Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 61 / 300

Versija: LV 7.3.7

Joe_Catania

Nariai
 • Pranešimai

  54
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

9 Naujokas

Apie Joe_Catania

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

294 profilio peržiūros
 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Joe_Catania. Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Dirbti teko ne pas vieną direktorių, dirbant teko pasiekti maksimalius rangus, kadangi visada norėjosi kažko siekti ir pasiekti, sukauptas skaitinis patirties kiekis siekia 1233. Jūsų aktyvumas [dirbant] - 60-200 minučių, priklauso nuo užimtumo realiame gyvenime. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Siekti užsitikrinti pasitikėjimą iš valdžios ir darbuotojų pusės bei aišku keliantis patirtį siekti aukštumų. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 60 min. Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? -Pradedančiojoje stadijoje, kadangi vis gi pradžia, o ir kita savaitė gan užimta bus, tad tektų tiesiog darbe įsivažiuoti. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - - Ar jus pasiruošę pradirbti savaite ir tik kitą savaitę gauti jūsų atlygi [depozitinė alga] - Taip.
 2. Neaktyvumo paraišką: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Joe_Catania. Kokiam laikotarpiui imate nedarbingumą? tik šiandienai t.y. 2019.10.09 Dėl kokių priežaščių negalite būti darbingas? be galo užimta diena, daug darbų ir pasiruošimų kitai dienai, tad žaidimams nebelieka laiko.
 3. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Joe_Catania. Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] -Teko dirbti pas vieną direktorių, patirties skaičiai nėra dideli, tačiau darbo specifika suprantama ir perprasta, kas ir vilioja čia sugrįžti ir įgauti kitokį statusą. Jūsų aktyvumas [dirbant] - 80-120. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Serveryje nesinori laiko leisti tiesiog važinėjant ir neatliekant jokios naudos, tad pagrindinis tikslas įgyti daugiau patirties, siekti kuo aukštesnio rango ir aišku pareigų ir taip pat įgauti pasitikėjimą iš naujos valdžios. Aišku, uždarbis taip pat prioritetas ateinant čia. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 60 minučių. Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Prisitaikančio. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Veikėjas atvykęs iš kito serverio, siekia save realizuoti. Dauguma darbų išbandytą, iki panaikinant EPi turbūt savotiškas senbuvis tame darbe, tačiau pranykus darbui, dingo patyrimas ir turbūt atsiranda nauji siekiai, kurių norisi siekti pelningame ir viename iš elitinių darbų. Pasižymiu atsakingumu, pareigingumu ir darbštumu. Trumpai tiek, daugiau jau vėliau.
 4. wow, smagiai atrodo, džiugu matyt jog trv atsinaujino
 5. As cia realiai pora savaiciu veluoju, bet gerulis atnaujinimas, reik prilekt cia paziuret kas kaip vyksta, gera prasovet cia tiesiai is orkaites.
 6. Sveikinimai naujam direktoriui, sėkmės pareigose.
 7. Wow, nemažai čia pateikei naujienų, įdomu, gal ateityje su aksesuarais/daiktais, bus kažkas ir reto t.y atsirandantys daiktai įvykdant tik tam tikrų švenčių eventų užduotis.
×
×
 • Kurti naują...