Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 64 / 300

Versija: LV 7.4.0

Chill_Pokaldra

Nariai
 • Pranešimai

  293
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Chill_Pokaldra paskutinį kartą laimėjo Sausis 4 2018

Chill_Pokaldra turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

215 Pripažintas

2 sekėjų

Apie Chill_Pokaldra

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Nenustatyta

Kontaktai

 • Skype:
  Aivaras730

Profilio informacija

 • Vieta:
  Šiauliai, Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.734 profilio peržiūros
 1. Dažniau naudoju TS3 žaisdamas sampą nes man taip priimtina jau nuo senų laikų žaidžiant šį žaidimą. Atrodo paprastesnė programėlė, viskas jau žinoma.
 2. Atiduokit savo nuomonę.

   

 3. 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak): Serveriui2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Įdomiau, geriau, naudingiau.3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: 1) Padaryti kad /statistika skaičiuotų kiek medikas yra atvežęs naujokų pasigydymo vaistinėlių. Tai naudinga nes nebereikės darytis dešimtimis SS (Screen Shot) norint pateikti įrodymus. Medikų darbo valdžia turės daugiau galimybių, o darbuotojai motyvacijos. 2) Kai TRV darbuotojas atgabeną krovinį apie tai praneša visiems darbuotojams į raciją. Siūlau kad medikams į darbo raciją praneštų kai darbuotojas atveža naujokų pasigydymo vaistinėlę į punktą. Tarkim toks tekstas racijoje: Max_Tosha atgabeno vaistinėlę į vairavimo mokykloje esantį punktą. Manau darbuotojai nori konkuruoti, dėl to gali stengtis vežti daugiau vaistinėlių, norės matyti savo vardą racijoje, vežti vaistinėles su kolega įdomiau todėl jei veža vienas, kolega pamatęs prisijungs, o ir darbo valdžia matys aktyvius darbuotojus kurie ne tik LV ratus *Įsimink „sukūrys“!* su darbine tr. priemone. 3) Siūlau kad paėmus sužeistąjį (/kursuzeistas) darbinėje tr. priemonėje „Ambulance” (nes su „Rancher” negalima) atsirastu kažkoks tekstas kaip „Automobilyje sužeistasis” ar kažkas tokio, taip manau kažkiek išvengtume teisėsaugos stabdymų kai gabenamas sužeistasis ir mažiau jų žūtų dėl teisėsaugos stabdymo. (Į švyturėlius teisėsauga retai reaguoja, o pasakius kad gabenu sužeistąjį paleidžia). 4) Padaryti kad naujo mėnesio pradžioje nenusiminusuotų tiek daug /nvaistineles arba nusiminusuotų mažiau, nes yra 6 punktai kuriuose telpa po 250 vaistinėlių, suvežioti 1500 vaistinėlių iššukis visai brigadai, o kai žinai kad naujas mėnesis - nauji skaičiai nelabai yra ir motyvacijos tą daryti. Nu ir manau opi problema tapo tai reikia TRV sumapint išvažiavimą iš bazės į LV ratą, nes visi per dykumas lekia Pasiūlymai medikų darbui iš pačio asmeninės patirties ir būtų įdomiau, geriau, naudingiau. Argumentuotai sakykit nuomones už prieš, balsuokit, papildykit.
 4. Už, taksi darbui reikėtų /kurklientas NPC ar kažko tokio kaip ir medikams ar mechanikams. Ilgai taksi nedirbęs, bet ir žinau jog veiklos ten tikrai stinga. P.S. Jei yra 1 aktyvus taksistas neleidžia išsinuomoti mašinos ir parodo tekstą kaip iškviesti, kad riboti dviračių naudojimą nepritariu.
 5. Kaip patyręs medikų darbuotojas sakau už. Kažkas panašaus tikrai galėtų būti, o ir vaistinėlių pasiėmimas vežimui į /nvaistineles galėtų būti kažkur lauke (tarkim darbinių aikštelėj) kur ir sužeistuosius pristatom kad eitų pasiimti neišlipant iš darbinės tr. priemonės.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Chill_Pokaldra Kokį nekilnojamą turtą parduodate?: Verslą, degalinė prie banko Pradinė kaina: Už 4m atiduodu Ar domina mainai? Kokie?: Bet kas, reti daiktai, lagaminai, mašinos, pinigai, kitas verslas su mano ar jūsų priemoka. Nekilnojamo turto aprašymas: Prie banko, normalus pelnas, 5lvl Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą: Serve matysit
 7. LV meetą darysim Šiauliuose ane?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Deivis_Civo

   Deivis_Civo

   paiimsit man to sidriuko kad galeciau apsisvaigint su jumis virai

  3. Chill_Pokaldra

   Chill_Pokaldra

   Drąsiai vire

  4. Deivis_Civo

   Deivis_Civo

   mamukui nesakisiu gal jei nepagaus 

 8. Šauni analizė, džiugu kad renkant direktorius įdedamos tokios didžiulės pastangos ir apmaudu kai direktoriai atsistadydina/būna priverstinai nušalinami nuo pareigų neįrodžius savo vertės. Sėkmės naujajam direktoriui, iš tavęs tikimės daug.
 9. Labas, įmeskit į komentarus klausomos muzikos, reikia naujint grojaraštį, ačiū.

  1. Max_Tosha
  2. Paulius_Jusas

   Paulius_Jusas

   Jei reik playlistų turiu ir daugiau

×
×
 • Kurti naują...