Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.3.6

Dominykas_Miguel

Nariai
 • Pranešimai

  746
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Viskas, kas paskelbta nario Dominykas_Miguel

 1. Logiška, kad muzikos stiliai skiriasi. Anksčiau ir pačiam TRAPas nelabai patiko, bet po kiek laiko muzika pasirodydavo vis kokybiškesnė ir smagesnė klausimui. Neverčiu tavęs klausyt, tiesiog tai buvo tam tinkama tema. Kas norės - pasiklausys.
 2. Prašau Noriu pamatyti Pagr. Administraciją šaudančią iš bazukos.
 3. Siūlau paklausyti mano draugų kuriamos šiuolaikinės muzikos: Check out FUCK FAKE SHIT on #SoundCloud https://soundcloud.com/fuckfakeshit
 4. Būtų labai greitai nuvalkiota ir nenaudojama. Bet manau taksistams tokią sistemą galima būtų įdėti švenčių metu (Kalėdos, Helovinas, Velykos, LV gimtadienis ir pnš.). Šventės metu ant limuzino galėtų būti užrašytas šventės pavadinimas.
 5. Prieš. Serveris sukurtas tikro gyvenimo principu ir mašinos tiesiog nėra atkeliamos. Žinoma, galima sakyti, kad ir naikinti jų realiame gyvenime neįmanoma. Bet darbinių tr. priemonių sistema yra labai logiškai apdirbta, kad būtų kuo labiau panašu į tikrą gyvenimą (išliekanti rida, degalai). Nemanau, kad būtų logiška tai sužlugdyti, nekalbant apie tai, kad mechanikams būtų mažiau veiklos.
 6. Už. Nes tai būtų puikus pasipelnymo būdas. Bet atsižvelgiant į Pagr. Administratoriaus nuomonę per pokalbį TeamSpeak, lagaminai buvo išimti dėl to, kad žmonės naudodavo įvairius žvejybos botus ir pnš. Todėl manau, kad visų pirma reikia pakeisti daugelio žaidėjų požiūrį, jog lagaminai būtų žvejojami sąžiningai arba laukti kol bus sukurta pasipriešinanti tam sistema. Manau būtų logiška, kad žvejotume raktelius, kuriuos rinktume taškų pagrindu (pvz. 5 rakteliai - bronzinis lagaminas; 15 raktelių - sidabrinis lagaminas; 30 raktelių - auksinis lagaminas; )
 7. Idėja smagi, daugiau sistemų medikams. Tik nesupratau, kodėl nepavykus išgydyti, medikui užtemsta akyse?
 8. Dominykas_Miguel Pilnavertis Las-Venturas.LT projekto lankytojas nuo 2018-02-03 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Kažkada teko turėti nuomonės temą, bet ne kaip paprasto projekto lankytojo, o kaip komandos nario (Dominykas_Miguel (Forumo Global moderatorius)). Paskaitęs visas nuomones dar kartą, nusprendžiau sukurti savo asmeninę nuomonės temą ir tikiuosi sulaukti daug atsakymų
 9. Už. Tik tai turėtų užtrukti tam tikrą laiko tarpą (pvz. 30 sekundžių). Laikas kiekviename name galėtų būti skirtingas. Už. Su šitu atnaujinimu galima būtų patobulinti ir maisto išvežiotojų darbą, kad maistas su laiku namuose baigtųsi. Neturiu nuomonės. Už. Tiesą pasakius galvojau, kad seniai taip yra Už. Daugiau priežasčių įsigyti namą. Esu kažkada siūlęs namuose įdiegti AFK zonos principą. Tai galima būtų kaip nors kartu apjungti tai. Daugiau namų sistemos pasiūlymų (šiek tiek prieštarauja viršuje komentuotoms, bet nvm ):
 10. Skamba smagiai, tik duobę kapinėse galėtų kast pats laidojimo paslaugų darbuotojas.
 11. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Dominykas_Miguel Neaktyvumo laikotarpis?: 19-11-9 Kodėl būsite neaktyvus? Beveik visą dieną su draugais buvau, gal dar išeis pražaist, nežinau kiek minučių iki 60 liko.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dominykas_Miguel2. Jūsų klausimas: Kokie lūkesčiai dėl Discord? Ar planuojama atsisakyti TeamSpeak?
 13. Esu, bet ne ant smulkmių. Niekada negėriau alkoholio 4 dienas iš eilės.
 14. Pats jau sugadinai savo norą Noriu atrasti gyvenimo prasmę.
 15. DALYVAVIMO ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Dominykas_Miguel 2. Kaip sekėsi užfiksuoti nuotraukas, kilo kažkokių nesunkumų?: Puikiai, nekilo. 3. Jūsų užfiksuotos nuotraukos (maks. 2): Pasigydykit. Tik įkėlęs pamačiau, kad jau kažkas buvo su vaistais. Idėja nebuvo kopijuota, o ir pats užduoties atlikimas gerokai skiriasi.
 16. Gal ir būtų patogiau ir greičiau, bet stipriai sumažėtų komunikacija tarp kliento ir darbuotojo, kas nėra labai gerai, kadangi didžiąją dalį geros serverio atmosferos sudaro ne tik geros ir kokybiškos sistemos, bet ir bendravimas tarpusavyje.
 17. Dėl pinigų pardavimo tiesiog su kreditų pervedimu sutinku, kadangi tai suteiks galimybę žaidėjams, kurie naudoja kitus kreditų pirkimo būdus (ne SMS), gauti pinigus. Dėl automobilio ir kito inventoriaus pardavimo už kreditus prieš. Tai ne serverio valiuta.
 18. Patiko, nes tai nebuvo kažkokios senos nuvalkiotos sistemos. Matosi, kad įdėta daug darbo. Vienas smagiausių dalykų, matyt, saldainių pakavimas. Jeigu Pagr. Administracijai pavyko sukurti tokią sistemą dėl kurios gali žaisti su žaidėjų emocijomis - PAGARBA
 19. Interneto ryšį pasitikrink arba paleisk administratoriaus teisėmis (run as admin).
 20. Kas atliksit du puslapius 11 klasės biologijos užduočių, padovanosiu CJ laikrodį.

 21. pagaliau jibanų ryžikų komandoj nėra

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Sim_Gint

   Sim_Gint

   Aš nesu gyvenime ryžyne lošęs

  3. Jamal_Murray

   Jamal_Murray

   Ne tau ir buvo sakyta

  4. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   Ne visiems suprasti ironiją

×
×
 • Kurti naują...