Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 41 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geraldas_Nezinomas

Nariai
 • Pranešimai

  228
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

59 Pažengęs

Apie Geraldas_Nezinomas

 • Rangas
  Patyręs
 • Gimtadienis
  2005.06.09

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Tolimųjų reisų vairuotojas
 • Patirtis:
  Kyla po biškį
 • Pinigai:
  Bomžara
 • Tr. priemonės:
  Sultan ir Infernus

Profilio informacija

 • Vieta:
  Radviliškis <3
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.259 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Geraldas_Nežinomas Jūsų išsirinktas skaičius(1-70): 42,0
 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Geraldas_Nezinomas 2. Administratoriaus slapyvardis?: Arminas_Elegy 3. Užblokavimo priežastis?: Reklama 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/JLNd2iF Aš manau kad gali būti dėl to nes į taksistų raciją parašiau VIENĄ sykį kito projekto pavadinimą. Naujokas bandė parašyti žodį "atsargiau" ir aš jam paaiškinau kad negali nes yra serveris panašiu pavadinimu. Jei norit dar atsukit chat logus, jis daugiau tą žodį nei aš paminėjo.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: SIemku_Dievas2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Arnas_Toreto3. Administratoriaus papeikimas: Free ban4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): https://imgur.com/a/HAtzZvm
 4. Nemaniau kad Las-Venturas serverio būsena kažkada taps tokia beviltiška kad reikėtų Maybacho pagalbos jį reklamuojant. 😕 Nesileiskit iki tokio žemo lygio, dq. Viskas ką dabar padarėt tai pasirodėt beviltiški. Ar nebuvo normalesnio pasirinkimo reklamai nei Maybachas? FB pavyzdžiui sponsored post kokį įkelt.. gėda žmonės, gėda.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Linas_Svc

   Linas_Svc

   Neblogai nusišneki

  3. White_Droidzz

   White_Droidzz

   Čia paprasčiausiai galiu paimt nupirkt reklamą, kad šį serverį reklamuotu visur, ir sakysi kad pirko administracija?:DD 

  4. Invision_White

   Invision_White

   Galime tik padėkoti tiems, kurie nupirko šią reklamą ir mus nustebino.

 5. 1. Jūsų slapyvardis: Geraldas_Nezinomas 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Edvis_Waro 3. Jūsų kaltinimai: Pats Tedi matai. nesusitvarko žmogus su pareigom, mechanikų firma mirus, reikia kviesti - jų amžinai nėra. Ir tuo skundžiasi dauguma serverio, nes mechanikai tikrai reikalinga tarnyba ir kai toks miręs direktorius juos valdo tai reikia imtis kažkokių veiksmų. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Jos nėra, tai mato visas serveris savo akim kaip ir tu Tedi.
 6. 1. Jūsų slapyvardis: Geraldas_Nezinomas 2. Administratoriaus slapyvardis?: Arminas_Elegy 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/SdLV5dn P.S. Originalios fotos neturiu užblokavimo metu. bet man tiesiog supingino, aš atsitrenkiau į Mantas_Lietuvis, ir man susiglitchino ir aš pradėjau bugintis. O per ALT man keybindas šnekėjimo discorde. Aš galiu jum cleo folderi dar atsiust. P.S. EDIT: Kad nesusimaišytumėt. Pirmas banas buvo mano kaltė (kur buvo IP ban). o šitas naujesnis vartotojo banas yra free. čia kad nesumaišyt.
 7. 1. Jūsų slapyvardis: Geraldas_Nezinomas 2. Jūsų giriamo asmens slapyvardis: @Jack_Montecarlo 3. Jūsų pagyrimas: Geras direktorius padeda darbuotojams, draugiškas padeda ne tik darbo reikalais 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens naudingumą:
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Geraldas_Nezinomas2. VIP nario @Vardas_Pavardė: @Jack_Montecarlo3. VIP nario pagyrimas: vat žinokit labai labai geras vipas gerai draugiškai padeda 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 9. ot ir ne.. Btw išmok rašyti papeikimus. https://imgur.com/a/wjccMXQ "proto nulys" nemanau kad tau labai būtų malonu tai išgirsti, ir tai galima traktuoti kaip įžeidimą.
 10. kažkoks canceris.. ir apskritai kam gali patikt kanalas kur thumbnailas ir title VISIŠKAI neatitinka contento?
 11. Pritariu šiam pasiūlymui, ta AFK lentelė šiuo metu per įkyriai lenda į vaizdą.
 12. Sveikinimai naujajam direktoriui! Tikiuosi kad normaliau prižiūrėsi firmą nei Cornallas.
×
×
 • Kurti naują...