Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 300

Versija: LV 7.4.2

Ereshkigal_Edelweiss

Nariai
 • Pranešimai

  110
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

14 Naujokas

Apie Ereshkigal_Edelweiss

 • Rangas
  Bandantis pritapti

Profilio informacija

 • Lytis:
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

1.569 profilio peržiūros
 1. Ką galiu pasakyti - draugiškumo įsikūnijimas . Visad maloniai bendrauji, nelinkęs į konfliktus, be to, dažnai padedi. Linkiu, kad tai atsigręžtų į tave ir pasiektum visus savo gyvenimo tikslus bei daugiau traumų nebegautum. P.S.: labai gražus šuo . P.P.S.: iš kur tiek valios sportui turi? Pagirtina .
 2. Už. Vienas lengviausiai pradirbamų darbų, kadangi vedant eterį labai greitai laikas prabėga + ir patiems žmonėms linksmiau, kai galima pravesti kokį žaidimą ar paimti interviu. Tačiau kažkada brolis rašė dėl to, tačiau nieko nesigavo...
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ereshkigal_Edelweiss2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: taip.3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus): 16:00h.4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: taip.
 4. Ir aš niekada nesu naudojusi tamponų . Niekada nesu prisigėrusi.
 5. Kažkada turėjau nick'ą lyg vienos aktorės, tai jos vardą sunkiai kiti žaidėjai rašydavo, tad užsimaniau kažko dar sudėtingesnio, bet su dievybės vardu. Specialiai žiūrėjau, jog būtų susijusi su požemiu, nemirtingųjų pasauliu ar mirtimi. Galiausiai radau Ereshkigal - iškart patiko, nes ir pačiai nepavyko vardo taisyklingai perskaityti pirmu kartu, be to, pasirodė stipri asmenybė. Antro vardo norėjau kaip gėlės, tačiau nestandartinio, nes nesinorėjo to paprastumo. Edelweiss pasirodė ir vardu, ir išvaizda unikali, todėl ir pasirinkau.
 6. Išpildyta, tačiau jis buvo metų senumo. Noriu gerai išlaikyti egzaminus.
 7. Išpildyta, tačiau gavus admin serveris iškart žlugs. Noriu, kad būtų grąžintas radistų darbas.
 8. Hmm. Šiaip labai draugiškas esi, visada pasisveikini ar padedi. Be to, bandai visą mūsų kolektyvą motyvuoti dirbti. P.S.: patinka, kad išgirstu daugiau grasinimų nei pagyrimų .
 9. Net ir iš naujo perinstaliavus mėto crash paspaudus "ESC". Ech...
 10. Jokių modifikacijų neturiu. Viską išinstaliavau, tačiau vėl instaliuoti nepavyksta. Gal žinote, kur bėda? https://imgur.com/a/tCxL09j
 11. 1. Kokios pagalbos reikia?: dėl crash'ų.2. Apibūdinkite iškilusią problemą: kiekvieną kartą paspaudus ant "MAP" užsilagina žaidimas, taip pat kartais paspaudus "ESC".3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina): -
 12. Kiek teko matyti, pareigas atlieki labai kruopščiai, tad matosi, kiek pastangų įdedi (ypač su rinkimų apžvalgomis). Be to, buvai geras direktorius, tad buvo įdomu dirbti pas tavęs, nes tai pašmaikštaudavai, tai ką nors suorganizuodavai. Sėkmės ir toliau !
 13. Išpildyta, tačiau žaidimas vis chrash'insis. Noriu ilgų galvos plaukų.
×
×
 • Kurti naują...