Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 62 / 300

Versija: LV 7.4.1

Chill_Pokaldra

Nariai
 • Pranešimai

  315
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Chill_Pokaldra paskutinį kartą laimėjo Sausis 4 2018

Chill_Pokaldra turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

237 Pripažintas

1 sekėjas

Apie Chill_Pokaldra

 • Rangas
  Pažįstamas
 • Gimtadienis
  1998.07.26

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Nenustatyta

Kontaktai

 • Skype:
  Aivaras730

Profilio informacija

 • Vieta:
  Šiauliai, Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.080 profilio peržiūros
 1. Atsižvelgus į kainos ir pelno santykį manau vienas geresnių pasirinkimų.

 2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Chill_Pokaldra Kokį nekilnojamą turtą parduodate?: Verslą "Žvejybos reikmenų krautuvėlė". Pradinė kaina: 7m Ar domina mainai? Kokie?: Galbūt į pigesnį verslą su priemoką, bet labiausiai norėčiau parduoti tad keitimas į pinigus. Nekilnojamo turto aprašymas: 8/10 investicinis lygis įprastas pelnas 321e/20min, papildomas pelnas už parduotas meškeres, masalus, žvejybos licencijas. Per parą papildomas pelnas sugeneruoja labai įvairiai (20-50k). Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą: Pamatyti galite serveryje, susisiekus papasakosiu plačiau.
 3. Dealeriai tarkit žodį

 4. Anketos šablonas 1. Kokios pagalbos reikia?: Konsultacijos, supažindinimo su internetinėmis platybėmis 2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Sveiki kolegos, kreipiuosi į jus norėdamas išgirsti jūsų argumentų apie pirkimus internete. Tai klausimas būtų toks: Kur (tinklapis ar programėlė) perkat įvairiausius daiktus interneto platybėse? Nepriklausomai ar tai būtų automobilių dalys, rūbai, kompiuterių prekės ar kt. kur patikimiausia, pigiausia ir kokybiškiausia, kur viskas vyksta paprastai, daugiausiai galimybių stebėt nusipirktą daiktą ir pnš. Laukiu jūsų argumentų. 3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina): Už argumentuotą atsakymą tikrai nepagailėsiu reputacijos taškų, jei įtikinsit išsirinkt vieną kitą milą numest galiu.
 5. 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak): Serveriui2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Žaidėjai (šiuo atveju darbuotojai) dirbs kada nustatyta.3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Pastebėjau kad serveryje darbų valdžios nustatytas darbo laiko grafikas yra tik formalumas, niekas tuo nesinaudoja. Pasiūlymas būtų toks kad darbo direktoriui nustačius darbo laiką į raciją praneštų kada pertrauka, kada darbo laikas. Tarkim: direktorius padaręs kad 18:00 darbuotojams prasideda pertrauka. Tai į darbo raciją praneštų visiems "Pertrauka baigėsi, prasidėjo darbo laikas"; "Darbo laikas baigėsi, prasidėjo pertrauka". Kodėl manau kad šito reikia? Nes būtų įdomiau, dabar darbuose neegzistuoja įspėjimai kad žaidėjas nedirba darbo laiku, taip pat nesulaukia pagyrų kad dirba nors ir yra pertrauka, galbūt taip padarytume kad darbo laiku nebūtų galima užsiiminėti pašaline veikla, išnaudotume pertraukas. Šiai dienai žaidime veiki ką nori ir kada nori, susirenki minimumą sėdėdamas g pas taksistą ir lauki kitos dienos. Tai nėra wow idėja, bet jei yra sistema, pagal ją ir žaiskime. Suprantu daug kas sakysit darbo valdžia gali bausti jei darbuotojas nesilaiko nustatyto darbo grafiko, bet šiai dienai tas būtų keista. Reiškiam nuomones.
 6. Medikų darbuotojai kreipiuosi į jus. Vykdom misijas kurios skirtos tik jums ir papildomai užsidirbam. 

   Gal kas iš senbuvių prisijungsit prie medikų?:)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Chill_Pokaldra

   Chill_Pokaldra

   2 /duotirep ir 3k evrų

  3. Kill_Pill

   Kill_Pill

   aš prigriebčiau 3k e su 1k sdž

  4. Chill_Pokaldra

   Chill_Pokaldra

   Pradžiai įsidarbint turi, maniau kartu grįšim į medikus, bet neee Kill'as turi padmint and thats all

 7. Jūsų slapyvardis žaidime: Chill_PokaldraKam išleisite pinigus: Paaukosiu medikams
 8. Iš sisteminės pusės manau klanams jau tikrai padaryta daug, klano taškai kyla kaip priklauso, nėra sunku jų pakelti, gaunam net uždarbį važinėjant su klano tr. priemone. Esu prieš.
 9. Iš dalies sutinku su idėja, ridos kėlimas nėra populiarus nes nėra iš sistemos pusės jokios komandos ridos kontraktui įgyvendinti, taip žaidėjai keliantys ridą gali būti apgauti. Įgyvendinus pasiūlymą galėtų veikti kaip taksistams su /imti, kai kelia tau ridą ir sėdi g nemestų afk.
 10. Pati idėja gal ir nieko, būtų savotiškai įdomu kai medikų darbe žaidėjas galėtų dirbti su stage infernus, gal būt būtų didesnė motyvacija keltis rangą, bet at nuo to nenukentėtų darbai ir įdomumas dirbti? Esu pasimetęs, ir už ir prieš. Manau jei jau kalbam apir atnaujinimus, jų sudėtingumą, tai yra svarbesniu ir reikalingesniu dalykų, todėl susilaikau nuo balsavimo.
 11. Man nepatiko pats Vėlykų event, principas tas pats kaip praėjusių eventų, t.y. susprogdinti, nudažyti ir pnš. Norėtųsi kažko naujo. Iš naujokų pusės manau perdaug sunku surinkti tuos viščiukus, be administratorių pagalbos. O šiaip šaunu, daug konkursų, nemokami administratoriai dirba, prizai.
 12. Įvertinkit mano eilėraštuką, o jei dar nesudalyvavot - turit laiko.

   

   

 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Chill_Pokaldra2. Kaip sekėsi kurti eilėraštį?: Manau neblogai3. Jūsų eilėraštis: Čiulba, ulba mūsų čytai Ban anketas pildo vyrai, Čia kiekvienas it karys Tuoj cbugą suvarys Čia sutiksi ir vaikų Ir suaugusių žmonių, Scamins jie tave tikrai Nesužaisi čia rimtai Žaisti kvieski čia draugus Susiburki į klubus, Jei Vėlykas tu šventi Gerą prizą gauti gali Las-venturas Tau tikrai padės Artūras, Sampe didžiulis gėris Gražios tos mūsų lėlės
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Chill_Pokaldra 2. Kaip sekėsi puošti savo išvaizdą: Gerai, papildžiau savo aprangų kolekciją. 3. Ar turite sugalvoję savo aprangai, jei taip kokį: Pagerbiau Vėlykų mamą 4. Jūsų užfiksuotos nuotraukos (maks. 3):
×
×
 • Kurti naują...