Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 33 / 300

Versija: LV 7.2.9

Sim_Gint

Taksi direktorius
 • Pranešimai

  985
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Sim_Gint paskutinį kartą laimėjo Vasaris 15

Sim_Gint turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

380 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

Apie Sim_Gint

 • Rangas
  Taksioras
 • Gimtadienis
  2004.09.18

Kontaktai

 • Skype:
  zaibas268
 • Facebook:
  Sim Gint

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Taksistas
 • Patirtis:
  1mil
 • Pinigai:
  Minusas
 • Tr. priemonės:
  Mclaren Senna, Nissan Skyline R34 GTR, Ferrari F40

Profilio informacija

 • Vieta:
  Klaipėda
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.404 profilio peržiūros
 1. Sim_Gint

  Pagalba: Neveikia keybind

  Numlock esi įjungęs?
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Sim_Gint 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Trevor_Verrosa 3. Užblokavimo priežastis?: Nuosavų mašinų stumimas į vandenį. 4. Papildomi komentarai: Siauliu_Bubins 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 3. Sim_Gint

  Pagalba: Neveikia keybind

  Priklauso nuo keybinderio, jeigu naudoji kokį ahk arba kitą programuojamą programą reikia padaryti delay tarp paspaudimo ir atleidimo mygtuko, nes nesuspėja sureaguoti gta.
 4. Sim_Gint

  Civilu zudimu Jamas_Cannabi

  Prašome įkelti įrodymus į part.lt arba imgur.com
 5. Šiandien vyks atranka į Taksi firmą! Būtina mokėti taisykles, turėti TS3 programą! Mic nebūtinas.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Arunas_Ferrari

   Arunas_Ferrari

   Iš blisto išsipirk ir turi šansų.

  3. Sim_Gint

   Sim_Gint

   18h vyks atranka

  4. Andrius_Mamantovas

   Andrius_Mamantovas

   Negalvojau ginti kad manęs tjp nemėgsti 😂 kad ne į blist ikisai 

 6. Sim_Gint

  Atrankų registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Sim_Gint, Taksi Direktorius2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidimo3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 2019-02-20 18:00
 7. Sim_Gint

  Taksi | Bilietai

  Bilietai - Sistema leidžianti Jums važinėti nemokamai su Taksi tam tikrą laiką. Taisyklės: Iš žmogaus nusipirkusio bilietą negalima imti pinigų (jeigu taksistas ima pinigus, pasidarykite įrodymus ir jums gražinsime visą sumokėtą sumą už bilietą) Negalima įžeidinėti darbuotojo vežančio jus (atimamas bilietas, pinigai negražinami) Norint užsisakyti bilietą privaloma paaukoti tam tikrą sumą pinigų nustatyta pagal kainoraštį su priežastimi ,,Bilietas" ir atsakyti į visus anketos klausimus. Žmonės nusipirkę bilietą V_P - Pasibaigimo data Kainoraštis: 2 Dienos - 4'000€ 4 Dienos - 7'000€ 7 Dienos - 10'000€ 14 Dienų - 18'000€ 21 Dienos - 21'000€ 28 Dienos - 26'000€ Anketa norint nusipirkti bilietą: Jūsų V_P: Ar laikysitės visų taisyklių?: Jūsų paaukojimo Taksi darbui nuotrauka su priežastimi ,,Bilietas":
 8. Sim_Gint

  Pora idėjų paįvairint žaidimą.

  Yra tokia menka problemėlė, per patį samp neina pakeisti handling, tik max greitį.
 9. Sveiki visi, kiek nustebau, kad užpildė tik 4 darbuotojai. Tai būtų gerai, jeigu visi užpildytu gerai. Bet tas nesvarbu, tad važiuojam! Pildė: 4 Priimti: 1 Atmesti: 3 John_Admin - Sveikas, užpildei anketą pats pirmas, per mažiau negu 15 minučių ir tas anketoje matosi. Parašyta šiaip sau, net į darbą nemanau kad priimčiau. Aktyvumas labai prastas, pradirbai tik 3 dienas iš 7. Rašyba irgi nėra labai gera. Nemanau kad galėtum būti tinkamas pavyzdys šiai firmai. Minde_Boss - Labas, anketa užpildyta gražiai, kaip ir problemų nematau. Turi nemažai vadovavimo patirties, buvęs Policijos Departamento pavaduotojas, Medikų direktorius. Labai patiko tavo idėja su talonėliais, bet ji labiau turėtų būti padaryta iš serverio pusės. Rašyba tavo nebloga, bet yra klaidų. Tikrai mane įtikinai. Grazvydas_Samp - Taigi, pradėkime nuo to, kad viskas užpildyta gerai, aktyvumas geras, rašyba taip pat. Daugiausia parašei apie tai, kodėl nori šio posto, bet visą kitą praleidai. Gruodžio 15 dieną buvote gavęs užblokavimą už ,,Auto C-BUG" ir dar anketa pildyta iš kitos forumo paskyros. Rowland_Quradose - Pradėkime nuo to, kad nelabai turiu prie ko prisikabinti. Esi buvęs Taksi prižiūrėtojas, bet išbuvai tik 4 dienas ir palikai firmą. Anketa buvo užpildyta gražiai, klaidų kaip ir neradau. Patiko tavo pasakymas (no sarcasm) ,, < stengčiausi įvesti galbūt daugiau griežtumo per veiklas, stengčiausi, jog kiekvienas darbuotojas elgtusi su kolegos draugiškai bei profesionaliai. >". Griežtumo manau tikrai reikia per veiklas, bet pagal tavo charakterį, nemanau kad galėtum tai padaryti. Norėčiau kaip ir paskirti tave prižiūrėtoju, bet negaliu, nes nesugebėjai nurodyti savo "Skype" programos kontaktų. Nepatekę nenusiminkite, yra dar viena laisva prižiūrėtojo kėdė.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Sim_Gint, Taksi 2. Ar perskaitėte taisykles ir prižadate laikytis jų: + 3. Įrodymai, kad davėte pinigus: https://imgur.com/a/QrSMiXW
 11. Sim_Gint

  Taksi | Algų sistema

  Priimta, gaunate 226'695€ Atmesta, nėra įrodymų. Priimta. gaunate 53'165€
 12. Sim_Gint

  Skundziu

  Pažiūrėk teisingai savo nick parašei ir parašyk Invision_White forumo žinutę dėl šito. Locked.
×