Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 12 / 300

Versija: LV 7.3.0

Slaptas_Mod

Nariai
 • Pranešimai

  156
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

74 Pažengęs

2 sekėjų

Apie Slaptas_Mod

 • Rangas
  Apsipratęs

Paskutiniai lankytojai

1.622 profilio peržiūros
 1. Gražūs rinkimai. Sekmės direktoriui (y)
 2. Slaptas_Mod

  Pagalba del TS3

  Prieš padedant, norėčiau įsiterpti bei pataisyti kolegos klaidas. „fake Dominykas Miguel“ Prie problemos, kad ir kaip pasirodžiau, norėčiau Jums padėti. Iš tikro, paskaičius problemą, sutikčiau su kolegos nuomone, kad galima būtų restartuoti kompiuterį ir tik tuomet pabandyti prisijungti prie TeamSpeak (jeigu viskas iki šiol buvo gerai, skambėjo į ausines). Panaršyk internete, jis visagalis. O iš patirties galėčiau pridurti, kad pereik per nustatymus, pasižiūrėk „capture“ ir „whisper“ pagal mane - jos svarbiausios ir galimai ten rasi problemą.
 3. Slaptas_Mod

  "Las-Venturas kraštas" #20

  Tikiu į Joną Cyną, never say never.
 4. Slaptas_Mod

  "Las-Venturas kraštas" #20

  Sveikas atvykęs! Pateikta informacija surasta labai lengvai, norėtųsi, kad ir paprastesnių, kokių nors nelabai įdomių naujienų, bet tų, kurių reiktų netrumpai ieškoti, o čia, bent jau šitame leidinyje naujienos surastos greitai ir net nereikėtų atsiversti šio leidinio, kad sužinotum kažko naujo, kokybės trūkumus bent jau šitame leidinyje akivaizdus.
 5. Pritariu. Ties tuo pasirūpinsiu asmeniškai
 6. Džiaugiuosi šiuo naujuoju DPi nariu, pagirsiu tikrai, nepagailėsiu!
 7. Slaptas_Mod

  Pasaka apie tai kodėl aš esu su Las-Venturas.lt

  Vertinant asmeniškai, ne blogą, manau, kad esi pusė kojos Las-Venturas projekto komandoje! O šiek tiek apie patį blogą, pakomentuoti vargu ar kažką galėčiau, tik norėčiau pastebėti, kad dar prieš metus nežinau kaip buvo, bet lyg žaidei kitur, ar klystu?
 8. Slaptas_Mod

  Tavo nuomonė apie žmogų, kuris parašė prieš tave

  Tikrasis serverio Dievas, iš didžiosios raidės. Dievas.
 9. Slaptas_Mod

  Parašai Nr. 6

  Kokybiški darbai. Gražu. Wow.
 10. Sveikas atvykęs!

  1. Max_Tosha
  2. Slaptas_Mod

   Slaptas_Mod

   suconfjuzinau tosha. cool.

 11. Slaptas_Mod

  gfx shop

  Anketa. * Darbo tipas (avatar/sig/etc) - Norėčiau avataro. * Darbo dydis (default arba custom) - 200x200 * Pavyzdys (nebūtina) - Norėčiau unikalaus darbo. * Paveikslėlis (būtų gerai, jei savo duotumėt) - Kad ir baltas fonas, nesvarbu, dar norėčiau šio to su auksine spalva. * Tekstai ir subtekstai - Slaptas_Mod; * Kiti reikalavimai - Neturiu, tikiuosi greito aptarnavimo.
 12. Mane baimina per didelė atsakomybė.
 13. Slaptas_Mod

  vasario šešioliktoji

  kas yra vasario šešioliktoji? Internete rašo, kad „Lietuvos valstybės atkūrimo diena“ tikriausiai, kad tai tiesa. Vienu žodžiu, noriu pasidalinti su Jumis savo kurybiškumu ir pasidalinti 1 savo kurta nuotrauka - tikiuosi, kad Jūs taip pat ją naudosite bent keletai dienų šiai svarbiai dienai paminėti. geltona, žalia, raudona! Vasario šešioliktosios nuotrauka:
×