Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 22 / 300

Versija: LV 7.2.9

Alcapone_Pablito

Nariai
 • Pranešimai

  977
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Alcapone_Pablito paskutinį kartą laimėjo Sausis 5

Alcapone_Pablito turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

740 Žvaigždė

Apie Alcapone_Pablito

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  EP išvežiotojas
 • Patirtis:
  500,000xp
 • Tr. priemonės:
  Sultan

Paskutiniai lankytojai

5.649 profilio peržiūros
 1. @Ernys_Myq ka tu draugeli ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  1. Ernys_Myq

   Ernys_Myq

   Kaip žvengiau eina na 😂😂 pirmą kart savk balsą išgirdau teamspeake, zjbs

  2. Black_Vrs

   Black_Vrs

   "Jis ten rėkauja, atrodo, kad tėvų neturi" 😂😂😂 nu jo pabli nerėkauk nes ir mane užpisdavai draugs, o šjp ką aš žn fry admino verts, nes kolkas vienas bent jau bando čyterius gaudyt. O čia priešiškai nusiteike dėl kitu dalykų matyt esat 

 2. http://download1348.mediafire.com/rieaob3lblug/kmapvo6h79z9kpy/Render.cs
 3. Palaikykit tuos kurie nusipelnė! > 

   

 4. Alcapone_Pablito

  EPi - Dienos misijos!

  Anketos šablonas : 1. Jūsų Vardas_Pavardė :Alcapone_Pablito 2. Įrodymai atliktų misijų : 3. Ar įvygdėt BONUS užduoti? Jeigu taip įrodymus įkelti ir kelinto rango esate?: Esu - prižiūrėtojas -
 5. Alcapone_Pablito

  CSGO - Vertinam.

  Nu baisai čiūvelis daužo, bet nemeluok čia kordezas nebelošė competivų(išsigando) x)
 6. Ne tą turėjau omeny, tačiau bet kuriuo atveju nusipelnei to, nes ant rankų pirštų galimą suskaičiuoti, kiek pirktiniai adminai padeda. ;)

 7. Alcapone_Pablito

  Giriu Alcapone_Pablito

  Pirmas administratoriais pagyrimas man, labai malonu, dėkui tau, visada stengiuosi suteikti pagalbą visiems žaidėjams, nesvarbu tai naujokas ar senbuvis, ir pagetinu, ir pahealinu ir padedu kaip tau šį kartą atrakinti viešbučio duris. P.S. Visi galvosit, kad prašiau, kad parašytų pagyrimą, iš sereagavimų ,,Minde_Boss" ,,sutrikęs" matau, tačiau gyvenime taip nedarysiu, geriau jau iš viso tada be pagyrimų. Dėkui dar kartą, tai skatina nenuleisti rankų! x)
 8. Alcapone_Pablito

  Wardell_Curry banned The_Nike

  Baisu yra. Tam tavo video puikiai matosi Auto Hot Key auto +c. Žmogui kuris tave kėlė į Č.D.B. parašiau tai į privatą šiandien dieną pamatęs, kad tu su auto +c tą video įkelei, ir ką tu čia bandai apgaut? Mane seną vilką?:D Save eilinį kartą sakau apgaudinėji, ir poto eilinį kartą vėl nepamiršk nubėgti ant sienos parašyti ,,freebanas", kuris čia jau free banas priimtas bus? 5 koks vien nuo manęs. Daugiau komentarų nebus, o dėl C flood'o, todėl ir floodina, kad kartą paspaudi dešinį pelės mygtuką ir 7x ,,C", būtum be auto +c, rodytų kiekvieną išautą kulką ,,paspaudė dešinį pelės ir C" ir taip išvien, paspaudė dešinį pelės ir C.
 9. UŽBLOKAVIMO APELIACIJOS ŠABLONAS (2018-11-11) 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Alcapone_Pablito(pildau už Wardell_Curry) 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:The_Nike 3. Užblokavimo priežastis?:Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Auto +c [AHK] 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 10. Alcapone_Pablito

  EPi - Dienos misijos!

  Anketos šablonas : 1. Jūsų Vardas_Pavardė :Alcapone_Pablito 2. Įrodymai atliktų misijų : 3. Ar įvygdėt BONUS užduoti? Jeigu taip įrodymus įkelti ir kelinto rango esate?: Esu - prižiūrėtojas -
 11. UŽBLOKAVIMO APELIACIJOS ŠABLONAS (2018-11-11) 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Alcapone_Pablito(Pildau už Tedį). 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Raymond_Washington 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. 4. Papildomi komentarai: Auto +c ir AimBot. 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 12. Sutinku su idėja, esu už, tačiau nežinau ar ji bus įgyvendinta taip, ar kažkaip kitaip, tačiau neabejokite, kad laikui bėgant bus kažkas keičiama gaujų sistemoje, ar tuose pačiuose klanuose tobulinama(pvz: įgyvendintos jūsų idėjos), ar tiesiog pakeista sistema. Tačiau praverstų jeigu ir patobulinta būtų su viskuo kas parašyta idėjoje. UŽ.
 13. Alcapone_Pablito

  Čytas Salerka_True

  Pranešamo sukčiaus anketos šablonas : 1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Salerka_True 2. Kuom jį kaltinate?:Čytinimas, sobeit. Suprantu, kad jam laggint truputį pradėjo, tačiau buvo užduotis atvežti 3 krovinius fotoaparatų ir nenaudojant komandų, todėl galimai nenorėjo kai užlagino susidaužyt transporto tad su sobeit į orą pakilo. 3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašai, Nuotraukos😞
 14. UŽBLOKAVIMO APELIACIJOS ŠABLONAS (2018-11-11) 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Alcapone_Pablito(pildau už Wardell_Cury) 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Bmw_Set 3. Užblokavimo priežastis?:Čytinimas 4. Papildomi komentarai:AHK auto +c, ir vėl tas pats čiūvelis kur du kartus prieš tai ne tik aš prigavau, bet ir savo video kai su auto šaudo numetė, galbūt ir dabar numes. Video, net nekarpiau nes nelabai yra ką karpyt, iki pusė kažkur pažėk viskas matosi, kada seriją šauna 0 animacijų ir C raidė flood. Gale ten tingėjau net eit nukirpti, bet pabaigos ten gali nebežiūrėti, sr už nepatogumus. 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
×