Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 79 / 300

Versija: LV 7.3.7

James_Sorreno

Nariai
 • Pranešimai

  309
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Naujausi pranešimai paskelbė James_Sorreno


 1. Neaktyvumo paraišką: 

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? James_Sorreno
  • Kokiam laikotarpiui imate nedarbingumą? Nuo 2019.11.14 iki 2019.11.16 neaktyvus.
  • Dėl kokių priežaščių negalite būti darbingas? Ant tiek užsiėmęs darbais, kad net nėra laiko prisijungti į žaidimą bei pradirbti 60 minučių. Tad nebūsiu 2 dienas, šiandien ir rytoj - penktadienį. Savaitgalį be problemų pradirbsiu reikiamą laiką, ačiū už supratingumą. Gerų darbų!

 2. Anketa:

  1. Jūsų Vardas_Pavardė - James_Sorreno
  2. Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Turiu virš 40,000 tūkstančių darbo patirties, esu ne kartą dirbęs ir buvęs TRV valdžioje. Grįžau po pertraukos, todėl norisi užsidirbti ir siekti savo tikslų, judėti gerąja linkme.
  3. Jūsų aktyvumas [dirbant] - Darbo dienomis nuo 80 iki 160 minučių tikrai pradirbsiu, kadangi esu dirbantis ir ne visada išeis daug pražaisti. Savaitgaliais aktyvumas tikrai pagerėja, link 200 - 400 minučių per dieną.
  4. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? -  Pasikelti aukščiausio rango, patekti į TOP```'us pagal darbo patirtį. 
  5. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 60 minučių su darbiniu transportu.
  6. Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip, žinoma.
  7. Ar suprantate esminį  firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip.
  8. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Manau, kad save vertinčiau pirmąjame lygyje. Esu ne kartą dirbęs, žinau viską apie TRV firmą ir suprantu jos specifiką.
  9.  Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - 

 3. Vienareikšmiškai už! Žaidėjai bent išdirbtų reikiamą laikotarpį ir nekeistų per dažnai darbų. Nes kaip ir pats minėjai, šiuo metu labai lengva patekti į darbus su pakvietimu, net nereikia skaityti darbo informacijos.  Manau, tikrai reikėtų padaryti bendrą darbų blist'ą, kur būtų įtraukiami žaidėjai neišdirbę reikiamo laiko, prie to paties - ir nemažas darbuotojų skaičius būtų, t.y. nepalikinėtų taip greitai darbų. 


 4. Nuo pat LV pradėjimo žaisti - maždaug nuo 2015 metų, dirbdavau tik neutraliuose firmose. Nes labai patinka ramaus pobūdžio darbai, kuriuose galima normaliai užsidirbti, pabendrauti su gerais žmonėmis. Kartais teko nueiti padirbti ir į teisėsaugą, bet ne toks veiksmo žmogus esu, nemėgstu šaudytis vienas prieš kitą, arba sėdėti kalėjime būnant nusikalstamu pusėje, todėl neutralūs darbai labiau prie širdies, nei dažnai vykti į veiksmą. Prisijungi į serverį praleisti laiką su chebra, o tau jau prasideda veiksmas ir tu privalai dalyvauti veiksme.


 5. Aš čia vienas nesupratau šios idėjos minties? Prieš rašydamas galėjai viską teisingai apgalvoti, nes dabar nelogiškai skamba - padaryti visų kalbų (anglų, rusų ir lietuvių) skriptą, o dar ir taip įmanoma? Tai yra sukurtas Lietuvos SA-MP projektas, o ne kažkokių anglų ir rusų kalbų žaidėjams.


 6. Nieko nežinau apie tave, gal dėl to, kad esi "slaptasis" žmogus, kurio niekas negalėtų atspėti, kas čia slepiasi po šita paskyra. Manau, kad reikėtų daugiau serveryje pasirodyti, nes visas veiksmas vyksta ten, o ne forume. Tai tiek.

  • Ačiū! 1

 7. Sveikinu Las-Venturas įkūrėją Karoli bei prie šito projekto prisidėjusius žmones. Ačiū už viską, kad atsirado šitas projektas ir maloniai jame galime žaisti! Jūs esate nuostabūs, padarėte viską, kas tik yra įmanoma padaryti, taip pat pritraukiate vis daugiau naujų žaidėjų žaisti projekte. Negaliu patikėti, kad taip toli nuėjote, jau šiandien projektas švenčia savo 7-erių metų gimtadienį (savo gyvavimo laikotarpį), iš ties džiaugiuosi projektu ir jo pasiekimais per visus šiuos metus! Tikiuosi, kad netrūksite motyvacijos dirbti ir tęsite dar kokius 3-4 metus, manau to ir palinkėsiu Jūsų projektui. Na, belieka tik pasveikinti šį projektą su 7 gimtadieniu! Tai DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI!

  happy birthday rainbow GIF

×
×
 • Kurti naują...