Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 59 / 300

Versija: LV 7.3.3

Ryan_Quard

Taksi direktorius
 • Pranešimai

  135
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Ryan_Quard paskutinį kartą laimėjo Liepa 15

Ryan_Quard turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

155 Pripažintas

3 sekėjų

Apie Ryan_Quard

Kontaktai

 • Skype:
  quard.
 • Facebook:
  --

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  2 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Taksistas
 • Patirtis:
  Kyla
 • Pinigai:
  Kyla
 • Tr. priemonės:
  Sultan

Profilio informacija

 • Vieta:
  --
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

567 profilio peržiūros
 1. „TAKSI“ naujienos - šioje temoje, rašysime visas naujienas apie TAKSI darbą. „TAKSI“ NAUJIENOS
 2. 2 lagaminėliai sėkmingai pridėti į sistemą, sėkmės tolimesniam darbe! » PASTABA DARBUOTOJAMS, PILDANTIEMS ŠIĄ TEMĄ « » Šią temą pildykit baigę darbą, o ne kai priimat iškvietimą, ir bėgat pildyti - taip bus man lengviau tikrinti ir jūs daugiau laiko sutaupysit, ačiū «
 3. » Šiandien 19:00 vyks atranka į „TAKSI“ firmą, nori ramiai bei pelningai užsidirbti? Užsuk! «

 4. 4 lagaminėliai sėkmingai pridėti į sistemą, sėkmės tolimesniam darbe! 2 lagaminėliai sėkmingai pridėti į sistemą, sėkmės tolimesniam darbe! 6 lagaminėliai sėkmingai pridėti į sistemą, sėkmės tolimesniam darbe!
 5. Nori gauti bendrosios serverio patirties būdamas ne prie kompiuterio? Užsuk į šią temą!

   

 6. „TAKSI“ ilgalaikė vežiojimo paslauga - šioje temoje, kiekvienas serverio žaidėjas galės užsisakyti ilgalaikę vežiojimo paslaugą, visas procesas susijęs su paskutiniu serverio atnaujinimu TAKSI darbui, apačioje apie šį procesą bus išsamesnė informaciją! „TAKSI“ PROCESO INFORMACIJA BEI TAISYKLĖS » Kiekvienas žaidėjas, šioje temoje galės užsisakyti vežiojimo paslaugą, visas procesas vyks paprastai, jūs sumokate reikiamą pinigų sumą į TAKSI darbo seifą, nusifotografuojate įrodymus, užpildote anketą bei laukiate, kol jūsų anketą patikrins TAKSI direktorius. Kai direktorius anketą patikrina bei patvirtina, jums paskiria darbuotoją, kuris jūsų pasirinktu laiku vežios jūsų pasirinktą laiką bei pasibaigus laikotarpiui jus nugabens į tą vietą, kurią jūs norite. » Kokia nauda jums iš to? - atsakysiu jums paprastai, kol TAKSI darbuotojas mašinoje neįeina į AFK rėžimą, tol keleiviui sėdinčiam G neišmeta AFK rėžimo, todėl jums bus didelis pranašumas - pasirinktą laikotarpį, kol darbuotojas jus vežios, jums kils bendroji serverio patirtis bei kiti turimi dalykai. » Darbuotojas paskiriamas direktoriaus, jei jus darbuotojas neišvežioja tam tikrą laiką, galite rašyti papeikimą darbuotojui, o likusį neišvežiotą laiką išvežios kitas darbuotojas. » Jei jūs, jūsų pasirinktu laiku nebuvote prisijungęs, tačiau pinigus sumokėjote - TAKSI firma jums pinigų negrąžina. » 20% pinigų eis darbuotojui, kuris jus vežiojo tam tikrą laiką, taipogi dar 10% eis į jo savaitinę algą, likusieji procentai eis į „TAKSI“ darbo seifą. „TAKSI“ VEŽIOJIMO KAINORAŠTIS » 1 valanda vežiojimo - 50.000€ » 2 valandos vežiojimo - 90.000€ » 3 valandos vežiojimo (su 2, 15 minučių pertraukomis) - 140.000€ » Norint vežiojimą gauti ilgesniam laikotarpiui - privalote susisiekti su firmos direktoriumi asmeniškai, bei viską aptarsime. „TAKSI“ ANKETOS PARAIŠKA » Jūsų slapyvardis(Vardas_Pavardė) las-venturas.lt serveryje; » Laikotarpis kurį norėsite būti vežiojami; » Data, kada pradėti vežioti; » Vaizdinė medžiaga(vaizdo įrašas, nuotrauka), jog pateikėte į „TAKSI“ darbo seifą reikiamą pinigų sumą; Kyla papildomai klausimų? Susisiekite su @Ryan_Quard Leidimas iš @Mister_Tedis gautas.
 7. Anketa norint užregistruoti atranką 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Ryan_Quard, » „TAKSI“ firmos direktorius « 2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): » Žaidimo atranka « 3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): » 2019-07-16 19:00, žinoti bendrą darbo informaciją, budėjimo vietas, rangų privilegijas bei turėti sveikatos pažymą, vizą, pasą bei lengvosios transporto priemonės teises, bus priimti 5 darbuotojai.
 8. 13 lagaminėlių sėkmingai pridėti į sistemą, sėkmės tolimesniam darbe! 2 lagaminėliai sėkmingai pridėti į sistemą, sėkmės tolimesniam darbe! 3 lagaminėliai sėkmingai pridėti į sistemą, sėkmės tolimesniam darbe!
 9. Anketa norint pateikti firmos savaitės ataskaitą 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Ryan_Quard, TAKSI direktorius. 2. Pravestos treniruotės ar apmokymo nuotraukos (su veiklos aprašymu): » Šią savaitę „TAKSI“ buvo padaryti 2 budėjimai, 2 akcijos bei 3 veiklos jei neklystu, tačiau dauguma iš jų nuotraukų nepasidariau - šią savaitę gavau direktoriaus pareigas ir neatėjo į galvą, apie tokį dalyką. » Treniruotę padariau liepos 12 dieną, per ją žaidėme reakcinius žaidimus, bei kartojome mano praktikos į direktorių pratimą - tvarkingas vairavimas, veikloje dalyvavo maždaug 5-6 darbuotojai, kurie joje pasirodė itin gerai ir paskatinau juos rangų paaukštinimu. Tuom ir baigėsi mūsų veikla, dalyvavusiems padalinau šiek tiek premijų bei tesėme darbą. » Sekanti treniruotė buvo šiandien - liepos 14 dieną, per ją vėlgi lavinau darbuotojų reakciją, bei bandžiau sužinoti, ar jie taisyklių nepamiršo ir jas vis dar žino, tai dauguma darbuotojų nustebino - dalyvavo 7 darbuotojai, ir tik vienas padarė klaidą viename klausime. Tada darbuotojus sukirsčiau į dvi grupes, vienai ir kitai grupei daviau vaidybos scena, vienai buvo - mandagus aptarnavimas, kliento pavežėjimas, o kitai grupei buvo - nemandagus elgesys su žaidėjais. Jie pavaizdavimui turėjo 30 sekundžių, ir visi tas 30 sekundžių išnaudojo tinkamai bei visi žinojo, kaip elgtis tokiose situacijose. Per reakcinius žaidimus už tvarkingai atsakyta į klausimus pakėliau rangą žaidėjui - Domas_Hardwell. » Savaitę taip ir pabaigsiu, šią savaitę gavau direktoriaus pareigas, tai dvi dienas kūriau temas pagrindines, taipogi sugalvojau naują idėją apie paskutinį TAKSI atnaujinimą, ir pasitaręs su DPi manau ją įgyvendinsiu. Dėja, tačiau padariau tik šiandienos veiklos nuotraukas. VEIKLOS NUOTRAUKA BUDĖJIMO BEI AKCIJOS NUOTRAUKA 3. Pravestų kitų veiklų nuotraukos (su veiklos aprašymu): -- 4. Algų įrodymų nuotraukos: » Algos šią savaitę nebuvo itin didelės, kadangi darbuotojų kolektyvas pradėjo dirbti tik penktadienį. ALGŲ NUOTRAUKA
 10. Apie kokį kopijavimą kalbi? Parašiau dar kartą šią idėją, kadangi į ją nebuvo atsižvelgiama rimtai, pridėdamas dar vieną papildomą, reikalinga idėją
 11. O ar pastebėjai, jog šis dalykas nėra išnaudojamas? Žaidėjams nemanau ar to tiek labai jau daug reikia, tačiau iš mano pusės, galėčiau pateikti porą idėjų šiam dalykui.
 12. » Šiandien 16:00 vyks atranka į • TAKSI • darbą, žinoti darbo informaciją! «

  1. Jeo_Vega

   Jeo_Vega

   Nu *Rupūs miltai* tu tuos žodžius ištisai ryškini, jau nervuot pradėjo 

  2. Ryan_Quard
 13. Anketa norint užregistruoti atranką 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Ryan_Quard, TAKSI direktorius 2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidimo 3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 2019-07-14 - 16:00. Pasiskaitykit informaciją apie darbą, turėkit teises, pasą, vizą bei sveikatos pažymėjimą, pasidomėkit apie būdėjimo vietas.
 14. Rangas sėkmingai pakeltas, ačiū už aktyvų darbą! Šiuo metu tau liko 1 lagaminėlis.
 15. Neblogi, tačiau kai kurie tikrai nereikšmingi - šaunuolis!
×
×
 • Kurti naują...