Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 12 / 300

Versija: LV 7.4.9

Ereshkigal_Edelweiss

Medikų direktorius
 • Pranešimai

  268
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

260 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

Apie Ereshkigal_Edelweiss

 • Rangas
  Patyręs

Kontaktai

 • Discord:
  Ereshkigal_Edelweiss#1112

Profilio informacija

 • Lytis:
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

2.986 profilio peržiūros
 1. ✚✚✚ Analizė į medikų firmą ✚✚✚ Kaip visada kopijuojate atsakymus, tad tikiuosi, kad ir išmokstate tuos atsakymus... Klaidos beveik pas visus vienodos, tačiau manau, jog sugebėjau viską aiškiai paaiškinti. Bet džiugu, jog nepildėte į kitų darbų atrankas. O kadangi visi beveik taip pat suklydote, tai tikiuosi, jog dabar pasižiūrėsite teisingus atsakymus ir daugiau nebesuklysite. Tad linkiu jums sėkmės bei sveikinu atvykus į „MedStar Clinic“! ❤ Antonio_Scaletta: trūksta pilnos darbo komandos, turi būti /blaiv id, reiktų atidžiau klausimą pasiskaityti, nes prašiau tik hašišo priklausomybės pagydymo, o tu parašei abiejų narkotikų, trūksta vienos vaistinėlių lokacijos (prie vairavimo mokyklos), su klaida parašei vieno darbuotojo vardą, turėjo būti Justis, be to, suklydai su situacija. Klanams gali padėti, jei jie nekenkia civiliams, teisėsaugai, o tu įprastai gydai kitą pusę. Kadangi beveik visos klaidos yra smulkios, tai esi priimtas. ❤ Black_Bamba: visiškai tokios pačios klaidos kaip ir Antonio_Scaletta, net pridėjai nuotraukas, kai pasakiau, jog trūksta, tačiau vis tiek esi nepriimtas, nes šiandien patvirtino tavo ban'ą už čytinimą. ❤ Sigis_Telse: taip pat lygiai tokios pačios klaidos kaip ir dviejų aukščiau paminėtų kandidatų, tad patarčiau kitą kartą kopijuojant bent medikų vardus pakeisti. Tikiuosi tavo žodžiai išsipildys ir išbūsi ilgai. Priimtas. ❤ Cole_Bupe: suklydai su vaistinėlių lokacijomis, trūksta vienos prie vairavimo mokyklos, taip pat kažkodėl parašei SF oro uostą, be to, suklydai su šaudymu su darbine apranga, nes galima apsiginti, jei ne veiksmo metu tave pirmą pradėjo šaudyti, tik prieš tai pasidarant įrodymus. Taip pat galima teikti paslaugas žmogui, esančiame juodajame sąraše, tik reikia paprašyti, kad ir į rankas dar dvigubai sumokėtų. Suklydai ir su situacija. Keista, kad padarei tiek klaidų, nors neseniai dar dirbai mediku. Priimtas ir tikiuosi, jog šįkart neišeisi gavęs vieną darbo įspėjimą. ❤ Mantas_Zebro: taip pat lygiai tokios pačios klaidos kaip ir Antonio_Scaletta, Black_Bamba ir Sigis_Telse. Tau taip pat palinkėsiu kopijuojant bent kažką pakeisti, nes dabar sutampa net taškai prie kelių klausimų (kiek metų, kiek vaistinėlių telpa ir situacija). Priimtas. ❤ Pablo_Narkoteris: trūksta pakeistos spalvos prie žodžio „šeštadienis“, taip pat parašei ne pilną darbo komandą su išblaivymu, o gydant narkotiko priklausomybę parašei du, nors buvo prašomas tik hašišas, be to, taip pat trūksta vaistinėlės lokacijos prie vairavimo mokyklos. Suklydai ir su šaudymu su darbine apranga, nes galima apsiginti, jei į tave pirmą pradėjo šaudyti ne veiksmo metu ir pasidarius įrodymus. Taip pat nesupratau atsakymo į situaciją, bet galima padėti, jei turi abonementą ir nešaudo civilių/teisėsaugos. Priimtas. Patekusieji susisiekite su Ereshkigal_Edelweiss iki penktadienio 23:59h.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Ereshkigal_Edelweiss 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: medikė, direktorė. 3. Kokią atranką organizuojate: forumo. 4. Tiksli atrankos data: 2021-04-14-2021-04-15 (18:00h)
 3. Nuo šiol veiksmų metu medikai jus gydys tik tada, jei būsite nusipirkę abonementą. Informacija klanams/teisėsaugai: abonementą galima nusipirkti 1-2 savaitėms; savaitei kainuoja 100 000€ (visiems vienodai), šią sumą reikia įmesti į medikų seifą; nušovus savą mediką du ar daugiau kartų iš eilės būsite įrašomi į juodąjį sąrašą (tik žmogus, o ne visas klanas/teisėsaugos sritis); jei reikia mediko, tai iškvieskite ar parašykite kur nors, kur pamatytų (tarkim /vch). Informacija medikams: negalite vykti į veiksmus, jei klanas/teisėsauga nėra nusipirkę abonementų (gresia darbo įspėjimas), tačiau jei yra - privalote vykti. Jei nėra prisijungusios vienos pusės medikų, o jūsų yra daugiau, tai galite laikinai pakeisti pusę ir padėti kitiems. Jei jus nušovė kelis kartus pusė, kurią gydėte, pasidarykite įrodymus. Taip pat negalite reikalauti, jog papildomai sumokėtų. Medikų sąrašas Abonementai: Klanas/teisėsaugos sritis│Galiojimo laikas│ Aras│2021-04-13-2021-04-27│ SPD│2021-04-13-2021-04-27│ Policijos departamentas│2021-04-13-2021-04-27│ Melianeros 517│2021-04-13-2021-04-27│ sportiniai balandzhei│2021-04-14-2021-04-28│ Made In China│2021-04-15-2021-04-29│ Anketos šablonas: Klano/teisėsaugos srities pavadinimas: Kelioms savaitėms perkate abonementą?: Įrodymai:
 4. Jūsų Vardas_Pavardė : Ereshkigal_Edelweiss Kokia firmai perkate abonementą : ligoninei. Kelioms savaitėms perkate : 2. Įrodymai : https://imgur.com/a/6NvQB0z
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ereshkigal_Edelweiss 2. Kokiam darbui atstovaujate: ligoninei. 3. Jūsų pareigos firmoje: direktorė. 4. Kurias papildomas užduotis atlikote?: Padaryti bendrą veiklą su kita firma│4t.│: https://imgur.com/a/2YVL6ku Padaryti Gangwar│1t.│: https://imgur.com/a/l2hcOl3 Sugalvoti firmos šūkį│2t.│: Laimėti 3 žvejybos varžybas, iškasti 2 lobius│2t.│: https://imgur.com/a/5O1SuRX 5. Kurias atskiras, pritaikytas jūsų firmai, užduotis atlikote?: Pristatyti 150 sužeisti │6t.│: https://imgur.com/a/vztsUf3 Išgydyti hašišo priklausomybę karo tipo klano nariui už 15000€ │1t.│: https://imgur.com/a/8sgl0l4 Padarytos 6 firmos akcijos │5t.│: https://imgur.com/a/6wcJQM4 7 on be afk │2t.│: https://imgur.com/a/MgX5hbn 4 event su kolegomis │4t.│: https://imgur.com/a/vO9J7tR 6. Kiek taškų iš viso susikaupė?: 27 taškai. 7. Įrodymai: įkėliau viršuj.
 6. Jei įrodai, kad 16:42/16:43 šaudė su darbine, tai bus papeikimas priimtas, kadangi dabar tikrai nesimato, kai nuo kalno šaudo, nes jo /info pažiūrėjai tik 16:52, kai aiškiai matėsi, kad su darbiniu skin'u buvo. O per 10 minučių tikrai galima spėti persirengti.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Ereshkigal_Edelweiss 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: medikė, direktorė. 3. Kokią atranką organizuojate: mini. 4. Tiksli atrankos data: 2021-04-09 22:00h
 8. Net specialiai per /d paskelbiau, kad vyksta, bet vis tiek neklausė. Tai va, įkeliu veiklos pabaigos nuotrauką, nes tikrai sutrukdė.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Ereshkigal_Edelweiss 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: medikė, direktorė. 3. Kokią atranką organizuojate: žaidimo. 4. Tiksli atrankos data: 2021-04-07 19:00h
 10. Taigi paties video matosi, kad viskas įvyko tik po to, kai patikrinai.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ereshkigal_Edelweiss 2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Mister_Republic 3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: patikrino be priežasties („Spec. pajėgų darbuotojai naudoti /patikrinti gali, kai asmuo bėga arba vykdydami reidus arba asmeniui turint įtarimo arba asmeniui priklausant klanui“). 4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://imgur.com/a/VIpvRiE
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ereshkigal_Edelweiss 2. Kokiam darbui atstovaujate: ligoninei. 3. Jūsų pareigos firmoje: direktorė. 4. Kurias papildomas užduotis atlikote?: Padaryti grobimą kartu su kita firma│4t.│: https://imgur.com/a/J6pUBhZ Surinkti 123 minučių /alga│1t.│: https://imgur.com/a/mTdP5SU Padaryti vakarą Discord'e│3t.│: https://imgur.com/a/XdPFW72 5. Kurias atskiras, pritaikytas jūsų firmai, užduotis atlikote?: Pristatyti 150 sužeisti │6t.│: https://imgur.com/a/b32ZEVE Pravestos 3 veiklos │8t.│: https://imgur.com/a/8c4wIIe Padarytos 6 firmos akcijos │5t.│: https://imgur.com/a/FADGrOj 7 on be afk │2t.│: https://imgur.com/a/sVYjUFj 4 event su kolegomis │4t.│: https://imgur.com/a/a0l9pq5 Užpildytos visos vaistinėlių lokacijos │3t.│: https://imgur.com/a/WgEgQhe 6. Kiek taškų iš viso susikaupė?: 36 taškai. 7. Įrodymai: įkėliau viršuj.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Ereshkigal_Edelweiss 2. Ar susipažinote su renginio informacija ir taisyklėmis? Taip. 3. Ar pasižadate laikytis renginio taisyklių? Taip.
×
×
 • Kurti naują...