Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 41 / 300

Versija: LV 7.4.1

Owen_Mclaren

Nariai
 • Pranešimai

  278
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Owen_Mclaren paskutinį kartą laimėjo Balandis 14

Owen_Mclaren turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

231 Pripažintas

4 sekėjų

Apie Owen_Mclaren

 • Rangas
  Patyręs
 • Gimtadienis
  2000.02.07

Žaidimo duomenys

 • Darbas:
  Mechanikas

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Owen_Mclaren2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikų direktorius3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Darbas sudaro didelę dalį mano gyvenimo, taip pat norisi po darbų atsipūsti tad kol orai gerėja nesinori vien tik praleisti žaidime. Sampas man tik LAISVALAIKIO praleidimas ir tik tada kai neturiu visiškai ko veikti tad bent jau man yra geriausias dalykas prastumti laiką. Pats Erni pastebėjai jog mano aktyvumas stipriai krito. Nesugebu per dieną net 90min pražaisti. Aišku kita įtaka daro atnaujinimai. Aišku nieko nesitikiu kad pastoviai būtu mechanikams tai padaroma bet cmon chebra, lyg normaliai prašėm jog sutvarkytu su nuosavom mašinom, kad galėtum tempti ir bent jau rodytu koordinates kur prieš tai buvo.. bet ne vietoj šito padarė visiškai antraip - už atitemptas darbines atlygį gauname nebe į rankas o į /alga ... aišku menkniekis bet ir ką norėsi kad padarytu vistiek padarys taip KAIP JIEMS geriau atrodo.. aišku no hate viskas puiku ir dėl šito tikrai nepalieku savo pareigų. Ačiū savo darbo komandai @Franklin__White džiugu jog prisijungei ir nepabijojai pavadovauti darbui kai manęs nebuvo.. aišku tikiu kad ir aš tave už*isdavau su savo tokiu aktyvumu tad tavo niūru veidą bandydavau šiek tiek pralinksminti jog jau nėra taip blogai su manim <šypt> @Jesica_SunDidelis ačiū ir tau jog norėdama pavaduotojos pareigų visgi pasirinkai prižiūrėtojos pareigas. Galiu nusilenkti ir taip parodyti savo pagarbą jog taip aktyviai ir kruopščiai tvarkydavaisi su pareigomis. Atsiprašau jei ką nors įžeidžiau ar ką bet visgi žinot mane jog kitoks aš būti tikrai negaliu Bei kitiems savo darbuotojams - @Simas_Dev @Push_Hard @Rokas_Maksimovas @Jack_Xeno bei dauguma kitų už gera darbą, be jūsų nebūtu mano infernuso stage pasikėlęs, aišku juokauju visada su jumis chebryte budavo linksma discordo kanale plepėti apie bet ką ir iš to juoktis. Kad ir kiek stumimų, barnių budavo vistiek jus man būsit geriausia komandą! Taip pat didelis dėkui ir GAZpromo komandai dėl kurios firma tokius pinigus vartė. Bandžiau save stumti tolyn jog kažkaip atsirastu laiko žaist bet kai esi dručkis tave tik pasaulis gali pajudint.. Dėkoju @Jack_Montecarlo už pasitikėjimą ir suteikta šansą bei @Ernys_Myq kuris vpš nežino ka daryti tokiuose pareiguose ir tik iš firmų šaibas vogia..Naujajį mechanikų direktoriu norėčiau matyti Franklin_White, vaikinas pasitikintis ir žinantis ką daro bei aišku labai kūrybingas kas suteikia didelį pliusą darbui kurį gali padaryti maloniu dirbti. Ikiukaaaas gal dar kadanors ateisit pas mane dirbti 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 2020-04-05 iki 2020-05-20
 2. Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Owen_Mclaren 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius 4. Neaktyvumo priežastis: Reikalai dėl asmeninio gyvenimo. 5. Neaktyvumo laikotarpis: Nuo 2020-05-14 iki 2020-05-16 6. Jus pavaduojantis asmuo: Franklin_White [Mechanikų pavaduotojas]
 3. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Owen_Mclaren 2. Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai 3. Jūsų pareigos: Direktorius 4. Straipsnis(Įvykis): * Eilinė diena Mechanikų darbe. Iškvietimai tai mūsų kasdienybė, o jūsų automobiliai - mūsų darbas.
 4. Ieškomi aktyvus ir norintys dirbti mechanikų darbe. Darbas nėra sunkus, tad manau ir bet koks kadėtas galėtu pajėgti dirbti! 

   

 5. Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Owen_Mclaren 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius 4. Neaktyvumo priežastis: Esu po darbo pavargęs, abejoju ar išstengsių pražaisti, o dar vėliau laukia veiklos visgi šeštadienis tad norisi pailsėti. 5. Neaktyvumo laikotarpis: Tik 2020-05-09 dieną 6. Jus pavaduojantis asmuo: Firmos pavaduotojas
 6. Pranešimas apie paskyrimą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Owen_Mclaren 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Franklin_White 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Darbuotojas aktyvus, jau nuo pirmų dienų rodo norą atstovauti firmai. Discorde kanale randam bendrą kalba lyg atrodo esam pažįstami realybėj. Asmuo aktyvus, padedantis, bei kupinas idėjų kas manau suteiktu didelę naudą firmai.
 7. Paskelbti patekusieji iš 2020-05-03 vykusios forumo atrankos!

   

 8. Paskelbta ketvirtoji atranka į mechanikų darbą! Norint patekti į mechanikų darbą privaloma užpildyti anketa pagal nurodyta šabloną, sėkmės pildantiems ;) 

   

 9. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Owen_Mclaren 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Malyj_Pavzraslel 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas [inv] 4. Papildomi komentarai: Buvo perspėtas kad darytu relogą (gali būti kad ir užkibo) bet jam tai... tai pradėjo dar ir šaudytis. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 10.  Paskelbta atranka į Mechanikų kolektyvą!

   

 11. Aš noriu įsidarbinti pas jus i mechanikus mano vardas Emis_Ltu. Mano patirtis 6800. 15metu

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   Lauk atrankos žaidime arba forume. Būk susipažinęs su darbo taisyklėmis, turėk sveikatos pažymą, vizą, pasą ir lengvųjų tr. priemonių teises. Būtinai prisijung prie http://www.las-venturas.lt/discord ir autorizuok savo vartotoją žaidime su komanda /discord.

  3. Dominykas_Miguel
  4. Owen_Mclaren

   Owen_Mclaren

   Gal dar ir banko sąskaitos duomenis galėčiau sužinoti?

   P.S Lauk atrankos, pagal krentamų darbuotojų skaičių turėtu pasirodyti antradieni arba trečiadieni(GAL)

 12. Gal ir taip, tavo teisybė jeigu kitokio atvejo nebėra.. Įdomu ką pasakysi į tai ? Teigsi kad vis dar nereikalinga? Vien dėl tokio dalyko gaunu daugybe pretenzijų jog pagrindinė gatvė nėra sutvarkyta.. Keisčiausias tas dalykas kad visos šitos mašinos nuotraukoje yra susibuginusios ir jų pajudint neįmanomą...
 13. Paskelbti Mechanikų II laidos naujieji praktikantai!  Sveikinimai!!!!

   

   

×
×
 • Kurti naują...