Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 77 / 300

Versija: LV 7.4.0

Alcapone_Pablito

Nariai
 • Pranešimai

  1.157
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Alcapone_Pablito paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 20 2019

Alcapone_Pablito turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.047 Forumo dievas

Apie Alcapone_Pablito

 • Rangas
  10 / 10

Paskutiniai lankytojai

9.601 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Mgk_Kelly, Lukascx_Lukascx. 3. Užblokavimo priežastis?: Netinkamas Vardas_Pavarde nepražaidus 7h. 4. Papildomi komentarai: Du žaidėjus užblokavau, kadangi dėl to pačio reason į vieną temą abu sukeliu. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/ZAIXxFV
 2. @Max_Tosha buvo jis man aiškinęs dėl netinkamo Vardas_Pavarde žaidime, galbūt ir tau jeigu netingės paaiškins, nors čia tokiems kaip tu kurie tik sėdi ir ieško prie ko ,,prisikabinti" tai ką be paaiškinsi. Dėl to, kad ilgiau nei 30 min. kėliau banned tai manau nederėtų bausti, atsiprašau, kad truputį užtempiau gumą, tačiau nuo to niekas nenukentėjo. Dėl užblokavimo viskas gerai yra.
 3. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Edvis_Edvinukask 3. Užblokavimo priežastis?: Blogas Vardas_Pavarde nepražaidus 7h. serveryje. 4. Papildomi komentarai: Blogai truputėlį reason užrašiau, turėjo būti vietoj nepražaidęs 24h. / 7h. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/jx9jPAR
 4. Hello extra.ws dymeriai

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Josh_Exccite

   Josh_Exccite

   surast bana kur gawai ban uz citus waikeli ka

  3. Alcapone_Pablito

   Alcapone_Pablito

   surast randomas kur su extra ir macros šaudai, viena akimirką crazy patvirtina banned o kitą tosha atmeta nes apsiverkei ?

   + dėjau ant hoto ir toshos nuomonių pagal mano patvirtintus/atmestus banned, nesvarbu aš blokavau ar mane, jie atsižvelgdavo į visai ką kitą,  net ir situacijų būdavo su kitais žaidėjais tokių pačių o priimti prižiūrėtojų sprendimai skirdavosi, skrrr random

  4. Josh_Exccite

   Josh_Exccite

   nusiramink, juoku formos nesupranti burzgaliuk, kokiu dar extra ir macrosu asiliuk, pc galejei tikrint ir nieko nebutum rades, nors ir dabar nieko nerastum..

   Ne kaip tavo AHK cbugas nuwalkiotas 2008 metu is Kazakhstano

   Ka Crazis uzblokavo visiem pohui yra, zinojom patys koks yra ir tiek, o del ''VERKIMO'' tai neverkiau, tiesiog parasiau jog mane uzblokavo neteisingai ir tiek.

 5. @Black_Vrs labas mielas drauge

  1. Black_Vrs

   Black_Vrs

   Labas, kas geresnio 

 6. Ant Alca_Ponas gavau baną jį į juodąjį įrašei 01-31, poto Alcapone_Pablito pagr. acc už poros dienų dėl ip sutapimo irgi įrašei, todėl abu ištraukt iš sąrašo, kadangi ant vieno tik baną gavau ir data įrašymo ant kurio acc gavau baną tinka tai va peace dėkui bučk bye https://imgur.com/a/aHFcinR
 7. Dawaijj OG be pauzės

   

 8. @Arminas_Elegy žiūronus pirkt tau reikia

  1. John_Gerrard

   John_Gerrard

   čia del banned rowlos?

 9.  

  sabaka *Birbinu genį*

  1. Edas_Bmw

   Edas_Bmw

   Arnoldas *Lenkiškai keiksnojuos* @Arnis_Nike n.x nesakei kad kovotojas esi?

 10. prikelkit kai nors vienas rimtesnis banned už čytus bus teisingai priimtas/atmestas.

  1. Lukaz_Lektka

   Lukaz_Lektka

   pas tave kartais nebuna ten visur "[ATMESTA]"?

 11. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Administratoriaus slapyvardis?: Frank_Jabit 3. Užblokavimo priežastis?: Cytinimas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 12. @Arminas_Elegy pala kiaušini, turbo maxą už kreivas kulkas atbaninai, dabar čia spaudini naudinga kažkokį ačiū ant komentarų tų pačių kur su tokiais įrodymais atmetei čiūvo anketą? nahum tau tas prižas tada? randomas tu? jeigu vapšie nesigaudai ir savo nuomonės neturi lapūhas? eilis savo nuomonės neturintis unban priž, kaip hotas kūrva, kurioj pusėj sėdžiu, už tuos ir balsuoju, lietuvos politika nh, man pajibat galit patvirtint, koks pointas vistiek čia šaudyt tarp tų jūsų 20 žaidėjų ir visų random kur prižai vapšie šiūkšlės nesigaudo kur kame ką daryti savo nuomonės neturintys, glowe visad visus mielai priima, ir ne randomus ;)))
×
×
 • Kurti naują...