Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 43 / 300

Versija: LV 7.3.5

Alcapone_Pablito

Nariai
 • Pranešimai

  1.132
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Alcapone_Pablito paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 20

Alcapone_Pablito turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.023 Forumo dievas

Apie Alcapone_Pablito

 • Rangas
  Grove Street

Paskutiniai lankytojai

8.828 profilio peržiūros
 1. prikelkit kai nors vienas rimtesnis banned už čytus bus teisingai priimtas/atmestas.

  1. Lukaz_Lektka

   Lukaz_Lektka

   pas tave kartais nebuna ten visur "[ATMESTA]"?

 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Administratoriaus slapyvardis?: Frank_Jabit 3. Užblokavimo priežastis?: Cytinimas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 3. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Alcapone_Pablito 2. Ar esate dirbęs Mechanikų firmoje, jei taip, kaip sekėsi?Dirbęs, bet labai nedaug, tad nelabai ką turiu papasakoti. 3. Kokius tikslus keliate sau šioje firmoje? Aukščiausias rangas. 4. Kuo būsite mums naudingi?Aktyvumu, pagalba, darbingumu. 5. Ko tikitės iš mūsų firmos? Gero kolektyvo, geros valdžios. 6. Kodėl būtent renkatės šią firmą? Nes nedaug dirbęs čia. 7. Kas jūsų nuomone svarbiausia šioje firmoje? Aktyvumas. 8. Jūsų aktyvumas per dieną? 60min. 9. Ką reikia turėti prieš nutempiant kito žaidėjo tr. priemone, stovinčią neleistinoje vietoje? Nuotrauką iš kur prisikabinai mašiną. 10. Kaip reaguojate, jei gaunate papeikimą darbe? Atsakau į papeikimą, kad įrodyčiau tiesą. 11. Kaip reaguojate, jei aptarnautas klientas nesumoka pinigų už paslaugas? Pasidaręs įrodymus nusiunčiu įrodymus valdžiai, kad jį įtrauktų į b-list. 12. Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? /sunaikinti. 13. Ar galima savo draugui ar kitam artimui duoti mūsų Team Speak kanalo slaptažodiį? Ne. 14. Iki kelintos valandos reikia pradirbti 60min? 23h.
 4. @Arminas_Elegy pala kiaušini, turbo maxą už kreivas kulkas atbaninai, dabar čia spaudini naudinga kažkokį ačiū ant komentarų tų pačių kur su tokiais įrodymais atmetei čiūvo anketą? nahum tau tas prižas tada? randomas tu? jeigu vapšie nesigaudai ir savo nuomonės neturi lapūhas? eilis savo nuomonės neturintis unban priž, kaip hotas kūrva, kurioj pusėj sėdžiu, už tuos ir balsuoju, lietuvos politika nh, man pajibat galit patvirtint, koks pointas vistiek čia šaudyt tarp tų jūsų 20 žaidėjų ir visų random kur prižai vapšie šiūkšlės nesigaudo kur kame ką daryti savo nuomonės neturintys, glowe visad visus mielai priima, ir ne randomus ;)))
 5. vėl reiks matau toturial daryt kaip sampą įsirašau ir šaudau, šįkart ne už auto c-bug'ą o aimą, bl bl :D:D

 6. @Max_Tosha karoče žiūrėk tu, kad ir kaip neišmanai čytų, bet matau už naują projekto unban prižiūrėtoją vistiek geriau gaudaisi.
 7. nu jo iškarto, už sekundės, tau pataikiau, tada kokias 2-3 kulkas pramisinau ir poto jam pataikiau, nu ahujėt nah
 8. nu jasna per sienas matai šaudau dabar :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kūrva geri jūs frajeriai
 9. tai nieko šiaip nereikia ištrinti, nebent jeigu sampfunks įsirašinėji tai silentpatch ištrink, o šiaip nk nereikia trinti, ten viskas zjbs su juo.
 10. Prieš! Nelabai logiška, teisėsauga jau ir taip prieš klanus kariauja ir naikina narkotikus, tai dabar dar lakstys paskui kiekvieną fūrą kuri vežios ginklus ir dar narkotikus, na ir galiausiai jeigu teisėsauga bus galinga ir viską perims? Tai ką narkotikų sandėlio nebus tiek laiko kol nepraveš?
 11. Visų pirma tai net keista matyti tokius didelius atnaujinimus, pastebima, kad atnaujinimai tapo daug retesni, bet žymiai galingesni, tas labai džiugina, ačiū Pagr.administracijai! Dar kartą ačiū už netgi tris idėjas išpildytas, labai šaunu tai matyti, o apie kitus dalykus kuriuos patys sugalvojate ir įgyvendinate visiškai kosmosas, labai šaunu, judam į priekį.
 12. Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alcapone_Pablito 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Tomas_Dirt 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute/unmute. Žaidžia su komandom lyg tai būtų bairis, užmutina, atmutina ( prikolistas ). 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 13. Sveikinu Mister_Audi, sėkmės pareigose, įgyvendink savo tikslus!
×
×
 • Kurti naują...