Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 22 / 300

Versija: LV 7.3.4

Chill_Pokaldra

Nariai
 • Pranešimai

  240
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Chill_Pokaldra paskutinį kartą laimėjo Sausis 4 2018

Chill_Pokaldra turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

171 Pripažintas

2 sekėjų

Apie Chill_Pokaldra

 • Rangas
  Patyręs
 • Gimtadienis
  1998.07.26

Kontaktai

 • Skype:
  Aivaras730

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Nenustatyta

Profilio informacija

 • Vieta:
  Šiauliai, Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

773 profilio peržiūros
 1. Šauni analizė, sveikinu naująjį direktorių ir sėkmės darbuose
 2. Sveikinu naująjį mechanikų direktorių, sėkmės. Keista ir ironiška kai mums abiems pirmas kartas vest praktiką Jack, abiem nesisekė (vieno iš mūsų išvis nebuvo), bet viskas sukasi tik apie mano nesėkmę Susidariau keistą nuomonę, komentuoji kad nemoku bendraut, kai pats TS3 platformoje esi visiškai toks pats Aplamai nusivylęs kandidatų pasirinkimu, veikla serveryje nieko nereiškia? Važinėji su infernus po 500 minučių per dieną nematęs tow truck ir gauni direktorių Išvada: analizė parašyta tik iš pasakojimų, atsiliepimų ir vaizdo įrašo (nes praktikoje nė vienas iš DPI nedalyvavo). P.S. Klaidingų nuomonių nėra, yra tik skirtingos. Todėl prašau nesipykt, paskaityt, pagalvot ir viską paleist vėjais arba daryt išvadas.
 3. Pirmas blynas labai prisvilęs, bet ačiū kad buvot. Kitą kartą pasiruošiu labiau, žinosiu ko tikėtis iš „darbuotojų”. EPi direktoriu buvau senokai, pamiršęs darbo valdžios komandas, jaudulys... MEEH
 4. Kur visi? Einam į servą

  1. Matt_Jace

   Matt_Jace

   Lauke orą pažiūrėk

  2. Chill_Pokaldra

   Chill_Pokaldra

   Serve geresnis

 5. Buvau Naisių vasaros festivalyje, 9km važiavau 45 minutes (toks srautas tr. priemonių). Galvoju vykt į Žagarės vyšnių festivalį.
 6. Labai šaunūs atnaujinimai, vienintelis liūdesiukas kad jų tenka laukti ganėtinai netrumpą laiką. Laukiam kitų ir tikimės jau sulaukti atnaujinimų TRV ginklų vežimo.
 7. Sveikinu naująjį taksi direktoriu, tikimės kad prisidėsi prie šio darbo progreso iš modifikacijos pusės (skatinsi atnaujint). Sėkmės darbuose!
 8. Negalvojau kad taip lengvai išsispręs, pačiam man tai atrodo nelogiška. Ačiū tau gauni 100 kreditų.
 9. Nemanau kad padės, man lasventure su abiem nickais taip, bet pamėginsiu. Jau antra diena man taip.
 10. 1. Kokios pagalbos reikia?: Nematau tr. priemonių2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Las-venturas serveryje prisijungęs nematau jokių tr. priemonių, nei darbinių, nei nuosavos, nei /tplv. Kitame serveryje viskas gerai. Prašau padėkit kaip išspręst šią problemą.3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina): @Max_Tosha @Invision_White
 11. Mano manymu nereikia jokių naujokų, žaidėjų online siekimų ar juolabiau dalybų kad būtų serveryje žaidėjų. Priežastis kodėl retas naujas žaidėjas nepasilieka žaisti šiame serveryje ir yra ta kad šis serveris išskirtinis savo modifikacija (jie tyngi, nenori mokytis naujų vietų, todėl geriau vaikščios per kitų serverių kopijas kurie jau jiems pažįstami). Aplamai kalbant apie kitų serverių kopijas tai jos paleidžiamos su labai daug klaidų, o online vistik prilygsta mūsų serveriui. Kita opi problema naujokams tai per didelė atskirtis serveryje tarp žaidėjų. Naujiems žaidėjams uždirbti eina gal 20-40e/min, xp gauna taip pat 1-2/min, jiems gal būt atrodo kad čia viskas labai sunku kai jiems kyla viskas taip lėtai, o visi susipirkę geriausias tr. priemones, verslus, turi milijoną patirties. Pats asmeniškai nesuprantu kodėl šis serveris turi tik tokį online. Bet reikia ieškoti priežasčių ne kaip didint prisijungusių žaidėjų skaičių, o kaip nemažint.
 12. Iš dalies pritariu Porn_Starui, jei EPi nebėra tai taksi irgi nėra tikslo. Bet aš už šį kandidatą, atrodo tikrai atsidavęs ir tikėkimės padarys taksi darbą tokį kuriame norėsis dirbt, kuriame bus galima uždirbt.
 13. Už šią įdėją, būtų tikrai įdomu, bet manau tas sunaikintų daugeliui įprastą žvejybą (/zvejoti) ir tektų perdaryti zvejybos varžybas.
×
×
 • Kurti naują...