Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 67 / 300

Versija: LV 7.4.1

Dovis_Povis

Nariai
 • Pranešimai

  99
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

36 Pradedantis siekti tikslų

Apie Dovis_Povis

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis
  1999.03.28

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Nenustatyta

Profilio informacija

 • Vieta:
  Žeimelis
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.439 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis:Dovis_Povis 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Keith_Walters 3. Užblokavimo priežastis?:Cytinimas 4. Papildomi komentarai:Automaster 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 2. Nežinau neturejau jiokiu unlock hude buvau i + stovejau vietoj nesisaudžiau kompas ne medinis supranti.
 3. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis:Dovis_Povis 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Lett_Life 3. Užblokavimo priežastis?:Cytinimas 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 4. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis:Dovis_Povis 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Arnis_Nike 3. Užblokavimo priežastis?:Čitinimas 4. Papildomi komentarai:Macros c ir dešnes fludas dm evente tiek raundu pajemes pirmus su dgl ant galo taip droždamas jau nebešaudai su dgl keista jei ne macros ikelk viso dm evento medžega. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 5. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis:Arnis_Brigada 2. Administratoriaus slapyvardis?:Dovis_Povis 3. Užblokavimo priežastis?:Čytinimas bet sumaišiasu id turejo But Arnis_Nike bet žaidejas tuo metu atsijunge ir gavosi taip kad ne ta uzblokavau atsiprašau už savo klaida prašau atblokuoti ši žaideja 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):https://imgur.com/j29258v
 6. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Dovis_Povis 2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė:Gvidas_Homeboys 3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?:Pareigunas ne darbo metu naudojo darbo komandas bei saugioje zonoja /tplv fludino /bauda Taisikleje rašoma kad pareigunas gali naudoti visus dalikus tik dirbdamas o iš transporto priemones matomai kad ne darbo metu jis tai atliko + esu civilis. 9 Taisikle,Pareigūnai privalo vilkėti darbo uniformą dirbdami. Tiek nevilkėdami, tiek vilkėdami uniformą negali šaudyti į asmenis be priežasties net ir ne darbo metu. Pareigūnai naudoti darbo inventorių gali tik darbo metu ir tik darbo sumetimais. 4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:
 7. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis:Dovis_Povis 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Arunas_Shift 3. Užblokavimo priežastis?:Event trugdimas 4. Papildomi komentarai:Administratorei visus getino i pinigu dalibas o tos princeses su savo klanu pradejo visus sauditi kad tik neiviktu pinigu dalibos tuo tarpu administratorius stengesi surinkti 20 žaidejo nors ir sakis eventas ne eventas bet jei getina ir bukit ramei ir niekas nebenins poto verke kad nieko neviksta lv viksta tik pjaunat griba kaip ir kekviena karta sekmes!. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/YkuMnmk
 8. Tik prisijungi i serveri nueini i šrata ir jau cytas nu tu nebuk toks samperis jobanas prisijungiu i serveri i savaite pora kratu tik del /tverslas ir taip max viena raunda šrate pašaudit ir jau extra ir aimas ir dar 0 Nu taip gal ir nulis nes as to sampo nelošiu ir neapsikraunu del tu 0 o ant galo ir dar kompiuteri jam duot patikrint nu jau baisuma tas lv palikes mažiau ašaru ir daugiau laimes! Čia skirta  @Black_Evil 

  https://imgur.com/guGMtS3

   

  1. Black_Evil
  2. Josh_Exccite

   Josh_Exccite

   tai gal medelynu musketininkas busi??

  3. Ray_Lillard

   Ray_Lillard

   kad apkabos neissauni

 9. @Max_Tosha Tosha cia tikrai nebuvo free banas blokavau pagal video ir pranešinejimus Neprijeme tai džiauktumeis ne papeikimus rašitum.
 10. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis:Dovis_Povis 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Lewis_Hernandez 3. Užblokavimo priežastis?:Cytinimas 4. Papildomi komentarai:Sistema pranešinejo kad naudoja repid ir ne po viena karta pastebejus rode ir video kaip iš colt šaudo su repidu Mašinoj ne mašinoj nesvarbu rodo baninu o ar naudoji ar ne niekas nežino tai nebuginkit sistemos ir nebusite baninami su savo repidais o Toliau sper Tosha. Gero likusio vakaro! 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 11. Rasi veiksmo nebent forume bet ne mieste Bet šaunei sugalvota kaškas naujo vis gi forume nesustok ir pakurk dar kaško idomaus
 12. Nu man tai nesvarby tu nežaidi ar ne XD tu kaip direktorius tavo pareigos tokios sekti ir prižiureti savo darbuotojus o ne tik duoti pakvietima o daugiau poxx.
×
×
 • Kurti naują...