Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 61 / 300

Versija: LV 7.3.9

Sergio_Llull

Nariai
 • Pranešimai

  931
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  12

Sergio_Llull paskutinį kartą laimėjo Sausis 16

Sergio_Llull turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

917 Žvaigždė

Apie Sergio_Llull

 • Rangas
  •Liulis•
 • Gimtadienis
  2001.07.10

Kontaktai

 • Skype:
  nojusv

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Ginklų prekeivis
 • Patirtis:
  1.300.000
 • Pinigai:
  1~10
 • Tr. priemonės:
  Sultan <3

Profilio informacija

 • Vieta:
  Šiauliai, pietinis.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

10.036 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Sergio_Llull 2. Jūsų TAB lentelės informacija: Neturiu galimybes ikelti, taksi valdzia viska zino. 3. Kodėl norite įsidarbinti į „TANGO Taxi“ firmą: Reikia darbo, tikiuosi bus smagus kolektyvas 4. Kokie jūsų tikslai dirbant „TANGO Taxi“ firmoje: Prižiūrėtojo postas. 5. Kiek laiko per dieną vidutiniškai pražaidžiate:60-300 Susiejus su Taksi firma klausimai: 6. Nuo kelinto rango darbuotojas gauna /tzenklas:7 7. Su kokia komanda galima surasti žaidėjo namą: /surastinama 8. Už ką gaunamas vardinis rangas: Už aktyvumą, bei puiku darbą. 9. Nuo kelinto rango galima vairuoti limuziną: 9 10. Kiek būtina per darbo dieną pradirbti minučių: 60 11. Kiek reikia pradirbti dienų, kad nepatektumėte į juodąjį sąrašą: 7 12. Kiek iš viso yra darbinių tr. priemonių: 4 13. Kur yra budėjimo vietos(visos): Oroustas, ligoninė, tplv, pd Sąvokos: 14. „Stretch“: Limuzinas 15. Arnas_Toreto: Direktorius 16. /sekti: Surast žmogu pas kurį varai į iškvietimą.
 2. Jūsų slapyvardis žaidime(V_P):Sergio_Llull Jūsų „/info > Patirties Taškai > Bendra informacija“ Negaliu nuotrauku darytis, turiu visko daug. Kodėl pasirinkote Ginklų prekeivių firmą?: I TRV pildau. Koks Jūsų aktyvumas per 1440 minutes?:60-300min Kuo būsite naudingas „D&M Logistics“ firmai?:Savo tvirtu pagalbos peciu ok Trumpas savęs kaip asmens apibūdinimas (Tai yra skirta firmos valdžiai susidaryti pirmąją nuomonę apie būsimus darbuotojus):Prikolnas ir nervuotas. Klausimai susiję su firmos komandomis, sistemomis, temomis Atsakinėjant į šiuos klausimus gali tekti atsakyti trumpai ir aiškiai arba teks šiek tiek aprašyti plačiau. Taip pat perspėju, kad kai kuriu atsakymų nerasite temose, todėl į jas galės atsakyti jau dirbę arba išgavę informaciją iš kitų firmos darbuotojų. Parašykite ką sužinojote iš „Papildomo uždarbio sistema“ temos: Kad is ginklu daugiau uzsidirbsi Palyginkite "Instruktorius" ir "Ekspeditorius" rangų privalumus:Instruktorius: Tanker ir Linerunner, o Ekspeditorius: dar roadtrain prisideda. Kokiomis savaitės paromis galima gabenti ginklų siuntas?:Betkada /marsrutai - Rodo pasikrovimus ir isskrovimus Mygtuko „+“ funkciją:Atkabina priekaba. Kada galima vežti baldus ir transporto priemonės į parduotuvę/turgų?:Kai uzsisako Kiek telpa dujų vienoje cisternoje?:75l Kokį transportą naudoja „D&M Logistics“ firma?:RoadTrain , Tanker ,Lineruner , Packer... Kada galima gabenti likusius krovinius?:Pagal uzsakymus ar liepus valdziai Nurodykite vietas, kuriose Jūsų negali tikrinti teisėsaugos pareigūnai su pakrauta ginklu siunta: Sito neatsimenu, seniau leisdavo visur todel ir dabar pasirinksiu si teigini.
 3. REGISTRACIJOS ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Sergio_Llull 2. Kokiu laiku jums būtų geriausia dalyvauti(17:00-17:35)?: Nesvarbu 3. Ar būsite jūsų pasirinktu laiku serveryje ir ar galėsite dalyvauti?: Taip
 4. Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Sergio_Llull 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: GP 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pavaduotojas atsisakė ;/ 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 290 valandų 5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): https://imgur.com/a/NOZkCm1 algos išdalintos suskaičiavus darbuotojų algas, pirmoje nuotraukoje pasiėmiau kiek nusipelniau, antroje mano įmesti pinigai į seifą pradžioje kadencijos. Ačiū Ernys_Myq už fūrų pyzdinimą... Ir geriausiams darbuotojams Petras_Rimkus Karkis_Venturas Efka_Rodz kuris jau mentas, bei Ignas_Mohito. Dar craziui už visas temas.
 5. Pranešimas apie paskyrimą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Sergio_Llull 2. Jūsų atstovaujamas darbas: GP 3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Žmogus mastantis blaiviai, ne taip kaip aš. Iš tikro reikia pagalbininko, kuris retkarčiais galėtu pastovėti ir palaikyti tvirtai savo rankose firmą. Šiuo žmogum pilnai pasitikiu ir žinau kad nenuvils.
 6. Pagyrimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Sergio_Llull 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy 3. Administratoriaus pagyrimas: Giriu šį administratorių, nes labai aktyviai padeda žaidėjams, atsako į visus naujokų klausimus, prisijungęs pereina visus žaidėjus per /stebeti ir ieško čytų. Fantastika. 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): Su telefonu bandžiau fotkint, bet ten kokybė ne kokia.
 7. 1. Jūsų ir partnerio Vardas_Pavardė serveryje: Sergio_Llull ir mano savaitgalinis lovos partneris Tadas_Crazy 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: tai kai visad 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 17:00 val. iki 17:45 val.): 17:35-45
 8. Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Sergio_Llull 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Jonas_Slash 3. Jūsų kaltinimai: Admin komandu naudojimas per grobimą. Nukilintas medikas kuris buvo pakviestas healinti visus. Spray buvo naudojamas dar nepasirodžius teisėsaugos darbuotojams. Vadinas išlaikyta ir laukiam 50k. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Sergio_Llull2. Kokiam darbui atstovaujate: GP3. Jūsų pareigos firmoje: Direktorius4. Kurias užduotis atlikote?: 6, 85. Kokia suma iš viso susikaupė?: 80.000€6. įrodymai: Deagle - https://imgur.com/a/Bd9WKPS Eventai su kolegomis - https://imgur.com/a/HCiRGUu Alga - https://imgur.com/a/hUMWWsc
 10. Informacija ≫ Privalote pildyti pagal pateiktą anketą. ≫ Neaktyvuma galite pasiimti iki 3 -dienų, dėl svarbių priežaščių galima pratęsti ilgesniam terminui. ≫ Neaktyvumą galite pasiimti tik kartą į savaitę. Anketos Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kiek laiko neaktyvume būsite?: Dėl kokių priežaščių būsite neaktyvus?:
 11. Liko vos kelios valandos iki atrankos pabaigos. Geros algos, bei geras kolektyvas! 

   

 12. R.I.P Sergio_Llull mire nuo koronaviruso, itariama kad mire zaisdamas sampa, kai jo valdomas aktorius staiga pradejo koset ir pradejo mazet gyvybes, sergio realybeje pajutes tapati mire kartu su savo valdomu herojumi. Itariama kad /timestamp parode tikslia juo mirties data, del logu patikrinimo susisiekti su projekto savininkais nepavyko.  Haštegas #MirkNuoKoronaVirusoIrTu #Mirk #Nuo #Korona #Viruso #Ir #Tu. Flash mobas geriausia istorija kaip mirete nuo korono viruso laimetojui atiteks 500k. Flash mobo organizatoriai amžinatilsi Andriuhha_Nike ir Sergio_Llull

  Istorijas kaip mirete rašote po šiuo Andriuhha_Nike busenos atnaujinimo.

  1. Simonas_Brother

   Simonas_Brother

   Dar pardavinėji ta nujota sultana? 

 13. Informacija ≫ Privalote pildyti pagal pateiktą anketą. ≫ Įrodymai galioja tik 24 val. nuo nusižengimo padarymo. ≫ Įrodymuose privalo būti aiškiai matomas darbuotojo nusižengimas. ≫ Įrodymai privalo būti sukelti tvarkingai kitaip anketa bus atmetama. Anketos Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Už ką peikiate darbuotoją?: Įrodymai (būtini):
 14. Darbo Valdžia Direktorius: Sergio_Llull Pavaduotojas: Tadas_Crazy Prižiūrėtojas: Nėra REIKALAVIMAI Norinti prisijungti prie mūsų kolektyvo ! ≫ Turėti bent 8,000 bendrosios serverio patirties taškų. ≫ Mokėti taisykles, visą darbo informaciją, bei visą kitą ko gali prireikti dirbant. ≫ Minimalūs šaudymo/vairavimo įgūdžiai. ≫ Turėti „TeamSpeak3” programa ir mokėti ja naudotis. ≫ Privaloma turėti visus reikiamus dalykus - (Ginklų licenzija, vairavimo teises, sveikatos pažymėjima, pasas/viza) Darbo Taisyklės ≫ Jei kolegos iškrovinėją fūra ( bazėje ) draudžiama vogti dėžes. ≫ Draudžiama teršti darbo raciją(/r) ir/ar joje įžeidinėti kolegas. ≫ Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas. ≫ Būtina dalyvauti treniruotėse, grobimuose ir kitose valdžios rengiamose veiklose. ≫ Visa laika privaloma laikytis sudaryto ginklų kainoraščio, už nesilaikymą būsite labai griėžtai nubausti. ≫ Baigus darbą privaloma sunaikinti darbinį transportą (/sunaikinti) ≫ Darbo laiku privaloma būti „TeamSpeak” programoje ginklų prekeivių kanale. ≫ Draudžiama turėti bet kokių ryšių su teisėsaugos nariais. ≫ Privaloma laikytis ginklų prekeivių firmos nuostatų. ≫ Privaloma laikytis bendrųjų serverio taisyklių. ≫ Draudžiama pardavinėti ginklus žaidėjam kurie yra įtraukti į juodąjį sąraša/dirba teisėsaugoje. ≫ Per dieną privaloma atvežti 80 dėžių arba pradirbti 60 min.. ≫ Privaloma laikytis nustatyto ginklų pardavimo kainoraščio. Ginklų Pardavimo Kainoraštis Ginklas „Desert Eagle” » 60€/kulkos vnt. Ginklas „AK-47” » 12€/kulkos vnt. Ginklas „Sniper Rifle” » 15€/kulkos vnt. Ginklas „ShotGun” » 11€/kulkos vnt. Darbo Komandos ≫ /r » Darbo racija ≫ /kolegos » Peržiūrėti prisijungusių kolegų sąrašą ≫ /sunaikinti » atstatyti į pradinę vieta savo dirbamo darbo transporto priemonę ≫ /gsiulyti [Vardas_Pavardė] [ kulkų kiekis] [ kulkos kaina (vnt)] ≫ /sekti [Vardas_Pavardė] » pastovus žaidėjo pozicijos lokavimas ≫ /gunlic [Vardas_Pavardė] [kaina] » parduoti žaidėjui padirbtą ginklų licenziją ≫ /krovinys » informacija apie pakrautą krovinį ≫ /darbolaikas » peržiūrėti jūsų darbo laiką ≫ /rangai » Jūsų darbo rangų informacija ≫ /dzinute - peržiūrėti direktoriaus paliktą žinutę ≫ /neaktyvumas » neaktyvumo anketos užpildymas/atšaukimas ≫ /montuotiblake » įmontuoti blake teisėsaugos tr. priemonėje ( girdėsite bendra teisėsaugos racija) ≫ /kviecia » sąrašas žaidėjų, kurie iškvietė jūsų tarnybą Greitieji Mygtukai ≫ „Space“ = atidaro/uždaro vartus. ≫ „N“ = padeda/pasiima ginklų dėžę į/iš furgono. Ginklų Prekeivių Uniforma Ginklų Prekeivių Transportas
×
×
 • Kurti naują...