Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 11 / 300

Versija: LV 7.3.5

Slaptas_Mod

Nariai
 • Pranešimai

  167
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

83 Pažengęs

2 sekėjų

Apie Slaptas_Mod

 • Rangas
  Apsipratęs

Paskutiniai lankytojai

2.323 profilio peržiūros
 1. Nepavyks, nes jis Slaptas_Mod. Noriu, kad šiandien lytų.
 2. Nemaniau, kad kada nors vyraus ši diskusija forume. Nors, ne tie laikai jau. Reikia suprasti ir prisitaikyti. Suprantu, kad ankščiau buvo kur kas įdomiau negu dabar. Sutinku. Bet nereiškia, kad ir dabar negali būti įdomu. Mes patys kuriame žaidimą, administratoriai tik padeda mums visa tai realizuoti greičiau, negu įprasta.
 3. Nemaniau ar kada vyraus tokia diskusija forume. Nors, sutinku su daugelio protingų žmonių nuomone apie merdejantį žaidimą. Ne tie laikai jau, kad serveryje žaistų daugiau žmonių, negu įpratote matyti. Pasižiūrėkite į kitus serverius - jų likimas toks pats. Džiaukitės kiekviena akimirka. Kažkada buvo smagu prie trigubo kiekio žaidėjų, bet nereiškia, kad negali būti smagu ir dabar. Juk patys kuriame žaidimą, niekas kitas! Administartoriai tik padeda visa tai realizuoti greičiau.
 4. @Max_Tosha 

   

  1. Lionel_Messi

   Lionel_Messi

   cj sava dievui issuostytum sikna ar ne? 

  2. Slaptas_Mod

   Slaptas_Mod

   @Max_Tosha savo Dievui išuostytum šikną ar ne?

 5. Atėjau tik pasisveikinti. Atlieki savo darbą šauniai, gerb. Max. T
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje (būtina): Slaptas_Mod Darbo dydis? (būtina): 250x250 Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ? (būtina): Avataras! STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?: Baltas popieriaus lapas, nemanau ar būtina. Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Pagr. Slaptas_Mod, sub - myliu max. t. Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: Nėra. Ar paspaudėte LIKE mygtuką ant temos?: Dabar taip.
 7. Galėtum ir išsiplėsti bent šiek tiek, daug kur trūksta konkretumo, nesuprantu ko siūlai.
 8. Anketa Darbo tipas: Asmeninė ir vardinė profilio nuotrauka. Darbo dydis: 200 x 200 Darbo spalvos/fonas/tema (jeigu nurodote temą, darbo spalvos nebūtinos): Norėčiau, kad dominuotų mėlyną spalva, fonas nesvarbu, kad ir baltas. Tema - be temos, tikiuosi kurybiškumo ir unikalumo. `Darbo užrašas: Slaptas_Mod - Las-Venturas moderatorius. Papildoma informacija: Nėra. Iš anksto ačiū, už darbą.
 9. @Sim_Gint vien dėl šio buvusio direktoriaus nenorėčiau pritarti. Tuo labiau, kaip nežinau serverio situacijos, o ir pačio serverį sunku įsivaizduoti be Taksistų, tai lyg žemė be žolės serveriuose, įprasta.
 10. Viena pusė šį juokingą grupelę nori palaikyti, kita, tik juokingai aikčioja iš to, kas vyks. Reikmės iš šios grupės jokios, ir pykit, ar ne, jokio konkretaus organizavimo čia tikrai nebus. Nebent reguliarūs išsireiškimai forume, kas veikiausiai sukels šypseną. Ačiū, kad organizuojat kažką labai, labai unikalaus, nu smagu, bet ne daugiau.
 11. Nežinau kaip Jūs, bet iš komentaro galėčiau spręsti, kad: „kam bandyti, jeigu vis tiek pralaimėsiu“ Palaikau visada naujokus, tikiu, kad jie gali daug daugiau atnešti, negu atneša senesnis. O, išdirbti visų darbų, kad įsitikinti kuri firma man labiausiai patinka nemanau ar reikalinga. Atėjus į projektą, juk žinai, kokią pusę nori atstovauti. Visuose projektuose daugiau ar mažiau frakcijos veikia tą patį (grobimai ar kitos veiklos), ypač kaip Tu, patirties iš kito projekto turi turbūt daugiau negu aš ir nori pasakyti, kad nežinai į kur eit?
 12. nuomonė = like

   

 13. Sveiki, @Max_Tosha geros dienos! ;)

×
×
 • Kurti naują...