Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 300

Versija: LV 7.4.1

Jay_Verdez

Nariai
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

7 Naujokas

Apie Jay_Verdez

 • Rangas
  Užsiregistravęs
 1. Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? : Jay_Verdez V.I.P nario Vardas_Pavardė? : Martin_Busato Kodėl peikiate šį V.I.P narį? : Gydosi per susišaudyma Px atvarykit duokit veiksmo su narkais atsigydot ir zjbs o dabar kaip *Myliu Las-Venturas.lt* su savo /vaist Įrodymai :
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Jey_Verdez Ar susipažinote su taisyklėmis ir žadate jų laikytis?: Taip
 3. Dwj, Ledai sėkmės

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Max_Power

   Max_Power

   Emigrante ant taves visiškai nulis yra, nei tu ką žn nei ką tu domiesi tomis temomis, ateini pastumi išeini leavini vėl ateini :D matosi koks tu tipo čia pareigingas žmogus.

  3. Elvinas_Bromeras

   Elvinas_Bromeras

   Poweri nu ir kad savaitgalis? Tave pakviestu į darbą savaitgali načalnikas tu jam sakytum kažką? mazintum, to labiau pas tave nei vienas nėra gavęs didesnio atlyginimo čj daugiau negu 150k o čia jis ir 500k siulo, tai kad hebra baikit stumt ant visu pamatysit iš bus ilgiau negu čia puse buvusiu direktoriu po 7d

  4. Ponas_Emigrantas

   Ponas_Emigrantas

   išeini leavini ? :DDDDD ble tu atraufave, jai dieną manęs nėra on serveryje reiškias leavinau :DDDDDDDDDDDD krv kaktiplaukis esi.

 4. Anketa: 1. Jūsų V_P Jay_Vardez 2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Kad kaušas yra 3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) Drk 4. Įrodymai: *Myliu Las-Venturas.lt* nereikia jų nueik į MECHANIKU skiltį pažiūrėjus akis vemia, info bbd aš o algos ką žn pirma diena tas Dede_Buferis ir jau ispejimas už neaktyvuma... *Myliu Las-Venturas.lt* tokius rink jei gryba pjauna Tegul tad dirikas galva prasitrina nes čia huinia...
 5. Anketa: V_P: Jay_Verdez Darbo tipas (Avataras,parašas ir t.t): Parašas Paveikslėlis (Nebūtinas): Norimas tekstas (Nebūtinas): Las-Venturas.LT EPi darbuotojas Jay_Verdez Darbo apibūdinimas(Tekstas,spalva t.t): Vidutinis Kažkas su mėlyna ir kad būtų LV logotipas Las-Venturas.LT EPi darbuotojas Jay_Verdez
 6. Prieš, niekas neatidarinetu lagaiminu tada
 7. Pirkimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Jay_Verdez Ką norėtumėte pirkti? Šio daikto savybės?: Duoda +2 XP būnant teisesaugoi ir + 13 € min Didžiausia kaina už kurią pirktumėte nekilnojamąjį turtą: Nuo 300.000€ Didele kainą nes niekas serveri beveik neturi tokios kortos
 8. anketa: Kokio darbo norit ( avataro, parašo ir t.t. ): Avataras Tekstas (ir sub tekstas): Avataras : Jay Verdez Darbo dydis: Standartas Stokas ( paveiksliukas ant kurio bus dirbama ): Čia pavizdis Papildomi komentarai: Kažką gražaus ir orginalaus.
 9. čia irgi variantas Džiaukis kad bent centus gauni, bet vistiek nieko pradžiai net nenusipirksi su centais..
 10. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jay_Verdez Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Pigesni TLF, GPS ir t.t. Kodėl tai yra naudinga?: Nes dabar naujokam labai brangų pirkti tam tikrus daiktus. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Siūlau jog Elektroninės prekės naujokai iki 10.000 XP galėtu pirkti 90% pigiau nes dabar jei nebūtų nei vieno admino kuris galėtu suteikti naujokui papildomų pinigų jis neisilaikytu. Nes dabar ~4.000€ isleidi GPS, TLF ir radijui, o lieka ~2.000€ užtenka tik teisėm o dar juk sim kortelė ir visą kitą. Reikia jog naujokams būtų pigiau.
 11. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jay_Verdez 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: The_Deus 3. Dėl ko giriate administratorių: Labai geras adminas, padeda naujokams, duoda pinigų už atsiliepimus ir labai paslaugus.
×
×
 • Kurti naują...