Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 46 / 300

Versija: LV 7.3.0

Black_Vrs

Nariai
 • Pranešimai

  892
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Black_Vrs paskutinį kartą laimėjo Kovas 16

Black_Vrs turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

671 Turintis nepriekaištingą reputaciją

6 sekėjų

Apie Black_Vrs

 • Rangas
  - Northside Bolen Parque 13 -
 • Gimtadienis
  2009.10.03

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta
 • Patirtis:
  Didele
 • Pinigai:
  Pralošti
 • Tr. priemonės:
  Dviratis

Profilio informacija

 • Vieta:
  Kolumbija
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.188 profilio peržiūros
 1. Mažiau gerk ir paskui neatsimini kitą rytą atsikėles kas buvo...
 2. Nu tikrai ne dėl jūsų užsišaldem ;d
 3. Anketa. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edas_Bmw (pildau per bleko frm acc nes draudimas rašyt ant mano acc) 2. Jūsų /Info lentelė: Mokykloj db esu. 3. Jūsų aktyvumas serveryje: Apie 4val. 4. Kodėl norite prisijungti prie policijos: Mėgstu saugoti miestelius nuo nusikaltelių, patinka priešintis klanams, puikus direktorius, noriu siektu prižiūrėtojo arba net pavaduotojo pareigų. 5. Kur negalima rakinti žmonių ir kodėl: Saugiuose zonuose: /tplv, ligonine, kazino ir t.t. /TPVIP. ir karo zonuose ir klanų bazėse, išimtis jeigu žaidėjas turi /bega. 6. Jūsų nuomone svarbiausi Policijos pareigūno bruožai: Kruopštumas, sąžiningumas, atkaklumas, aktyvumas. 7. Paaiškinkite ką reiškia komandinis darbas: Kai kartu atlieki viena darbą. 8. Ar turite Teamspeak programa ir mokate ja naudotis: Taip Savokos : Infernus - Greičiausias PD automobilis. Direktorius - Vadovaujantis firmai. /Patruliuoju - Matai žaidėjus kurie turi /bega ar turi starų (nepamenu tikslei) /bega - Uždedi žaidėjui bėglio rėžimą 30min. Komanda - Bendradarbiavimas,. Visi kartu- vienas tikslas.
 4. Nesipykite draugai, neblogas veiksmas bet šnd ateis ta diena kai visi mirsit.
 5. Šaunuolis Max_Tosha bet dar manes nepritrynei prie komandos per metus? Matau save su kiaušinių per velykų eventą, vienas man iš įdomiausiu eventų buvo jis (vienintelis kuri įvykkdyt nepatinginėjau)
 6. Anketa. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Black_Vrs 2. Jūsų /Info lentelė: https://imgur.com/a/Sy2oKEr 3. Jūsų aktyvumas serveryje: 120min. ir pnš. 4. Kodėl norite prisijungti prie policijos: Noriu gaudyti nusikaltelius, mėgstu veiksmą, dar gw mačiau paskelbtas tai pareigūnai turi laimėt kadanors. 5. Kur negalima rakinti žmonių ir kodėl: /tplv, /tpvip, ligonines zonoi saugioj, karo zonuose, klano bazes zonuose ir t.t. galima rakinti tik tada kai žaidėjas su /bega įvažiavo į išvardintas zonas. 6. Jūsų nuomone svarbiausi Policijos pareigūno bruožai: Atsakingumas, nekorumpuotas žmogus. 7. Paaiškinkite ką reiškia komandinis darbas: Kai su draugais/bendradarbiais atlieki viena darbą kartu. 8. Ar turite Teamspeak programa ir mokate ja naudotis: Taip, taip. Savokos : Infernus - Greičiausias PD darbinis automobilis. Direktorius - Jervonte_Trotter PD direktorius, o jeigu apskritai tai vadovas. /Patruliuoju - Rodo minimape žaidėjus kurie yra gaudomi. /bega - Jeigu žaidėjas bėgą nuo pareigūno, pareigūnas gali naudoti šia komandą "/bega" ir tada žaidėjas 30min. negali teleportuotis ir t.t. Komanda - Draugai, kolegos su kuriais atlieki kartu ką nors.
 7. Visiškai sutinku, nežinau visu verslų todėl ir negalėjau išvardinti todėl ir parašiau "kt."
 8. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Black_Vrs Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui. Kokia tai sistema?: Verslų kainų nustatymas. (Ginklines, Salonai mašinų, Degalines (yra ir dabar), Restoranai , Elektronių prekių parduotuve. migracijos, tūne nuėmimo. ir kt.) Kodėl tai yra naudinga?: Verslinkai galbūt galės pasidaryti daugiau pelno, praplatinsim verslų sistemą. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Kaip ir degalinėse, verslo savininkas gali nustatyti kainą. Padaryti ta pati ir ginklinių, mašinų salonų, restoranų, elektronių prekių parduotuve., migracijos, tūne nuėmimo, drabužių parduotuve ir kt., kad verslo SAVININKAS pasiekes verslo lygi- 10, galėtu nustatyti kainas prekių. Automatiškai būtų nustatyta serverio sistemos kokios yra Mažiausios/Didžiausios kainos, kaip dabar PVZ: Degalų kainą galima nustatyti: 1-20e. ta pati padaryti ir kitiems verslams, tarkim ginklinėse dabar DGl kulką kainuoja 84e. tai padaryti kainos reguliavimą tarp: 28-84e. Prieš/Už, argumentuojam.
 9. Dėkui už video, gaila, kad praleidai geriausia veiksmą Nu bet mlc Pablianas
 10. Geras žmogus, nu tosha šį kart tikrai neapsiriko, kad šita paėme į kl. prižiūrėtoją. Linkiu sekmės ir naujovių klanuose.
 11. Yra ir daugiau vietų kur eina šaudyti su ištrauktais ginklais. + Mačiau lyg ir kad buvot padare atnaujinimą ir paraše, kad nebegali gauti kalinys iš /klamunicija, patikslinu jis ir toliau gali gauti.
 12. Numeskit geros muzikos

  1daina-1rep (Jei patiks)

×
×
 • Kurti naują...