Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 36 / 300

Versija: LV 7.4.1

Aurimas_Frozen

Nariai
 • Pranešimai

  499
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Viskas, kas paskelbta nario Aurimas_Frozen

 1. Profilis atnaujintas! + @San_James https://imgur.com/a/bPG7IKo Geros dienos visiems.

 2. Labas štai čia įšsirink koks tau patinka
 3. Tai kodėl man taip nėra - atsakymas nieko neturiu kurie pagerintu žaidimo kokybę su tokiom modifikacijomis, taip kad matosi jog turėjote FPSunlock, kuris yra draudžiamas šiame serveryje. Sekmės.
 4. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Aurimas_Frozen 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Ted_Bass 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. ( FPSunlock ) 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://streamable.com/2smatw
 5. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Aurimas_Frozen 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Glenn_Dead 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://streamable.com/mluf1y
 6. Uztektu Ar uztektu drasos iskirst susitikus mieste Arma_Burba? Užtektų Užtektų drąsos parašyt administracijai kad ištrintų jūsų vartotoja?
 7. Neužtektų Ar užtektų drasos parašyt Deimantei_Mielai sugrįžimo laišką?
 8. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Aurimas_Frozen 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Tracy_Stephens 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: AUTO + Šaudo(cbugina) nenaudodamas C jeigu ir naudoją tai tikrai tiek neįšautų.. gal per TAB šaudo nu ždž matosi viskas. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 9. Didžiausi sveikinimai - @Hot_Anonymous bei @Aurimas_Bosas sekmės pareiguose! Pūikus pranešimas.
 10. dalyvajų, na o tu ar nenori prisijungti?

 11. Dalyvavimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Aurimas_Frozen 2. Kaip sekėsi puošti savo išvaizdą: Trupūti teko pagalvoti, tačiau manau viskas kaip ir aišku kas čia vyko. 3. Ar turite sugalvoję savo aprangai, jei taip kokį: Manau konkretaus pavadinimo dar neturiu, tačiau nusikaltelis. 4. Jūsų užfiksuotos nuotraukos (maks. 3):
 12. Iškart neužskaite, tu prisijungęs turėjai proga išjungti, bet prieš tai apie tai nebuvai pagalvojas, nustok rašyti ir lauk atsakymo dabar.
 13. Tikrai žinau kada laggina kada ne, taip kad dabar kantrybęs ir laukite pgr.administracijos sprendimo.
 14. Jeigu būtų laginę, būtum teleportavęs ir iškart rodytų jog lagina, ir kulkos taip neitu į tave kadangi atsiliktų del laggo, šiuo atveju viskas aiškiai matosi.
 15. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Aurimas_Frozen 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Gudas_Ltu 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. (INV) 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://gyazo.com/5a9d7a5fcea870cc173166751edd86e1
 16. As nesakiau kad neįsisaugojo, esmė tave jog ne iš kart BAN gavau tai kaip tu man siulai atsiųsti tau, būčiau iš kart gavęs būčiau dar instant padaręs dabar niekas nesakė kad neįsisaugojo, gavau nes iš vis nesitikėjau už tokia nesąmonė gauti tai.
 17. Dar vienas juokdarys :DDDD https://streamable.com/l6eyqc https://streamable.com/6l51o5 https://streamable.com/i571c2 https://streamable.com/bpavql štai turėkit AIMAS :DDDDDDD negaliu tiesigo graudu pažėkit kaip patys kapojat aimai jūs
 18. Vėjų sako juokdarys negaliu koks tolkas man čytint sakau, nori tikrinkit pc sekmės kažką rasti, va keleta videkų, baninkit taigi čytas nu https://streamable.com/l6eyqc https://streamable.com/6l51o5 https://streamable.com/i571c2 https://streamable.com/bpavql BANINK MANĘ PAŽIŪRĖK KOKS MANO AIMAS ŽIAURUS ATSIPEIKIK NETYČIA VISUS GRAŽIAI SUDROŽIAU JAU IŠKART ČYTAS NEJUOKINKIT JUOKDARIAI
 19. Sako kiek nori tiek slidink juokdarys negaliu nori pasikviesk į dm pamatysi kaip aš tratinu su ta emka kadangi iš emkes spėju daugiau damage padaryt nei su sg, del to ir lėsiau, ir čia tik toks pastebėjimas, tai kodėl nenužudžiau jeigu tau jau buvo 3 hp kaip atsiputei o prie galo kažkaip jau kulkos nebelipo negaliu gali drasiai tikrint pc sekmės kažką rast, Toshai irgi duodu leidimą prisijungti prie TeamViewer ir nušviesti mano kekvieną GTA SA folderį esantį failą taip kad labai klysti, nieko čia nematyt viruti, pasižiūrėk kaip pats šaudai tuomet kitus aimais vadink sekmės.
 20. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Aurimas_Frozen 2. Administratoriaus slapyvardis?: Dwayne_Stevenson 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas(Josh_Excite) 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): GRAŽINK 500 KREDITŲ ATSIBLOKAVAU..
×
×
 • Kurti naują...