Jump to content

Edvis_Waro

Las-Venturas Komanda
 • Pranešimai

  249
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

68 Pažengęs

2 sekėjų

Apie Edvis_Waro

 • Rangas
  Patyręs
 • Gimtadienis 2004.01.19

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  2 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Spec. pajėgų narys
 • Patirtis:
  350k+
 • Pinigai:
  Mažai
 • Tr. priemonės:
  Sultan, Marquis, Romero

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.135 profilio peržiūros
 1. Ai, tu gal ir teisus Matai iš galo sunku atskirti buvo. E38
 2. MODIFIKACIJOS RASTOS ! Kaip supratau tai tavo nuotraukoje čia pavaizduotas BMW E32 automobilis, deja būtent šito neradau, bet radau BMW E34, kuris atrodo beveik taip pat: BMW M5 E34 - https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/76598-bmw-m5-e34-usa.html Taip pat radau lietuvišką mediko skin'ą ir lietuviškų policijos skin'ų rinkinį: Lietuviškas mediko skin'as - http://www.mediafire.com/file/lqrw8j5q96k83aw/Mediko+skin'as+lietuviškas.rar Lietuviškų policijos skin'ų rinkinys - https://www.youtube.com/watch?v=GmOhrbtlS0Q Paaiškinimą kaip įsirašyti modifikacijas atsiunčiau asmenine žinute.
 3. Edvis_Waro

  pora asi, cleo modu

  Atsisiunčiau modifikacijos.rar failą tik ten fastscreen.asi nerandu, gal pamiršai įkelt ?
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Waro2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Hot_Anonymous3. Užblokavimo priežastis: Event'o trukdymas4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 5. Edvis_Waro

  reikia modo

  Galiu pasiūlyti šį mod'ą: http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-mods/68911-remastered-effects-insanity-effects-2017.html, jis padaro visus efektus tikroviškesnius/gražesnius (pakeičia ugnį, sprogimus ir dūmus, pakeičia kraują...). Taip pat jeigu mėgsti lietuviškus mod'us patarčiau apsilankyti savo lietuviškų modifikacijų krautuvėje.
 6. Edvis_Waro

  Edvis_Waro užblokavo Velnias_Samp

  Nu gerai tą aš suprantu, kad ten gal ir pasibugino, bet paskui į sieną įsitrenkei ir iškart pasitaisė fūra ir taip kelis kartus. Be to tavo ping'as tikrai nebuvo labai jau didelis, kad šitaip lagintų.
 7. Edvis_Waro

  Edvis_Waro užblokavo Velnias_Samp

  Nu nežinau, nemanau kad per lag'us mašina gali pasifixint ir dar nesidaužyt į sieną trankoma.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Waro2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Velnias_Samp3. Užblokavimo priežastis: Čytas4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 9. Vardas_Pavardė:Edvis_Waro Darbuotojo Vardas_Pavardė:Lett_Life Už ką peikiate darbuotoją: Surakino ir nužudė žaidėją Danielius_Sony. (už nieką) Įrodymai:
 10. Ai srr, čia dėl muzikos... Tuoj išimsiu
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Waro2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Josue_Echeverria3. Užblokavimo priežastis: Čytas (aim'as)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 12. 1. Jūsų slapyvardis: Edvis_Waro 2. Administratoriaus slapyvardis: Gytis_Same 3. Administratoriaus nusižengimas: Komandos /nuzudyti naudojimas ne pagal paskirtį. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://www.part.lt/perziura/124ee4a3a17fc9ce536951bb8c9cde6f889.png
 13. Edvis_Waro

  Parduodu BFi

  Už milą jei parduotum tai paimčiau gal.
 14. Edvis_Waro

  Ar vėl pradėti rašyti laikraštį?

  Taip, nes visai įdomu paskaityti kas vyksta serveryje, be to galėtum rašyti ne tik apie įvykius serveryje, bet ir daryti apklausas, bei įvairias statistikas (pvz. kurioje firmoje dabar labiausiai trūksta darbuotojų ir kur jų yra per daug ir pnš...). Jeigu vėl pradėsi rašyti tai taip pat patarčiau susirasti pagalbininkų, kurie tau padėtų surinkti tam tikrą informaciją serveryje arba padaryti tam tikras nuotraukas.
 15. Edvis_Waro

  {IDĖJA} Mašinos sistema ir kt.

  Sutinku su šia idėja, nes tikrai paįvairintų žaidimą. Žinoma, padaryti tokią sistemą būtų nelengva, bet galima padaryti paprastą, kurioje būtų tik keli transporto priemonės gedimai ir vėliau po truputį ją tobulinti. Taip pat jeigu atsirastų toks dalykas kaip transporto priemonės gedimai, tuomet žaidėjai transporto priemones labiau vertintų ir nekeistų jų taip dažnai.
×