Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 86 / 200

Versija: LV 7.0.4

Tadas_Crazy

Policijos direktorius
 • Pranešimai

  504
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Tadas_Crazy paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 6

Tadas_Crazy turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

336 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

4 sekėjų

Apie Tadas_Crazy

 • Rangas
  Pareigūnas
 • Gimtadienis
  2017.11.05

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Policininkas
 • Patirtis:
  300,000+
 • Pinigai:
  Mažai

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.986 profilio peržiūros
 1. Tadas_Crazy

  Atrankų registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Tadas_Crazy, Policijos Departamentas2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidimo3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 2018-09-25 - 19:45
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Misteris_Smitas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (faster weapon)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 3. Tadas_Crazy

  LV 7.0.4 versijos atnaujinimai

  Puikūs atnaujinimai, taip ir toliau !
 4. Tadas_Crazy

  Tadas_Crazy auto-cbug'as (Čytas)

  Nu aš be žodžių tiesiog, paprašiai vaizdo įrašo, numečiau ir dabar keli mane į kažkokia "čyterių duomenų bazė" nors aš tau numečiau įrodymus kur šaudėmęs. Va iš mano perspektyvos (nuo pat pradžios buvo filmuota ir vo) Šia dalį kur aš ji nušoviau galit pamatyti - 0:50sekundėje
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: John_Nikas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (silent aim'as).4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: The_Roxx3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (ridos botas)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 7. Tadas_Crazy

  LV 7.0.3 versijos atnaujinimai

  Finally pervadintos tos admin komandos, šaunus atnaujinimai.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Maybach_Pagnali3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (car spawner)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Black_Batman3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (ridos botas)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 10. Tadas_Crazy

  Unban Tadas_Crazy

  1. Jūsų slapyvardis: Tadas_Crazy2. Administratoriaus slapyvardis: Alcapone_Pablito3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/J5Bl3Rq
 11. Tadas_Crazy

  Parduodu namą ant ratų

  1.2m už ta tavo journey
 12. Tadas_Crazy

  Alcapone_Pablito banned Tadas_Crazy

  Nu ffs, vos ne kiekviena diena po free bana pareina. Gerai tu man dabar paaiškink vyruti, kur tu čia matai fcking auto clikerį, žinau galit pradėti pyzdavotisi ir pnš bet prieš samp'a kapojau minecrafta serveryje kuriam yra pvp ir ten butterflyinau(toks spaudinėjimo tipas) ir šitaip tu gali įspausti 10-12 cps per sekunde ar per kiek ten, jeigu jau ant tiek nevisprotis esi, galiu pafilmuoti handcama arba per obs pasidaryti kad rodytų ką spaudinėju ir fsio. Čia video kaip kasiau lobį (filmavau dėl to kad maniau tas Josh_Vercetis pradės mane šaudyti ) + dar matot kad vaizdas pasisuka biškį o čia yra taip kad ant pelytės šio mygtuko - https://imgur.com/a/cjQUrlA yra uždėta kad paspaudus mygtuka suveiktų kaip - "1" mygtukas ir todel taip yra. O va čia iškart išėjau į gta ir pradėjau filmuoti - 0:27 sec girdėsit kaip clikinu pelyte.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Major_Dimitri3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (teleport'ai4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Frank_Carter3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (auto-cbug)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Matt_Evans (Šone ta žaidėja irgi prabanink, nick - John_Capone)3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (žvejybos botas)4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: Paaiškinimas išsiūstas Toshai.
×