Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 105 / 300

Versija: LV 7.4.0

Kenny_Silver

Nariai
 • Pranešimai

  157
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

127 Pripažintas

Apie Kenny_Silver

 • Rangas
  Apsipratęs

Žaidimo duomenys

 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta

Paskutiniai lankytojai

3.743 profilio peržiūros
 1. wankinu, dirbu, LV kapoju, kartais pakvėpuot grynu oru išeinu, skaitau, Lanos klausaus.
 2. norėčiau šiaip susitikt kada mieste atrodo toks bendraujantis, humoro jausmą turintis vaikis, mėgstantis labai kalbėt su žmonėm ir nenusikalbėt.
 3. Gera idėja, neįsivaizduoju, kodėl administracija nenori implementuoti statistikos į kiekvieną darbų aspektą. Pamenu, dirbdamas Medikuose nesuprasdavau, kodėl rancheris turi būt aukštesnio rango tr. priemonė, kai ji yra lėtesnė ir sunkiau manevruojasi negu ambulance.
 4. Vertinu kaip vieną iš kompetetingiausių projekto žaidėjų. Nesam daug bendravę, tačiau iš to, kiek suprantu, visuomet stovi už savo žodį, išsakai savo nuomonę ir nemėgsti pralaimėti ar nusileisti kitiems asmenims.
 5. davai zulrah patternus išmokykit kas nors bo pasikarsiu neužilgo

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   sunku tą daryt kai vos su žaidimu pradedi susipažint

  3. Martin_Busato

   Martin_Busato

   su tbow ir zulrah nepaimi? :(

  4. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   @Martin_Busato 3sav kaip lošiu nuo warcrafto perėjęs :D 0 knowledge at the game whatsoever, sunku priprast prie visų animacijų

 6. UŽPILDYTI ATLYGINIMO GAVIMUI (IKI SEKMADIENIO 19:00) Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kenny_Silver Nuotraukos įrodančios konfiskuotus ginklų krovini siunta: nėra. Nuotraukos /statistika savaitės pradžioje ir pabaigoje:nėra. Nuotrauka /savaite >> Daugiausiai laiko pradirbta: https://imgur.com/a/1qi5sT2 Nuotrauka įrodančios sunaikintu narkotiku:https://imgur.com/a/IU2ManP Iš viso kiek turite gauti algos: 3680 + 47100 = 50780
 7. https://liquipedia.net/counterstrike/KennyS tokia ir istorija šiaip dabar tai visai neblogai skamba, asmeniškai patinka man mano V_P.
 8. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kenny_Silver 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip.
 9. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Kenny_Silver 2. Administratoriaus slapyvardis?: Sistema 3. Užblokavimo priežastis?: Neleistinas pasigydymas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/EqImdXp
 10. https://www.youtube.com/channel/UCfJ4hWHvU8fiLwJdmbEUgfg turėtų užtekt
 11. Come on down to Florida, I got somethin' for ya
  We could see the kilos or the Keys, baby, oh, ya
  Guns in the summertime, chic-a-Cherry Cola lime
  Prison don't mean nothing to me, if you'll be by my side
   

 12. Žinoma, jog Discord. Manyčiau, jau būtų pats laikas rinktis manatkes iš TS ir šokt prie DC, nes viskas ten geriau, pradedant nuo susirašinėjimų ir kalbėjimų, baigiant kanalais.
 13. gal šiek tiek sumažinti, bet ne taip, kad turi būt centimetro artumu prie žmogaus. kaip ir Laurynas sakė, Teisėsaugininkams darbas žymiai pasunkėtų, o ir dabar nėra vienas iš lengvesnių.
×
×
 • Kurti naują...