Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 34 / 200

Versija: LV 7.2.4

Edvis_Waro

Forumo moderatoriai
 • Pranešimai

  304
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

100 Pripažintas

4 sekėjų

Apie Edvis_Waro

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  2 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Taksistas
 • Tr. priemonės:
  Sultan, Uranus

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.649 profilio peržiūros
 1. Edvis_Waro

  Ieškau flash modo, padejusiam 100k

  Turiu kažką panašaus . Jeigu nežinai, kaip užsidėti modą būtent ant flash'o tai parašyk į a. ž., paaiškinsiu. https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/80066-volkswagen-golf-mk2.html https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/52221-bmw-e30.html
 2. Edvis_Waro

  Mechanikai - Darbuotojų neaktyvumas

  1. Jūsų vardas_Pavardė: Edvis_Waro 2. Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien 3. Neaktyvumo priežastis: Nebespėsiu pradirbt, dieną namie beveik nebuvau . (ryt dvigubai pradirbsiu)
 3. Edvis_Waro

  Atiduodama Degalinė Xoomer

  Norėčiau šitos degalinės, nes pagaliau turėčiau neblogą verslą ir galėčiau padaryti, kad mano degalinėje būtų mažiausia kuro kaina.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Edvis_Waro 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Kolega_Andrius 3. Užblokavimo priežastis?:Čytas 4. Papildomi komentarai:Inv 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 5. Edvis_Waro

  HALLOWEEN WEEK

  2018-11-03 18:00 val. vyko kartingų lenktynės. Deja, šiose lenktynėse sulaukėme mažiau dalyvių, bet jų užteko. Jie lenktyniavo kartingų trasoje 1x1 pricipu. Džiaugiamės, kad renginys įvyko ramiai, be incidentų, taip kaip ir buvo planuota. Lenktynes laimėjo - Termis_Games!
 6. @Robert_Klicko 

   

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Robert_Klicko

   Robert_Klicko

   Skibidiwopapa :D

  3. Nico_Nivelli

   Nico_Nivelli

   po dvieju alaus nors ir i marsa

  4. John_Admin

   John_Admin

   Pz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ble lūžau :DDD

    

 7. Edvis_Waro

  Mechanikai - Rangų sistema

  Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_WaroĮ kurį rangą norite pakilti: Į antrąAtliktų užduočių įrodymai: https://imgur.com/a/Zdnn1nC
 8. Edvis_Waro

  HALLOWEEN WEEK

  2018-10-29 18:00 val. vyko DRAG lenktynės. Kai buvo paskelbtas renginys per kelias minutes susirinko didelis būrys žaidėjų! Jie varžėsi su Romero transporto priemonėmis, dar kitaip vadinamomis "katafalkomis". Džiaugiamės, kad renginys įvyko ramiai, be incidentų, taip kaip ir buvo planuota. Renginį laimėjo - Nico_Hustlin!
 9. Edvis_Waro

  Vilos GIVEAWAY (konkursas)

  Jūsų Vardas_Pavardė?: Edvis_Waro Ar susipažinote su taisyklėmis?: + • Kokį skaičių renkatės 1-100?: 29
 10. Edvis_Waro

  Šuolis su parašiutu

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Edvis_Waro2. Sutinkate buti nustatytu laiku event'e ir sutinkate su event'o taisyklėmis: Sutinku
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Waro2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Karolis_Nesakysiu3. Užblokavimo priežastis: Čytas4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 12. Parduodu laivą tropical (su interjeru) nuo 4,5mil. 

   

  1. Kahori_Nagatsuka
  2. Edvis_Waro

   Edvis_Waro

   Ką tik, Kahori_Nagatsuka rašė:

   2m dodu

   parduota jau.

 13. Dėkojame už šį puikų, išsamų atsiliepimą apie serverį! Dėl mūsų žaidėjų tai tu esi teisus, bet yra ir malonių žaidėjų su kuriais galima susikalbėti, tad tikiuosi jog pasiliksi mūsų serveryje, susisiek su manimi žaidime, gausi pinigų už atsiliepimą.
 14. Dėkojame už šį trumpą, bet aiškų atsiliepimą apie serverį! Tikiuosi čia pasiliksi. Susisiek su manimi žaidime, gausi pinigų už atsiliepimą.
 15. Puikus atsiliepimas apie serverį! Smagu, kad ateina vis daugiau naujokų iš kitų projektų. Susisiek su manimi žaidime, gausi pinigų už atsiliepimą.
×