Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 21 / 300

Versija: LV 7.3.4

Alcapone_Pablito

Nariai
 • Pranešimai

  1.124
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Alcapone_Pablito paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 20

Alcapone_Pablito turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

990 Žvaigždė

Apie Alcapone_Pablito

 • Rangas
  Кайф
 • Gimtadienis
  2001.06.07

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  Bronzinis
 • Darbas:
  Ginklų prekeivis

Profilio informacija

 • Vieta:
  Atlantas

Paskutiniai lankytojai

8.519 profilio peržiūros
 1. tai nieko šiaip nereikia ištrinti, nebent jeigu sampfunks įsirašinėji tai silentpatch ištrink, o šiaip nk nereikia trinti, ten viskas zjbs su juo.
 2. Prieš! Nelabai logiška, teisėsauga jau ir taip prieš klanus kariauja ir naikina narkotikus, tai dabar dar lakstys paskui kiekvieną fūrą kuri vežios ginklus ir dar narkotikus, na ir galiausiai jeigu teisėsauga bus galinga ir viską perims? Tai ką narkotikų sandėlio nebus tiek laiko kol nepraveš?
 3. Visų pirma tai net keista matyti tokius didelius atnaujinimus, pastebima, kad atnaujinimai tapo daug retesni, bet žymiai galingesni, tas labai džiugina, ačiū Pagr.administracijai! Dar kartą ačiū už netgi tris idėjas išpildytas, labai šaunu tai matyti, o apie kitus dalykus kuriuos patys sugalvojate ir įgyvendinate visiškai kosmosas, labai šaunu, judam į priekį.
 4. Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Alcapone_Pablito 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Tomas_Dirt 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute/unmute. Žaidžia su komandom lyg tai būtų bairis, užmutina, atmutina ( prikolistas ). 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 5. Sveikinu Mister_Audi, sėkmės pareigose, įgyvendink savo tikslus!
 6. Galit toliau čytint ;DD

  p.s. @Arminas_Elegy Crazy savo įrodymuose įkėlė kaip su sampcac su AHK šaudo, o Turbo irgi filmavo su aimu, cringe :D:D:D

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  12 daugiau
  2. Hot_Anonymous

   Hot_Anonymous

   vaziuoja jau mane atkirst bbz kiek laiko, bet kaip pasiziuriu tai vis serve su adminu unban prz siekia

  3. Alcapone_Pablito

   Alcapone_Pablito

   norėčiau tai ir nupisčiau *Myliu Las-Venturas.lt* tu :D

  4. Hot_Anonymous

   Hot_Anonymous

   tu ir unban prz labai nori

 7. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Turbo_Max 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Aimbot. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 8. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Avto_Cbug 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 9. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito, pildau už Avta_Cbug 2. Administratoriaus slapyvardis?: Alcapone_Pablito 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas, neišsisaugojo įrodymai, nebauskit @Minde_Boss 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/yvFjudW
 10. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Swag_Stabdis 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 11. Su scriptu čia šaudei, kuris pagreitina animacijas, viešai skelbi kas per dalykas nebūtina ir, kaip tik nereikia, o kam reikia tas žino, kas tai per žaidimą palengvinanti programa.
 12. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jeo_Vega 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. 4. Papildomi komentarai: Auto c-bug'as. Animacijų visiškai 0 ir mygtukas labai keistai rodo, ne taip kaip švariai šaudant. + labai užstrigo jo slide šaudymas, nesu tuo tikras, bet testuosiu ir įsitikinsiu, įtariu prie to pačio, kad žaidėjas naudojo slide.cs 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 13. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jack_Sun 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. 4. Papildomi komentarai: TAB c-bug. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
×
×
 • Kurti naują...