Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 57 / 300

Versija: LV 7.3.6

Lukas_Boo

Nariai
 • Pranešimai

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Naujokas

Apie Lukas_Boo

 • Rangas
  Užsiregistravęs
 • Gimtadienis
  2003.03.16

Kontaktai

 • Skype:
  lukas.davydovas1

Žaidimo duomenys

 • Darbas:
  Bedarbis

Profilio informacija

 • Vieta:
  Kaunas,Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų V_P žaidime? Lukas_Boo Kiek laiko būsite neaktyvus? 3 dienas. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? išvažiuoji į Lenkija su šeima. Ar išdirbsite grįžę dar bent 5 dienas? Tikrai taip.
 2. 1. Jūsų V_P žaidime? Lukas_Boo 2. Jūsų patirtis dirbant teisėsaugoje? Pora kart esu dirbes. 3. Kodėl renkatės teisėsaugą, o ne GP ar klanus? Nes aš noriu gaudyti ir kovoti su jais o ne buti su jais vienoje pusėje. 4. Kokie jūsų tikslai PD firmoje? Keltis rangą ir pradirbti bent dvi savaites. 5. Kiek reikia pradirbti su darbinė? 60 minučių į dieną. 6. Jei darbo laikas pasibaigęs ir vyksta narkotiku naikinimas, Jūsų veiksmai? Vistiek vykstu i jį. 7. Jūsų nuomonė pagrindinės 3 darbo taisyklės? Laikytis darbo grafiko , visada daryti įrodymus , klausyti valdžios. 8. Jei civilis atsisako mokėti bauda 3 kartus, ar galima jį surakinta nušauti? Ne. 9. Ar karo klanų nariams privaloma duoti bauda? Ne. 10. Ar Žalgiris pateks į top8? Tikrai taip. 11. Kas yra Spec. Pajėgų Direktorius? Jonh_Volfs Sąvokos Armani_Jeans - Policijos Departamento Direktorius. /ant - uždeda kitam žaidėjui antrankius. Sergio_Llull - Policijos Departamento Direktoriaus Pavaduotojas. Daškiniai - Klanas. SG - Ginklas Shotgun. /atimtinark - Atima narkotikus kitam žaidėjui . /Tazeris - Išsitraukia tazeris. Nuostatos - Taisyklės. Situacijos Važiuojate šalia tplv ir pamatote susišaudymą, Jūsų veiksmai? Pradedu filmuoti , visus dalyvius sulaikau baudžiu. Bandote pagauti nusikaltėli, prašote sustoti, nusikaltėlis nestoja, Jūsų veiksmai? uždedu /bega jei nepagaunu ir toliau prašau kolegų pagalbos per /r.
 3. 1. Jūsų V_P žaidime? Lukas_Boo 2. Jūsų patirtis dirbant teisėsaugoje? Esu dirbes porą kartų 3. Kodėl renkatės teisėsaugą, o ne GP ar klanus? Nes norėčiau juos pagaudyti o ne būti jų pusėje , beto man patinka padėti žmonėms bei daryti gerus darbus. 4. Kokie jūsų tikslai PD firmoje? Pradirbti bent dvi savaites ar ilgiau , keltis rangą , padėti LV miesto žmonėms. 5. Kiek reikia pradirbti su darbinė? bent 60 minučių. 6. Jei darbo laikas pasibaigęs ir vyksta narkotiku naikinimas, Jūsų veiksmai? Vistiek vykstu į grobimą. 7. Jūsų nuomonė pagrindinės 3 darbo taisyklės? Laikytis darbo grafiko , klausyti valdžios įsakymus , Daryti įrodymus. 8. Jei civilis atsisako mokėti bauda 3 kartus, ar galima jį surakinta nušauti? Taip. 9. Ar karo klanų nariams privaloma duoti bauda? Ne. 10. Ar Žalgiris pateks į top8? Tikrai taip. 11. Kas yra Spec. Pajėgų Direktorius? John_Volfs Sąvokos Armani_Jeans - Policijos Departamento Direktorius /ant - Surakina žaideją. Sergio_Llull - Policijos Departamento pavaduotojas Daškiniai - Klanas. SG - Ginklas ( Shotgun ) /atimtinark - atima iš žaidėjo narkotikus (tik Spec.Pajėg darbuotojams). /Tazeris - Ginklas naudojamas nusikaltėliui/bėgliui sugauti. Nuostatos - Taisyklės. Situacijos Važiuojate šalia tplv ir pamatote susišaudymą, Jūsų veiksmai? pradedu filmuoti , sulaikau visus dalyvius , atitinkamai baudžiu. Bandote pagauti nusikaltėli, prašote sustoti, nusikaltėlis nestoja, Jūsų veiksmai? Taipogi filmuoju , gaudau jei matau kad pats nesugaunu /r prašau pagalbos iš kolegų.
 4. ➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Boo ➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Nes norėčiau padirbti mediku ir įgyti naujos patirties. ➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs: Draudžiama naudoti čytus ir kitas neleistinas programas , išdirbti firmoje bent 7 dienas , privaloma dalyvauti visose valdžios veiklose. ➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher''? : Nuo 5-6 ➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną? : 60 min ir daugiau. ➅Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : Dvi savaites ar daugiau. ➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : 19.00 ➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : sunaikinti darbine transporto priemone, persirengti darbinius drabužius. ➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? :Nes aš esu atsakingas , greitas bei mėgstantis bendrauti žmogus. ➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : Sekmės visiem !
 5. Anketą į firmą 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lukas_Boo 2. Jūsų [/info > patirties taškai] nuotrauką: https://imgur.com/a/GOv5LHl 3. Trumpai papasakokite kodėl norite į taksi firmą?: Nes man patinka vairuoti bei padėti ir bendrauti su kitais. 4. Kaip įsivaizduojate taksi darbą?: Vairuoti tarnybinį automobilį, keltis rangą. 5. Jūsų algos lūkesčiai?[Į savaitę]: 80-100k 6. Nuo kelinto rango yra /tzenklas?: nuo šeštojo rango. 7. Keliom dienom duodamą darbo sutartis taksi firmoje?: septyniom dienom. 8. Jeigu važinėjote važinėjote ir baigėsi kuras ką darote?: Kviečiu mechanikus. 9. Kiek reikia pradirbti į dieną, kad negauti įspėjimo?: šešiašdešimt minučių. 10. Kokios darbinės transporto priemonės turi 4-duris?: Sultan,Taxi,Cabbie. 11. Koks 7 rango pavadinimas?: Žaibas Makvynas. 12. Nuo kiek iki kiek galima gauti į minutę dirbant taksi?: 47-57 13. Kaip išversit šiuos žodžius "Jūsų pinigai mūsų kokybe"?: Kiek klientas moka , tokia kokybę ir gauna. 14. Kada įvyko Žalgirio mušis ir Saulės mušis?: - Žalgirio mušis įvyko 1410 m. o Saulės 1236. 15. Kas dabartinis Lietuvos prezident-as(ė)?: Gitanas Nausėda.
×
×
 • Kurti naują...