Jump to content

John_Fralin

Nariai
 • Pranešimai

  168
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

John_Fralin paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 24 2016

John_Fralin turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

238 Pripažintas

Apie John_Fralin

 • Rangas
  Apsipratęs

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Bronzinis
 • Darbas:
  Policininkas

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.557 profilio peržiūros
 1. Analizė labai paini, tas nėra gerai. O ir šiaip tikėjausi, kad pagaliau bus suteiktas šansas naujesniam veidui, bet dėja.
 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: John_Fralin 2. Administratoriaus slapyvardis: Matas_Saldukas 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/gCY3D
 3. Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimai

  Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: John_Fralin 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Policijos Departamentas, direktorius 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Tiesiog taip susiklostė. Nebeturiu tiek daug laiko, kad galėčiau aktyviai valdyti firmą. 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 30 dienų. 5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): https://imgur.com/a/aMTW8
 4. Rastas naujasis Ginklų Prekeivių vadovas!

  Gaila tavo laiko Liepsnele, tos analizės garantuoju dauguma net neskaitys.
 5. Pavaduotojų paskyrimai bei nušalinimai

  Priskyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: John_Fralin 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas 3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Ledas_Competiv 4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Ateinančios savaitęs labai svarbios man, turiu susikoncentruoti į kitus dalykus. Negalėsiu tiek daug laiko skirti Policijos firmai kaip anksčiau. Todėl pasirenkų Ledą. Jis patyręs teisėsaugininkas, ilgai dirba pas mane, yra gan aktyus. Todėl manau su šiomis pareigomis jis susitvarkys puikiai. Tai bus mano paskutinis pavaduotojas.
 6. LV 6.7.5 versijos atnaujinimai

  Visai neblogi.
 7. LV 6.7.4 versijos atnaujinimai

  Nedideli, bet geri atnaujinimai.
 8. LV 6.7.3 versijos atnaujinimai

  Labai geri atnaujinimai!
 9. Pavaduotojų paskyrimai bei nušalinimai

  Nušalinimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: John_Fralin 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas 3. Jūsų šalinamojo pavaduotojo slapyvardis: Delcas_Samp 4. Jūsų šalinimo priežastys: Na manau, kad Delcas nėra veiksmo žmogus. Tikėjau jo duotais pažadais, kad pasikeis, taps aktyvesnis. Bet už neaktyvumą gavo įspėjimą. Man reikia aktyvaus pavaduotojo, kuris tikrai galėtu pavaduoti mane, turėtu noro kariauti prieš nusikalstomas grupuotės, daryti veiksmą. Taip pat ir darbuotojai skundėsi, kad pavaduotoją pastoviai mato tik AFK būsenoj. Ačiū už atlikta darbą Delcai, sėkmės kitur.
 10. Pavaduotojų paskyrimai bei nušalinimai

  Priskyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: John_Fralin 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas 3. Jūsų pasirinkto pavaduotojo slapyvardis: Delcas_Samp 4. Jūsų pasirinkimo priežastys: Patyręs teisėsaugos žmogus. Ne kartą buvęs valdžioje. Aktyvus, motyvuotas, turintis gerų idėjų. Manau, kad su juo kartu teisėsauga padarysim dar stipresnė!
 11. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: John_Fralin Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui. Kokia tai sistema?: Komendanto valanda. Kodėl tai yra naudinga?: Nes nebeliks nesusipratimų. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Dabar serveryje teisėsaugos valdžia gali paskelbti komendanto valandą, tačiau galima šį dalyką palengvinti ir tiesiog padaryti sistema, kuomet direktorius/pavaduotojas paskelbtu komendanto valandą su komandą /komendantas. Sistema automatiškai teisėsaugos darbuotojams neleistu dalinti baudų. Tai padės išvengti įvairių nesusipratimų/nesusikalbėjimų teisėsaugoje.
 12. Pasiūlymas policijai

  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: John_Fralin Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui. Kokia tai sistema?: Žmogžudysčių tyrimai. Kodėl tai yra naudinga?: Atsiras papildomos veiklos policijos darbuotojams. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Pagrinde žmogžudystės tiria Spec. pajėgų darbuotojai, kai jie prisijungė serveryje policijos darbuotojai žmogžudysčių tirti negali. Todėl siūlau padaryti taip, kad policijos pareigūnai taip pat galėtu jas tirti. Taip pat panaikinti laiko limitą(3 minutės), kad žmogžudystės eitu tirti visada.
×