Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 68 / 300

Versija: LV 7.4.0

Liepsna_Fire

Nariai
 • Pranešimai

  1.106
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  16

Viskas, kas paskelbta nario Liepsna_Fire

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Žinoma
 2. Jau GREIT!
  19:00 val CORONAHOOT!

  Nepraleisk ir gerai praleisk laiką!

 3. Registruojamės ir pasimatome

  ŠIANDIEN 19:00 val!

  Verta vien dėl smagaus laiko praleidimo, o dar prizai kokie! 

 4. Registruojamės ir pasimatome šiandien 19:00 val!

  Verta vien dėl smagaus laiko praleidimo, o dar prizai kokie! 

 5. 1. Jūsų ir partnerio Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire, @Alutis_Extra2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 17:00 val. iki 17:45 val.): 17:45
 6. Nusprendžiau pasidalinti savo turima kolekcija (kad matyti didesnę nuotrauką, spauskite ant jos) Teisėsauga po sunkios darbo dienos Kartingų lenktynių šokėjos Dar kai EPi buvo gyva Pasitelkta sunkioji technika 2018 Kalėdų eglutės įžiebimas Wortex lenktynės Kai duoda nemokamai pasikasinėti Populiarusis išlikimas laive Biliardas kaip visada valdo! Ar dažnai matote tiek žmonių Kupetoje?
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire2. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 17:00val iki 19:30val ): Nelabai svarbu3. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Labai pasistengsiu
 8. Pripažįstu padariusi šį nusižengimą. Esu pasirengusi pasitaisyti (administratoriaus nebauskite).
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Aha 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15val iki 17:25val ): Nesvarbu, tik ne su Makaru (jei bus) 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Bandysiu
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Liepsna_Fire2. Jūsų klausimas: Kada sulauksiu to, ko jau ilgai laukiu? Žinai apie ką aš (Liepsna). Kokį turi tikslą/norą LV platybėse, kuris norėtum, kad greičiau pavyktų?
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Jo, jo 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias?: Ką žinau, kuo anksčiau. Nuo 15val ir t.t.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Tikrai žinau 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15val iki 17:25val ): Nesvarbu.4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Turėčiau būt.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire2. Susipažinote su lenktynių taisyklėmis ir jas žinote?: Aha3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:00val iki 17:15val ): Nesvarbu.4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Pagal idėją.
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Liepsna_Fire2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Tai žinoma 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15val iki 17:25val ): Jaučiu visi.4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Kadangi visada norėjau sudalyvaut ko nors, kito vedamame turnyre, tai pagal idėją, taip
 15. Pridėta: Nauja skiltis "Lygiuojamos prie krašto"! Joje, šiek tiek naujų linijų! Naudokit į sveikatą Taip pat yra ir lygiuojamų prie šono, su Las-Venturas.LT logotipu. Galima laisvai derinti su pilnomis linijomis, kur su Las-Venturas.LT logotipu P.S. Esant poreikiui kažkokių juostelių, galite parašyti į forumo až ir kai tik galėsiu, pasistengsiu padaryti
 16. Nesu Niekada nesu laikiusi Tarantulo ant savo rankos
 17. Džiugu, kad vis dar yra kam patinka ir kas naudoja. Pridėta: Prie "Plonos su paveikslėliu" pridėtos linijos su Las-Venturas.LT logotipu. Esant poreikiui kažkokių juostelių, galite parašyti į forumo až ir kai tik galėsiu, pasistengsiu padaryti
 18. Šaunus atnaujinimas! Įdėta tikrai daug naudingų dalykų, kas manau tik dar labiau pagyvins serverį Taip pat dėkui už tokį įvertinimą! Buvo tikrai šaunu prisidėti prie tiek įvairių dalykų!
 19. Tai kaip jums čia sekasi?

  giphy.gif

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  13 daugiau
  2. Ernys_Myq

   Ernys_Myq

   @Liepsna_Fire viskas gerai, gera Moderatorė ir prižiūrėtoja buvai, nekreipk dėmesio, muoliai yr. Bet apie tavo ir @Minde_Boss santykius galėtum ir daugiau papasakot :(

  3. Minde_Boss

   Minde_Boss

   @Ernys_Myq - Labas, malonu jog teiraujiesi, kaip mes gyvenime. Kadangi esi labai geras bičiulis asmeniškai Tau ir papasakosiu. Užeik į ts, poke numesk ir jeigu Marijai tuo metu nieko nereikės, papasakosiu plačiau!! Sutarta? 

  4. Liepsna_Fire

   Liepsna_Fire

   Skamba tikrai keistai :D

 20. 2018.04.08 - 2019.08.04
  Graži data ane? :D

  Daugelio džiaugsmui ir žinoma tikiuosi, kai kurių nusivylimui, pasitraukiu iš Las-Venturas Komandos. Palikimo priežastis yra tai, kad realiame gyvenime atsirado tam tikrų planų ir tie planai bent man nelabai suderinami su aktyviu žaidimu. Tačiau manau kartais dar pasivaidensiu forume ar serveryje, o TS ir dažniau, tačiau jau nebe kaip Komandos narė.

  Buvo malonu pažinti tikrai nemažai asmenų, tačiau žinoma yra keli, kuriuos tikrai džiaugiuosi pažinusi. Nevardinsiu kuriuos čia miniu, bet manau patys supranta :D

  P.S. Tiems kurie galbūt pyko ar pyksta ant manęs, tai nepykit :D Baudžiau ne dėl to, kad man nepatinkate ar dar kažką, o tiesiog, kad manau jei kažką apsiimi daryti, turi tai atlikti tinkamai.

  Gerai praleiskite laiką! Juk tam ir yra šis žaidimas :)

  Mažiau pykčių, daugiau linksmybių ;)

  IKI :)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  16 daugiau
  2. Linas_Svc
  3. Linas_Svc
  4. Ryan_Quard

   Ryan_Quard

   Ar naujagimiui jau pradėjot galvot vardą ir pavardę las-venturas serveriui? Turiu keleta pasiūlymų - Stase_Fire, Stasys_Fire, juokauju. Sėkmės!

 21. Kas taps naujuoju TRV direktoriumi?

  Balsuok ir Komentuok!

 22. Sveiki! Atsižvelgusi į tai, kad Tolimųjų reisų vairuotojų direktoriaus rinkimų anketos buvo atslėptos ir yra galimybė jas perskaityti bei vertinti, nusprendžiau padaryti apklausą. Kas jūsų manymu yra verčiausias tapti TRV direktoriumi ir kodėl? Pasirinkite žmogų kuris jūsų manymu geriausiai susitvarkytų su pareigomis ir nepamiškite ne tik prabalsuoti viršuje, bet ir pakomentuoti savo pasirinkimą! Apklausa baigsis vos tik bus išrinktas direktorius. Balsavimas nėra viešas. TRV direktoriaus rinkimus rasite šioje NUORODOJE ≫ Atsakant šioje temoje, nepažeiskite bendrųjų forumo taisyklių ir apklausų skilties taisyklių.
 23. Šaunu, kad stengiesi ir bandai tobulėti! Tačiau norėčiau pakomentuoti, kad labai nesižiūri tai, kad nėra Lietuviškų raidžių. Taip pat pvz: Panevėžio nuotrauką galima buvo parinkti tikrai aiškesnę, kuri labiau nurodytų, kad tai tikrai Panevėžys. Tas pats ir su kai kuriais kitais miestais.
 24. ·• Las-Venturas.LT savaitgalis! •·

  50 žaidėjų on ir 5 gaus po 25,000 € + Plaukimo eventas!

  Pakviesk visus!

  1. Hot_Anonymous

   Hot_Anonymous

   @The_Deus pamokyk kaip event daryt

  2. The_Deus

   The_Deus

   Kreiptis i pm del pamoku, kaina derinama.

 25. Las-Venturas.LT Savaitgalis!

  Jau 19:00 pradžia!

×
×
 • Kurti naują...