Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 35 / 300

Versija: LV 7.3.0

Edvis_Waro

Forumo moderatoriai
 • Pranešimai

  406
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

149 Pripažintas

5 sekėjų

Apie Edvis_Waro

 • Rangas
  Pažįstamas
 • Gimtadienis
  2004.01.19

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Mechanikas
 • Tr. priemonės:
  Sultan

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.114 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Waro2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius4. Neaktyvumo priežastis: Visą dieną užsiėmęs buvau5. Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien tik, rytoj būsiu jau6. Jus pavaduojantis asmuo: Pavaduotojas - Rhet_Smith
 2. [✓] Anketa priimta, rangas pakeltas. [✓] Anketa priimta, rangas pakeltas. [✓] Anketa priimta, rangas pakeltas.
 3. [✓] Anketa priimta, pridėti 104 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 32,5 taško. [✓] Anketa priimta, pridėti 156 taškai.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Edvis_Waro, Mechanikai, Direktorius2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): žaidimo3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia):2019-04-14 20:00
 5. [✓] Anketa priimta, prie algos pridėta 25,050€ [✓] Anketa priimta, prie algos pridėta 33,950€ [✓] Anketa priimta, prie algos pridėta 40,000€ [✓] Anketa priimta, prie algos pridėta 47,490€
 6. [✓] Anketa priimta, įspėjimas nuimtas. [✓] Anketa priimta, rangas pakeltas.
 7. [✓] Anketa priimta, pridėti 99 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 5 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 8 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 47 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 125 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 28,5 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 65,5 taškai.
 8. w [✓] Anketa priimta, rangas pakeltas. [✓] Anketa priimta, rangas pakeltas. [✓] Anketa priimta, įspėjimas nuimtas. Anketa atmesta, pasikelti per 2 rangus iškart negalima. (Dabar tavo rangas yra 3. Tepalinis) Anketa atmesta, pasikelti per 2 rangus iškart negalima. (Dabar tavo rangas yra 1. Pradedantysis mechanikas) [✓] Anketa priimta, rangas pakeltas.
 9. Atrankos analizė Vytautas_Hunt[✓] - Anketa trumpa ir išsami. Patiko tai, kad bandai surasti sau tinkamiausią darbą. Rašei, jog darant ką nors pirmą kart, darai nemažai klaidų, bet visi daro klaidų ir tai normalu. Sveikinu prisijungus prie kolektyvo! Alanas_Grigaitis[✗] - Anketa užpildyta atmestinai. Labai netiksliai paaiškinai kodėl renkiesi būtent mechanikų firmą, taip pat norėjosi platesnio atsakymo aiškinant mechanikų svarbą serveriui. Deja, šį kartą nepatenki, kitą kartą skirk daugiau laiko anketos pildymui. Marko_Byta[✗] - Anketa užpildyta prastai. Norėjosi tikslesnių atsakymų punktuose apie mechanikų svarbą serveryje ir savęs kaip darbuotojo apibūdinime. Deja, nepatenki, kitą kartą pildant patarčiau labiau įsiskaityti į darbo informaciją ir plačiau atsakyti į klausimus. Kittass_Zaidzia[✗] - Anketa trumpa ir paprasta. Anketoje norėtųsi daugiau informacijos apie tavo aktyvumą, tikslus firmoje, bei mechanikų svarbą serveryje. Taip pat nesulaukiau aiškaus atsakymo, kodėl renkiesi būtent mechanikų firmą. Deja nepatenki, sėkmės kitą kartą. Kenichi_Takahashi[✓] - Anketa viena iš geriausių. Išsamiai paaiškinai savo tikslus mechanikų firmoje ir puikiai paaiškinai kuo mechanikai yra svarbūs serveriui. Sveikinu patekus į firmą! Leo_Poldas[✓] - Anketa trumpa ir išsami. Į klausimus atsakei gan paprastai, bet nenukrypai nuo temos. Pastebėjau, kad serveris tau visai patiko, nes per vieną dieną surinkai tikrai nemažą XP kiekį. Rašei, kad neturi didesnių tikslų, bet tu dar tik ką tik pradėjai žaisti, todėl nežinai ko galėtum siekti, vis gi sveikinu patekus ir tikiuosi kad nenuvilsi. Modestas_Nrg[✓] - Anketa nebloga ir aiški. Patiko kaip paaiškinai savo tikslus firmoje. Taip pat gerai paaiškinai mechanikų svarbą serveryje. Norėjosi išsamesnio paaiškino kodėl renkiesi būtent mechanikų firmą. Sveikinu prisijungus prie kolektyvo, tikiuosi nenuvilsi! Zygimantas_Hard[✓] - Anketa geriausia iš visų, į visus klausimus atsakei teisingai ir aiškiai. Žinau, kad mechanikuose tu nenaujokas ir tikrai supranti mechanikų darbą. Sveikinu prisijungus prie mechanikų komandos! Simbolių paaiškinimai: [✓] - Žaidėjas pateko į mechanikų firmą ir turi 48 valandas susisiekti su vienu iš valdžios atstovu. [✗] - Žaidėjas nepateko į mechanikų firmą.
 10. Papeikimas priimtas. Darbuotojas įspėtas žodiniu įspėjimu, kadangi iš dalies kaltas ir tu, nes nesusimokėjai už paslaugas. Akcija ne visada turi būti klientams, dažnai akcija darau tik darbuotojams, kad jie galėtų užsidirbti šiek tiek daugiau. Žinoma neteisinu ir darbuotojo, kitą kartą bausiu darbo įspėjimu.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Edvis_Waro 2. Ar prisižadate laikytis bendrųjų forumo taisyklių:Taip 3. Kiek dabar turite pranešimų forume:394
 12. [✓] Anketa priimta, pridėti 104,5 taško. [✓] Anketa priimta, pridėta 90,5 taško. [✓] Anketa priimta, pridėti 78 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 58 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 33 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 138 taškai. [✓] Anketa priimta, pridėti 53 taškai.
 13. Paskelbta atranka į mechanikų firmą. Kviečiame prisijungti prie kolektyvo! 

   

  1. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Kviečiu visus prisijungti prie šios nuostabios firmos, sėkmės direktoriui išsirinkti gerus darbuotojus!!!

 14. [✓] Anketa priimta, pridėti 78 taškai [✓] Anketa priimta, pridėta 210 taškų. [✓] Anketa priimta, pridėti 153,5 taško.
×
×
 • Kurti naują...