Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 58 / 300

Versija: LV 7.3.7

Chill_Pokaldra

Nariai
 • Pranešimai

  256
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Chill_Pokaldra paskutinį kartą laimėjo Sausis 4 2018

Chill_Pokaldra turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

183 Pripažintas

2 sekėjų

Apie Chill_Pokaldra

 • Rangas
  Patyręs
 • Gimtadienis
  1998.07.26

Kontaktai

 • Skype:
  Aivaras730

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Nenustatyta

Profilio informacija

 • Vieta:
  Šiauliai, Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.076 profilio peržiūros
 1. Manau pagr. administracija pastebėjusi nesąžiningą reputacijos taškų gavimą galėtų bausti žaidėją (reputacijos taškų praradimu). Na, idėja manau supratot, o pagr. administracija iš sisteminės pusės manau sugalvot kaip padaryt kad būtų gerai
 2. Šis tas įdomaus sekančiam atnaujinimui, prabalsuojam.

 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Chill_Pokaldra Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Reputacijos Kodėl tai yra naudinga?: Aprašysiu apačioje Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Sveiki, kaip matom serveryje galima gauti reputacijos iš žaidėjų, misijų, pasiekimų ir panašiai, tačiau ji nėra naudinga, ją renkam vien dėl to kad būti /topai? Taigi siūlau padaryti kad žaidėjas surinkęs tarkim 10k reputacijos žaidime gautų papildomai +1xp/min, surinkus 15k rep +2xp/min, 20k +3xp/min ir t.t. Kodėl tai naudinga? Nes dabar /duotirep galima sakyt nenaudojama, nebent vietoj /sms, reputacija nieko nesuteikia žaidime, o žaidėjai turintys tarkim 15k reputacijos ir gaudami +2xp/min neatsiplėš nuo kitų tiesiog šiek tiek lengviau keltis, galbūt kažką įtrauks keltis reputaciją, prasidės skelbimai/pirkimai reputacijos taškų. Kitas dalykas būtų sumapint kelią TRV bazės vartai - LV greitkelis, nes dabar TRV dažnai važiuoja smėliu ir pnš. Siūlau padaryti TRV darbe kad direktoriui eitų priskirt rang'ui pasikrovimo laiką tarkim (1,5-4min) direktorius padaro kad pirmam range krausies 4min, atram 3,5 ir pnš, tai dar labiau motyvuotų keltis rangą, nes krautis užtrunka ilgai, arba kad būtų +rangas -10s nuo krovimo laiko, to pasekoje pasikėlę 6 rangą kraunam minute trumpiau. Balsuojam ar tai reikalinga, išreiškiam savo nuomones komentaruose. @Denis_Snow @Matthew_Moreno Išsakykit savo nuomonę kaip TRV valdžia.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Chill_Pokaldra2. Pradirbtų minučių skaičiaus nuotrauka: 1293. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: https://imgur.com/a/qey7pjl4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais] 2
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Chill_Pokaldra2. Pradirbtų minučių skaičiaus nuotrauka: 1213. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: https://www.part.lt/perziura/e58f26bccca81414f670aaa538c7f84c449.png4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais] 1
 6. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Chill_Pokaldra Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Patyręs (9420 TRV XP). Jūsų aktyvumas [dirbant] - 60-420 minučių Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Pasikelti rang'ą, įgyti dar daugiau darbo patirties, siekti pareigų, užsidirbti. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 60 Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Suprantu ir matau Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Jei pateksiu manau per savaitę pasikelsiu kokis 3-4 rang'us, galbūt laimėsiu aktyviausio savaitės darbuotojo konkursą. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Man 21 metai, esu iš Šiaulių, mėgstu sa:mp'ą, mėgstu TRV. Ar jus pasiruošę pradirbti savaite ir tik kitą savaitę gauti jūsų atlygi [depozitinė alga] - Pasiruošęs.
 7. Sveiki, aš truputi ne į temą. Gal kartais turim čia žaidėją kuris turi savo įmonę arba pažįsta tokį žmogų kuris turi įmonę ir galėtų uždėti parašą? Ieškau kur atlikti praktiką (apdailininkas) ir reikia parašo, skoloj neliksiu, AŽ, privalumas Šiauliai ar apskritis.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Louis_Morello

   Louis_Morello

   @Andrew_Shelkovnikov labai įdomu kodėl man man mokėjo? :DD po 700 eur, pirmus 3 mėn, poto galiausiai išėjau, nu debiliukas neberašyk čia

  3. Simonas_Brother

   Simonas_Brother

   @Andrew_Shelkovnikov Teoriškai darbdavys praktikantui neprivalo mokėt, bet dažnai pasitaiko, kad gerai dirbi ir darbdavys nori pasilikt tave įmonėje. Kartais irgi būna, kad praktikantui prideda tokių darbų kurių jam nepriklauso atlikt už tai ir moka atlyginimą. Aišku ne kažin kokį, bet bent minimumą tai tikrai.

  4. Louis_Morello

   Louis_Morello

   @Simonas_Brother apie ką aš ir šneku. Kad jeigu įdarbiną tave tai ir mokės, kaip man buvo pasakė, dirbi gausi algą, šūdą malsi pizdisi iš čia, o jeigu planuoji statybą mokytis(profkei), tai ir dar gausi parašą.

 8. Kokia advento užduotis šiandien?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Jonas_Nikez

   Jonas_Nikez

   Kodėl gaut? Kiek skaičiau reikia duoti kitam 20

  3. Robertas_Bond

   Robertas_Bond

   Vėl pataisau. 

   Reikia duoti ir gauti

  4. Sergio_Llull

   Sergio_Llull

   Patikslinu uzteko duoti 14 ir gauti 6.

 9. Patirties taškai jokiu būdu neįrodo ar esu tinkamas dirbt šį darbą(atsižvelgiant į tai kad neturiu ginklų prekeivių patirties), be apklausos priėmei ir kitus žaidėjus kurie nėra tokie patyrę kaip aš. Prisidedu prie jau parašyto papeikimo. Neturi teisės manęs išmesti už nieką. Ginklų prekeivių darbo informacijoje nėra parašyta kad būsiu baudžiamas už parašytą papeikimą tau (aplamai niekur nėra parašyta kad draudžiama rašyti papeikimą direktoriui), aš būčiau toliau dirbęs pas jus. Nesistengiu nuverst, aš tas teisybės ieškotojas kuris viskuo nepatenkintas.
 10. Honor mane. 

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Minde_Vega

   Minde_Vega

   Bent jau iš seifo nepyzdina kaip tu.

  3. Nedas_Fucker

   Nedas_Fucker

   Aš iš seifo pizdinau? Įdomu kada

  4. Chill_Pokaldra

   Chill_Pokaldra

   Netrinu, pranešu moderatoriam

 11. 1. Jūsų slapyvardis: Chill_Pokaldra2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Edas_Bmw3. Jūsų kaltinimai: Taisyklė nr. 17 iš direktoriaus pareigų: draudžiama priimti žaidėjus į darbą be atrankos (išskyrus: Las-Venturas.lt komandos narius) ar už bet kokį kyšį. Informacija apie atrankas į darbus: Direktorius arba jo pavaduotojas atrankų metu turi uždavinėti klausimus susijusius su dirbamu darbu arba bendro pobūdžio klausimus, kurie padėtų apsispręsti darbuotojo pasirinkimą. Taip pat buvau išmestas iš darbo už šį papeikimą, nors niekur nėra parašyta informacija kad būsiu baudžiamas jei parašysiu papeikimą. Darbuotojas išmestas už nieką. Paaiškinu: Per /d direktorius Edas_Bmw paskelbė apie vykstamą atranką į GP, norintys /sms +, nusiunčiau + ir buvau įdarbintas be jokios apklausos, tas pats įvyko su keleta žaidėjų kas yra direktoriaus taisyklių nesilaikymas.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Soriukas GP valdžiai, bet taip man kaip eiliniam serverio žaidėjui neužimančiam jokių pareigų žaidimas neįdomus, nieko prieš Edą neturiu, bet geriau nebus (nerasit) tinkamo direktoriaus, nei bus tokios "personos". @Jack_Montecarlo @Max_Tosha
 12. EPi išimtas, buvo visom prasmėm įdomesnis ir geresnis darbas, taksi kaip ir minėta nėra veiklos, bet egzistuoja. Still... už. Pagyvyntų taksi darbą botų vežiojimas ar pasiūlyta idėja, something like that.
 13. Padėkit draugai

   

 14. Sveiki kaip žinia naršyklėje atgal paeiti galima su rodyklėle paspaudus viršutiniame kairiajame kampe arba alt + left arrow, tai klausimas jums: kaip pasikeisti chome nustatymuose kad galėčiau atgal paeiti su mano nustatytu mygtuku? Tiesiog dažnai tenka tai spaudytį, noriu viską supaprastinti, padėjusiam skoloj neliksiu.
×
×
 • Kurti naują...