Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 26 / 300

Versija: LV 7.4.3

Arminas_Elegy

Nariai
 • Pranešimai

  1.169
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  13

Arminas_Elegy paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 28

Arminas_Elegy turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.002 Forumo dievas

Apie Arminas_Elegy

 • Rangas
  ∆Specas∆

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Nenustatyta

Profilio informacija

 • Lytis:
  Neatpažinta

Paskutiniai lankytojai

12.750 profilio peržiūros
 1. Reaction ir Myq išims iš blisto 🤷‍♀️🤔

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Ernys_Myq

   Ernys_Myq

   Taip baisiai pasielgei

  3. Arminas_Elegy

   Arminas_Elegy

   Aš tau sakiau 🤷‍♀️ Išvažiaves buvaubtokiu ori tj nu nahh...

  4. Minde_Vegaa

   Minde_Vegaa

   negrybauk elegi

 2. 1. Jūsų slapyvardis: Arminas'Elegy 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Carlos_Platinum 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Situacija, bahūras jizzy grobime sėdi, miriau, atsigetinom visi su mentais, važiuojam link jizzy, ir pyst damage iš niekur nieko 100 metrų, ir dar žala 0.3... tai alio? įmesk iš savo pusės video ar dar kažką, nes taip nesidaro 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/g9Qsvix
 3. darbuotojas Dangis_Nepramušinėk gavo 2 įspėjimus už tai jog tazino narkotikų maišo naikinime savus, t.y kai nešė maiša ir žudė savus, ir nepagarbiai elgesi su Teisėsaugos darbuotojas skundas gautas iš (Vytas_Likes) trečias įspėjimas buvo už neaktyvumą.
 4. Sveikas, aš tau suteikiau 2 įspėjimus, kadangi gavau daug nusiskundimų iš SPD @Vytas_Likes Ir daug kitų, jog darai nesamonęs. Taipogi nepražaidei 70 Minučių, taip priežastis jog serveris neveikė, tačiau jis vėliau atsigavo ir veikė.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arminas'Elegy 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec.Pajėgos 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius. 4. Neaktyvumo priežastis: Amm, turiu ir planavau gan ilga laiką gryžti į Lietuva, kadangi turėjau jau seniau išvažiuoti bet dėl Coronos nieko nesigavo, tai dabar yra šansas gryžti ir kaip sakoma reikia naudotis tokiais šansais, tuo labiau serveryje nėra baisaus spaudimo, nėra begalę žmonių, manau jog pavaduotojas puikiai išsilaikys ir be manęs. (Discord/Forumo programoje būsiu) 5. Neaktyvumo laikotarpis: 2 Savaitės (Toliau žėsim) 6. Jus pavaduojantis asmuo: Iam_Leesin (Pavaduotojas)
 6. 1. Kokios modifikacijos ieškotės:VISO GTA ČJ 2. Aprašykite modifikaciją (kuo išsamiau, jeigu įmanoma):Toks kaip če soundus ir etc. 3. Jeigu įmanoma, pateikite modifikacijos nuotrauką ar vaido įrašą: https://streamable.com/kxpl9z
 7. Anketos šablonas, norint užregistruoti atranką 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Arminas'Elegy 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Specialiosios Pajėgos | Direktorius 3. Kokią atranką organizuojate: Žaidime 4. Tiksli atrankos data: 2020/07/15 20:00
 8. Jūsų Vardas_Pavardė:Arminas'Elegy Ar susipažinote su taisyklėmis ir jas žinote?:Yes sir
 9. Pranešimas apie paskyrimą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arminas'Elegy 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec.Pajėgos 3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Iam_Leesin 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Amm, tai manau vienintelis iš žaidėjų kuris nori to, ir kuris yra vertas šiu pareigų, būdamos Policijos Departamento Direktoriumi Lessinas jau dirbo Specuose, nemačiau nusiskundimų ir negirdėjau iš buvusios Spec.Pajėgų Valdžios, kaip ir kalbam, darbuotojas išmano savo darbą ir supranta ji, galbūt turi įdėjų(nori kažką pakeist)
 10. Na, nežinau ką mes laikom gerus žaidėjus, kai jie vos palikę teisėsauga, arba būna išmesti arba panašiai, kenkia jai Kiek darbuotojų dirbs tiek ir užteks.
 11. Na man visiškai nerūpi ar tai buvo paradas ar dar kažkas, būčiau sutikęs jei tai būtu koks eventas per kurį žaidėjas gavo starus, žodinių įspėjimu? Mehh, nesi čia jau baisi žvaigždė, kad gautum tik žodinį, nubaudžiau stipriai, kadangi praeita valdžia to nesugebėdavo, ir jausdavaisi perdaug tvirtai.
 12. Sveikas, atsakysiu į papeikima trumpai ir aiškiai. Adidas_Ricka (1/3) Įspėjimai. Trūkt nuo vadžiu vėl išpradžiu ;DD sėkmės šikart nustumti mane. Situacija: Payne_Droke t.y Policijos Departamento Darbuotojas sulaikė Arminas_Carleone jis paparašė jog atimtumėt Narkotikus, nežinau kuris iš jūsu atemėte juos, tačiau Payne sudėjo įtarima: https://prnt.sc/tfyx8a Jis neprašė tau duoti baudos ar panašiai, tu tiesiog pribėgai ir davei bauda Arminas_Carleone : https://prnt.sc/tfyxjp Tokiu atvieju Policijos Departamento darbuotojas buvo nepatenkintas tuom pažeidei taisyklę: https://prnt.sc/tfyxv4 tuo labiau jog davei bauda karo klano nariui https://prnt.sc/tfz2a8. Nors Taisyklėse ir panašiai nėra tai parašyta, visgi tai nėra toleruojama, ir taip jau yra gal puse metų ar dauggiau, apie ką mes kalbam, neapsimeskim šlangom. Antra Situacija: Spec.Pajėgų darbuotojas Adidas_Ricka davė žmogui 2x žmogui įtarima. https://prnt.sc/tfyynr Trečia Situacija: Nors tai nėra niekur parašyta, tačiau esi senas vilkas Teisėsaugoje Spec.Pajėgu 100k virš Patirties, ir žinai kaip yra viskas padaryta, kaip viskas vyksta, nors pasikeitė teisėsaugos valdžia, tačiau principas išliko toks pat, ar matei jog dar kažkokis teisėsaugos darbuotojas duotų bauda karo tipo klaniniam? https://prnt.sc/tfyyzs Kalba eina apie Antanas_Šalnys kuris yra karo klane. Tuo labiau jog jau turėjai viena įspėjima. Nebeturiu ką su tavim kalbėti šerife.
×
×
 • Kurti naują...