Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 68 / 300

Versija: LV 7.3.7

Ryan_Quard

Nariai
 • Pranešimai

  189
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Viskas, kas paskelbta nario Ryan_Quard

 1. Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ryan_Quard 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: TAKSI, direktorius 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Visiškai nebeįdomus pats samp'as, pradėjau žaisti ir kitus žaidimus, realybėje turiu tikrai gan daug darbų, kurie trukdo žaisti ir pradirbti minimumą. Kai pradėjau siekti šių pareigų, buvo didelė motyvacija, tačiau ji nuslūgo vos gavus direktorių, kadangi visiems debatams pasibaigus, turėjau laukti 7 dienas kol parašys analizę. Firma visiškai gerai laikėsi puse eros, kol buvau tikrai aktyvus, tačiau, prasidėjo visos miestų šventės, ir nemažai darbų atsirado, tad aktyvumas krito, ir jis dabar siekia 60 minučių per savaitę, tad nematau tolimesnio tikslo laikyti direktoriaus. Ačiū @Tony_Cocain už pagalbą firmai, aktyvumą bei palaikymą, iš kai kurių žmonių, kai tave paskyriau tikrai gavau apie tave neigiamos nuomonės, ir patys pasipykdavom, bet dėkui, už viską. @Meta_Black @Karkis_Venturas @Edvinas_Drasutis @Domas_Hardwell @Kotryna_Maz @Arnas_Toreto už aktyvumą darbe bei darbą firmoje. Prižiūrėtojams @Meta_Black @Tomas_Dirt už pagalbą tvarkant firmos reiklaus, ačiū visiems kurie dirbot firmoje, ir stengėtės joje. Šioje firmoje, nemanau ar įmanoma dar kažką padaryti, nes kiek siūliau iš sistemos pusės idėjas, tiek sakydavo apie paskutinį atnaujinimą TAKSI darbui, tačiau įgyvendinus idėją, niekas jos nenaudojo. Įnešiau vieną manau unikalią idėją taksi darbui, tačiau ji nepasiteisino. Čiau. Jei ir įmanomas dalykas, ir kažkaip įmanoma padaryti, peržiūrėjus kiek darbo padarė TAKSI firmoje @Tony_Cocain, tai perleiskit direktorių jam. 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 24 dienos lyg ir. 5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): DAWAI SAMPAS
 2. Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ryan_Quard 2. Jūsų atstovaujamas darbas: TAKSI 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktoriaus 4. Neaktyvumo priežastis: Šiandien - išvykstu. Rytoj - užsiimu darbais. Po dveju dienų neaktyvumo, pradėsiu vėl žaisti, kadangi pastarosios dienos irgi buvo sunkios realybėje. 5. Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien ir rytoj. 6. Jus pavaduojantis asmuo: @Tony_Cocain,jis ir pateiks šios savaitės ataskaitą, kadangi šią savaitę jo stebėjimas.
 3. Visiškai neapgalvota apklausa su per mažai klausimų, į pirmą klausimą atsakysiu - dėl pagalbos žaidėjams, nors šiuo metu jau nebeturiu administratoriaus ir paskutinią savaitę nebepadėjau žaidėjams dėl direktoriaus pareigų, tačiau prieš direktoriaus pareigas visada padėdavau. Į antrą klausimą atsakysiu - nesisveikinu, kam to reikia? Į trečią klausimą - ne, kartais paklausiu klausimų ir tiek...
 4. Karkis_Venturas bei Meta_Black, žinau jog pas juos būtų įdomu dirbti, nes iš anksto prisigalvoję įdėjų veikloms bei darbo rutinos paįvairinimui.
 5. taip kažkaip keistai atrodo, parašei - jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas, po las-venturas užrašu vėl rašai - jusu zaidimo kokybe musu prioritetas, kam to reikia? tie kampai kopijuoti, su fonu galėjai atidžiau padirbėti ir paįvairinti, spalvos bent jau priderintos prie balto teksto. 4/10.
 6. Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ryan_Quard 2. Jūsų atstovaujamas darbas: TAKSI 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius 4. Neaktyvumo priežastis: Realybėje šiandien turiu nemažai darbo. 5. Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien 6. Jus pavaduojantis asmuo: Tony_Cocain
 7. Labas rytas, primenu jog šiuo metu forume vyksta į „TAKSI“ darbą iki šiandienos 15:00 valandos! Norintys paskubėkite!

 8. Sveikinimai naujajam mechanikų firmos direktoriumi, tikiuosi sutarsime kaip kolegos! Sėkmės vadovavime, nes jos tikrai prireiks!
 9. »TAKSI“ firma jums siūlo; nori lengvai laimėti varžybas, turi kažkur išeiti ir nenori būti AFK rėžime, už tam tikrą mokėstį, tam tikrą laiką galime jus vežioti, jūs nebūsite AFK rėžime, kils praleistas laikas, bei užsikelsite bendrosios patirties! NUORODA Į TEMĄ «

 10. Labai jau trash atrodo, tamsu viskas, visiškai nesuderintos spalvos, viskas daryta ant greičio, kad tik įkelt į forumą, 5/10, trūksta įvairumo, šviesumo ir spalvų derinimo.
 11. Šaunu, jog savaitgalį bus papildomos veiklos žaidėjams! Manau dalyvausiu!
 12. Atrodo gražiai, tačiau paprastai, bet paprastumas žavi, trūksta šiek tiek įvairumo darbuose, o taip viskas gerai!
 13. Nori lengvai laimėti varžybas, įgauti pranašumą prieš kitus žaidėjus, greitai bei lengvai pasikelti bendrosios patirties? Užsuk į šią temą

   

 14. Visiškai prieš šiai idėjai, tikrai nereikalingas dalykas, kai šis serveris pasižymi kokybe. Pagalvojus tinkamai, dėl šio dalyko nebebūtų bėk nuo ginklo, medžioklės ir panašių renginių, o taipogi ir /sekti komandą reikės išimti, kadangi šiai komandai nebus tikslo. Jei ir įgalins šį dalyką, vistiek nenaudosiu.
 15. Ateis laikas, ir negausi. Noriu dešimt milijonų TAKSI seife
 16. » Šiandien 15 valandą vyks atranka į „TAKSI“ darbą! Nepraleisk progos prisijungti prie mūsų! «

 17. Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ryan_Quard 2. Jūsų atstovaujamas darbas: TAKSI 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius 4. Neaktyvumo priežastis: Festivalis mano mieste, nesinori būt prie kompo šiandien. Draugas atvažiuoja, ataskaita pateiks pavaduotojas arba aš rytoj ryte. Algos išdalino pavaduotojas. 5. Neaktyvumo laikotarpis: 2019-07-20 - 21 6. Jus pavaduojantis asmuo: @Tony_Cocain
 18. Sveikas Stanke_Vic, noriu tau padėkoti už pirmąjį mano papeikimą! Priėjus prie reikalo, tai tavo iškvietimų būginimas matysis mano nuotraukose, sėdėjot keturiese kanale, Jūs abu buvote kanale, ir bandėt būginti iškvietimus, nes abu iškvietimus priėmei per vieną sekundę, darbuotojai pradėjo sakyti jog būgini iškvietimus, tai į tai ir sureagavau, pasidariau įrodymus ir nubaudžiau, viskas matysis nuotraukose. Gavęs 2 įspėjimus ir Praktikanto(-ės) rangą, pradėjai įžeidinėti kolegas, ir galutinai buvai išmestas iš darbo. Įrodymai; 1 NUOTRAUKA, MATOSI, JOG IŠKVIETIMĄ IŠ ARMIS_WTF PRIĖMEI PER VIENĄ SEKUNDĘ, /TIMESTAMP RODO JOG PER 0 SEKUNDŽIŲ. 2 NUOTRAUKA, MATOSI, JOG IŠKVIETIMĄ IŠ ARMIS_WTF PRIĖMEI PER VIENĄ SEKUNDĘ, /TIMESTAMP RODO JOG PER 2 SEKUNDES. ABU IŠKVIETIMAI PRIIMTI TA PAČIA PRIEŽASTIMI, IR NUO TO PAČIO ŽMOGAUS 3 NUOTRAUKA, ĮRODO, JOG ESAT VIENAM KANALE, IR GALIMAI STANKE_VIC PAPRAŠĖ SAVO DRAUGO ARMIS_WTF, JOG IŠKVIESTU „TAKSI“ IR STANKE_VIC GALĖTU PRIIMTI. 4 NUOTRAUKA, ĮRODO, JOG GAVAI TREČIĄ ĮSPĖJIMĄ, NES PRADĖJAI PYKTI ANT KOLEGŲ, JOG JIE TAVE PASKUNDĖ, IR BUVAI NUBAUSTAS. 5 NUOTRAUKA, VĖLGI ĮRODO JOG KONFLIKTAVAI SU KOLEGOMIS. Su kolegomis, kurie bandė atsakyti į tavo siuntimus, pykčius pakalbėjau, ir jie paaiškino kodėl taip darė.
 19. Ačiū, bent jau man labai gražūs, visus susidėjau į kolekciją ir vieną iš jų panaudosiu!
 20. Pranešimas apie paskyrimą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ryan_Quard 2. Jūsų atstovaujamas darbas: TAKSI 3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Tony_Cocain 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Kelias dienas nebūsiu itin aktyvus, tai reikia žmogaus kuris tikrai prilaikys firmą, ir galės padėti sunkiu metu, matosi, jog žmogus nori prisidėti prie firmos gerovės, kiekvieną kartą padeda, prisideda prie veiklų. Yra šiuo metu firmos prižiūrėtojas, nebenoriu jo kankinti su viena komanda /valdytikvietimus, ir dabar jau bus visagalis pavaduotojas, pagnali! Tikiuosi bus daugiau nei 14.
 21. » Šiandien 19:00 vyks atranka į „TAKSI“ darbą žaidime, mokėti bendrą informaciją ir rangų privilegijas! «

 22. 1. Jūsų slapyvardis: Ryan_Quard2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Skunkas_Nezinosia3. Užblokavimo priežastis?: Netinkamas slapyvardis(Vardas_Pavardė)4. Papildomi komentarai: » «5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
×
×
 • Kurti naują...