Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 300

Versija: LV 7.4.1

Febq

Nariai
 • Pranešimai

  140
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

61 Pažengęs

1 sekėjas

Apie Febq

 • Rangas
  Bandantis pritapti

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Sidabrinis
 • Darbas:
  Bedarbis

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.152 profilio peržiūros
 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? : Febq_Black V.I.P nario Vardas_Pavardė? : Black_Vrs Kodėl giriate šį V.I.P narį? : Toks 50/50 mldc kartais, kitos pakraipos, ir pyzdina iš seifo kai atranda progu ;D Nu reik da paminėt kad biški daužts ir d* ;D Na bet vistiek geras vipas
 2. Visraktis parduotas ! Siūlom toliau. Jei nebus daugiau, parduosiu tau.
 3. Va šits tai geras ;D Nebūčiau niekad tokio ir sugalvojas
 4. Anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Febq_Black 2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Antanas_Batareikia 3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Tyčinis mašinu naikinimas, stumimas į vandenį ! 4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/v7dBl
 5. Zdrv, senai matytas semperis vėl žaidžia ;D Sėkmės visur kur tau geriausia !
 6. Gal bus daugiau? Jei niekas nebepasiulys parduosiu Šio daikto neparduodu !
 7. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Febq_Black Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serverui Kokia tai sistema?: Dėl degaliniu Kodėl tai yra naudinga?: Manyčiau labai Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 1. Apmažinti degaliniu skaičių ! Kodėl? Nes dabar degaline turėti ir išlaikyti yra labai neapsimoku nes yra mechanikai + jų perdaug kad važiuot į tam tikrą. Dabar matome 6 - https://imgur.com/a/2gpsX degalines siulyčiau išimti 3 degalines. Kurias paliksiu jum spresti bet siulyčiau šias. Tai prie GP, prie KMA ir prie Ligoninės. Kodėl? Nes šios yra pačios nenaudingiausios. 2. Mechaniku kuro pilimas. Šį idėja susijusi su pirmą. Siulyčiau kad pilti mechanikams Las-Venturas mieste galmėtu tik iki 10 Litru, tam kad degalinės pradėtu gauti gera pelna. O už LV mieste jau galėtu pilti pilną paką kuro. Bei arba mechanikams per nuolaidas neveiktu kuro pilimas ir kuro 1 litra kainuotu 16 €. 3. Maistas iš kiosku. Siulyčiau juos išimti, kodėl? Nes šio metu yra maisto restoranai kurie yra visiškai nenaudojami.. Kam reikia to ko niekam nereikia? Arba išimti arba daryti išvadas kad tas papildomas atlygis gautu pelna. Ir 4 įdėja jums turėtu patikti. 4. Maisto išvežiotojai pas žaidėjus. Siulyčiau šio metu esamus Picu išvežiotojus perkurti taip kad jie galėtu vežti žmonėms maisto, nes man gana dažnai jo trūksta.. Sukurti nebloga papildomą pelną, didesni uždarbi per 1min. kad būtų vertą juo dirbti ir galbūt perkuti taip kad šis darbas taptu su pakvietimu, gautu mašinas ir smarkiai pasikeistu Las-Venturas.LT su nauja sistema kaip picu išvežiotojai, darbas su pakvietimu bei maistas žmonėms. + Ši bei Dešraininje išimti kaip paprasta tr. ir padaryti kaip darbine šiam darbui ! https://imgur.com/a/TtVd3 Tai tiek šiandien ! Galbūt atsiras nauju įdėju ir tikrai jas aprašysiu naujoje tėmoje !
 8. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Febq_Black Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serverui Kokia tai sistema?: Dėl šiolaikiniu telefonu ! Kodėl tai yra naudinga?: Manyčiau labai naudinga ! Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 1. Siulau kad telefonai atsirastu 2 rūšiu, tai būtų SAMSUNG ir iPhones. Ką aš taip rašant noriu pasakyti, kad atsirastu naujos formos ir rašytu SAMSUNG virš telefono ekrano, taip būtų žmonėms kuriems patinka tam tikras telefonas. 2. Perkant telefonus E. Parduotuvėja galmėtu pasiringti telefono remeliu spalvą, pvz. mėlyna, raudona, juoda, žalia ir geltona. Ši vietą - https://imgur.com/a/jJhgh 3. Siulyčiau sukurti tai kad telefone rodytu teksta kuri parašo žmonęs, taip būtų daug įdomiau ir tikroviškiau. Ir rodytu chate jeigu nespėji perskaityt. Taipat būtų nustatymai pvz /tnustatymai kur išmestu gui lentelė ir galmėtu nusistatyti ar rodyti žinutęs per telefono ekrana ar ne ir dar kažką ką galimą sugalvoti. KAI SUGALVOSIU PAPILDYSIU !
 9. Už, kartais noras koki auto c-buga atsisiust dėl to kad į geresni serverio klana patekti nes nevisą laiką išeina puikiai c-bugint. Bet dėl manęs gali būt ir tokia kokia yra, nesimaišo.
×
×
 • Kurti naują...