Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.3.3

Gytis_Same

Nariai
 • Pranešimai

  226
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Gytis_Same

 1. dek draugeli nebijau viska filmavau
 2. 1. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Deat_Mong2. Asmens padarytas nusižengimas?: Cytinimas extra.vs nu nes neimanoma taip i apacia pataikyt 3/3 arba aimas arba sitas arba eksaito mokinys bet video savo tikrai netures tai ban ir vsio @Max_Tosha3. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 3. Tai as nk nesakau tema kalba pati uz save
 4. Nu *Lenkiškai keiksnojuos* cia jau ne tavo pisalas aciu
 5. Visi skinai senai prasmirde gtaxmods rusu mof puslapi tai nueko naujo
 6. [1.] Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lil_Seimas [2.] Kokia tai modifikacija? Apibraukite [Mašinų/Skin/Ginklų/Kelių/Augalijų/Texture/Timecyc/Colormod/Effects, kita] :tai ponas noreciau 1prie vieno efektu ir glocko is pirmo video .colormodo is antro video [3.] Jūsų norima modifikacija: jau parasiau virsui [4.] Papildomi komentarai: 
 7. @Max_Tosha

  patikrink klanu blista 

 8. Reliai ideja px bet reiketu ne tik kad faggio butu o ir ngr fcr pcj ir t.t
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lil_Makaras2. Kokios modifikacijos ieškote:skino blue lpp savage ir colormodo ar tai cia timecycas 3. Išsamiai papasakokite kokios modifikacijos norite:skini tas melynas su kuriu jis lapkso llp savage blue vadinasi jis ir colormodo ar tai cia timecycas4. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina):https://www.youtube.com/watch?v=QqQG0J8lD8M5. Ar nebus problemų su atsiskaitymu?:tikrai ne
 10. 1. Jūsų slapyvardis: Lil_Makaras2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lee_Anderson3. Užblokavimo priežastis?: Cytinimas fps unlock4. Papildomi komentarai: Video matosi viskas kur fps parasyta5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 11. 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Andrew_Shelkovnikov2. Patekimo priežastys: cYTINIMAS3. Vaizdinė medžiaga: matosi kaip padare tpklanas 4. Įrodymai kad žaidėjas klane:video kur
 12. 1. Jūsų slapyvardis: Lil_Makaras2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lil_Makaras ban Andrew_Shelkovnikov3. Užblokavimo priežastis?: Cytinimas fps unlock4. Papildomi komentarai: Video matosi viskas kur fps parasyta5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 13. Baisulinis veiksmas saudai visus kaip kazakstaniečius
×
×
 • Kurti naują...