Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 23 / 300

Versija: LV 7.2.9

Augustas_Killeris

Nariai
 • Pranešimai

  227
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

37 Pradedantis siekti tikslų

1 sekėjas

Apie Augustas_Killeris

 • Rangas
  Patyręs

Kontaktai

 • Skype:
  Privatu.
 • Facebook:
  Neduodu.

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Patirtis:
  One Hundred K+.
 • Pinigai:
  Daug.
 • Tr. priemonės:
  InFeRnUs, ElEgY. <3

Profilio informacija

 • Vieta:
  Australija
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

423 profilio peržiūros
 1. Augustas_Killeris

  Konkursas "Kryžiažodis"

  Kryžiažodžio atsakymų anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Augustas_Killeris 2. Susipažinote su konkurso taisyklėmis ir jas žinote?: Taip, žinau 3. Klausimų atsakymai (parašykite klausimo skaičių ir atsakymą): 1. NAG 2. Oro uostas 3. Homies 4. Casino 5. Taksistas 6. TransFender 7. Spidometras 8. Tabacco 9. Flowers 10. Komanda 11. Inside 12. Danny_Williams 13. Pecker's 14. U-Get-INN 15. /Transportas 16. Motel 17. Kelių Prižiūrėtojai 18. Bone Country 19. TeamSpeak 3 20. Burger 21. Slaptas_Admin 22. Agencia 23. - 24. - 25. Penktas 26. Spread 27. /tarnybos 28. - 29. Liquor 30. Migracijos Depertamentas 31. - 32. Argumentuotos 33. - 34. - 35. Šeši
 2. Augustas_Killeris

  Parduodu FCR-900

  Pardavėjo anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Augustas_Killeris Koki nekilnojamą turtą parduodate?: Motociklą FCR-900 Pradinė kaina: 100.000 Ar domina mainai? Kokie?: Nedomina. Vaizdinė informacija ,kuri suteikia daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą: Neturiu, ryt įkelsiu. Informacija - Rida : 530km (kažkur) Daužta : 0. Jei reikia daugiau informacijos į PM.
 3. Augustas_Killeris

  Parduodu garažą prie tplv

  Pardavėjo anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Augustas_Killeris Koki nekilnojamą turtą parduodate?: Garažą prie /tplv Pradinė kaina: 1.000.000 Ar domina mainai? Kokie?: Šiaip mainai visai domintų. Žiūrint kokius pasiūlysite. Vaizdinė informacija ,kuri suteikia daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą: Rytoj įkelsiu. O šiaip, paprastas garažas be nieko, Nr.17
 4. The_Deus, nžn. Kažkaip manau, jog susitvarkytu pareigose.
 5. Augustas_Killeris

  [Forumo žaidimas] Would You Rather?

  Temos atgaivinimas : Pasirinkčiau "Turėti verslą, kuris stabiliai atneša tau pelną kas mėnesį." Turėti BMW ar turėti Audi?
 6. Augustas_Killeris

  Peikiu The_Vilmantas

  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Augustas_Killeris 2. Administratoriaus slapyvardis: The_Vilmantas 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mutinimas. Tai yra klausimas, nenorėjau žmogaus įžeisti. "Durnas (durna) – senoji svetimybė, dabar vartotini žodžiai: 1. paikas, paika, kvailas, kvaila;" 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/6QxWSmP Pirma, pasižiūrėk ką tai reiškia.. Nė neįžeidimas. Unmute'o laukiu.
 7. Augustas_Killeris

  [Forumo žaidimas] Would You Rather?

  Ar šiaip ar taip, jei sedėsi iki gyvos galvos, tai gausis kaip kankinimas, tai pasirinkčiau "Mirti lėtai ( kankinamam )" Turėti antrają pusę, bet būti neturtingam, ar neturėti antrosios pusės visam, bet būti turtingam?
 8. DEGALINĖS GIWEWAY   .

 9. Augustas_Killeris

  Ar pavyko išrinkti Ginklų prekeivių direktorių?

  sveikinu profs. @Tadas_Crazy
 10. Augustas_Killeris

  [Forumo žaidimas] Would You Rather?

  Gražius namus. Būti milijonierius, ar visada visur laimėti?
 11. Augustas_Killeris

  [Forumo žaidimas] Would You Rather?

  Nemirtingam. Kažkaip geriau skamba Būti SuperMan ar Batman? (P.S. pakartoju vieną klausimą, nes praeitą kartą gavau nesamoningą atsakymą. NO ISP)
 12. Augustas_Killeris

  [Forumo žaidimas] Would You Rather?

  Specų pavas, Mechanikuose nėra veiksmo, o specuose kažkas geresnio. Gauti rconą ar gauti 99999999999999 dienų baną?
 13. Augustas_Killeris

  [Forumo žaidimas] Would You Rather?

  Pasirinkčiau "Lėtai, bet užimti aukštas pareigas". Man lėtumas nebėda. Esu kantrus Turėti forumo moderatorių 60d. ar turėti serverio III administratoriaus titulą 30d.?
 14. Augustas_Killeris

  Peikiu Black_Evil

  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Augustas_Killeris 2. Administratoriaus slapyvardis: Black_Evil 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute'inimas. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/KUcadh0 Jis mane užmutino už "užpisot". Tai asmeniškai man nėra įžeidimas. O mutinama tai už "įž viešai". Jei šis administratorius nežino kas yra įžeidimas, tegul pasiskaito internete, bus jam daug įnformacijos. O dabar laukiu atitildymo iš administratorių prižiūrėtojo.
×