Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 300

Versija: LV 7.3.3

James_Sorreno

Nariai
 • Pranešimai

  297
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Naujausi pranešimai paskelbė James_Sorreno


 1. Vienareikšmiškai už! Žaidėjai bent išdirbtų reikiamą laikotarpį ir nekeistų per dažnai darbų. Nes kaip ir pats minėjai, šiuo metu labai lengva patekti į darbus su pakvietimu, net nereikia skaityti darbo informacijos.  Manau, tikrai reikėtų padaryti bendrą darbų blist'ą, kur būtų įtraukiami žaidėjai neišdirbę reikiamo laiko, prie to paties - ir nemažas darbuotojų skaičius būtų, t.y. nepalikinėtų taip greitai darbų. 


 2. Nuo pat LV pradėjimo žaisti - maždaug nuo 2015 metų, dirbdavau tik neutraliuose firmose. Nes labai patinka ramaus pobūdžio darbai, kuriuose galima normaliai užsidirbti, pabendrauti su gerais žmonėmis. Kartais teko nueiti padirbti ir į teisėsaugą, bet ne toks veiksmo žmogus esu, nemėgstu šaudytis vienas prieš kitą, arba sėdėti kalėjime būnant nusikalstamu pusėje, todėl neutralūs darbai labiau prie širdies, nei dažnai vykti į veiksmą. Prisijungi į serverį praleisti laiką su chebra, o tau jau prasideda veiksmas ir tu privalai dalyvauti veiksme.


 3. Aš čia vienas nesupratau šios idėjos minties? Prieš rašydamas galėjai viską teisingai apgalvoti, nes dabar nelogiškai skamba - padaryti visų kalbų (anglų, rusų ir lietuvių) skriptą, o dar ir taip įmanoma? Tai yra sukurtas Lietuvos SA-MP projektas, o ne kažkokių anglų ir rusų kalbų žaidėjams.


 4. Nieko nežinau apie tave, gal dėl to, kad esi "slaptasis" žmogus, kurio niekas negalėtų atspėti, kas čia slepiasi po šita paskyra. Manau, kad reikėtų daugiau serveryje pasirodyti, nes visas veiksmas vyksta ten, o ne forume. Tai tiek.

  • Ačiū! 1

 5. Sveikinu Las-Venturas įkūrėją Karoli bei prie šito projekto prisidėjusius žmones. Ačiū už viską, kad atsirado šitas projektas ir maloniai jame galime žaisti! Jūs esate nuostabūs, padarėte viską, kas tik yra įmanoma padaryti, taip pat pritraukiate vis daugiau naujų žaidėjų žaisti projekte. Negaliu patikėti, kad taip toli nuėjote, jau šiandien projektas švenčia savo 7-erių metų gimtadienį (savo gyvavimo laikotarpį), iš ties džiaugiuosi projektu ir jo pasiekimais per visus šiuos metus! Tikiuosi, kad netrūksite motyvacijos dirbti ir tęsite dar kokius 3-4 metus, manau to ir palinkėsiu Jūsų projektui. Na, belieka tik pasveikinti šį projektą su 7 gimtadieniu! Tai DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI!

  happy birthday rainbow GIF


 6. prieš 4 valandas(-ų), Ernestas_Mind rašė:

  turbūt naujokas serveryje, gal esi normalus ir mldc nezinau tikiuosi toks esi

  Žmogus dažnai matomas tiek forume, tiek serveryje. Iš ties esi šaunus, protingas žmogelis, kiek žinau įkūręs klaną „Šiandien Kimba“ ir jau už 2 dienų švęsite klano gimtadienį, šaunuolis, jog tiek ilgai sugebėjai išlaikyti, taip ir toliau!

  • Ačiū! 1

 7. prieš 23 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

  Neišrinks DPi, Tosha atsisakys pagr admino ir pasiims DPi be rinkimų.

  Noriu vaikiško kinderio ir tverslas kad būtų 5000

  Labai apgailestauju, bet vaikiško kinderio negausi ir /tverslas nebus 5000.

  Noriu turėti cj laikrodį ir 10 milijonų serverio valiutos.

×
×
 • Kurti naują...