Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.4.1

Kenny_Silver

Nariai
 • Pranešimai

  167
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Kenny_Silver

 1. Sveikinimai. Tikiuosi, jog šįsyk viskas eisis kaip per sviestą. Visgi, esate patirties turinti persona, nemanau, jog norėtųsi nuvilti Artūrą. Atsiskleisk visapusiškai!
 2. tai į kur čia atrankos nusimato?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Nojus_Box

   Nojus_Box

   znaciokai zakroj morda tik

  3. Jonas_Slash

   Jonas_Slash

   @Nojus_Box nu nžn, Samperis išmokė naujų žodžiu?

  4. Nojus_Box

   Nojus_Box

   nu nzn kiaura diena nesedziu ir nekepu kaip jus prie to sampo tai zn..

 3. Šablonas klausimams užduoti 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kenny_Silver 2. Kokius norite klausimus užduoti (jeigu daugiau nei vienas - numeruokite) : Ar būdamas mokyklos prezidentu turėjai didelę įtaką ties jos įvairiais pokyčiais? Kas būnant šioje pozicijoje buvo įdomiausia? Galbūt turite kokią įdomią istoriją tarp LV žaidėju realybėje ( jeigu buvote su kažkuo susitikęs ) Kuris žaidėjas įstrigo Jūsų galvoje iš šio projekto ( dėl savo požiūrio į viską ar dėl kažkokio įvykio )
 4. Smulkūs, tačiau žaidimo kokybę itin pagerinantys atnaujinimai. Ačiū ir visiems gerų švenčių!
 5. Būtinai mėginsim užsukti. Ačiū už aktyvų veiklų organizavimą serveryje!
 6. Nebloga nebloga dvižūxa, patiko editas. song name plx?
 7. Anketos šablonas: 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kenny_Silver 2.Koki laikotarpi imate neaktyvuma: 04.03 3. Dėl kokių priežasčių negalite dirbti: Nėra noro jungtis, ryt pasistengsiu būt
 8. Itin šauni persona. Patinka Jūsų muzikos stilius bei galvosena, esate labai draugiškas bei, iš šono pažiūrėjus, ne iš kelmo spirtas jaunuolis. Smagu susirasti tokių pažįstamų SAMP'o pasaulyje vos per kelias žaidimo dienas! Nenustokime bendrauti
 9. Anketos šablonas: 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kenny_Silver 2.Koki laikotarpi imate neaktyvuma:04.01 3. Dėl kokių priežasčių negalite dirbti:Problemų daug šiandien sukilo.
 10. wankinu, dirbu, LV kapoju, kartais pakvėpuot grynu oru išeinu, skaitau, Lanos klausaus.
 11. norėčiau šiaip susitikt kada mieste atrodo toks bendraujantis, humoro jausmą turintis vaikis, mėgstantis labai kalbėt su žmonėm ir nenusikalbėt.
 12. Gera idėja, neįsivaizduoju, kodėl administracija nenori implementuoti statistikos į kiekvieną darbų aspektą. Pamenu, dirbdamas Medikuose nesuprasdavau, kodėl rancheris turi būt aukštesnio rango tr. priemonė, kai ji yra lėtesnė ir sunkiau manevruojasi negu ambulance.
 13. Vertinu kaip vieną iš kompetetingiausių projekto žaidėjų. Nesam daug bendravę, tačiau iš to, kiek suprantu, visuomet stovi už savo žodį, išsakai savo nuomonę ir nemėgsti pralaimėti ar nusileisti kitiems asmenims.
 14. davai zulrah patternus išmokykit kas nors bo pasikarsiu neužilgo

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   sunku tą daryt kai vos su žaidimu pradedi susipažint

  3. Martin_Busato

   Martin_Busato

   su tbow ir zulrah nepaimi? :(

  4. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   @Martin_Busato 3sav kaip lošiu nuo warcrafto perėjęs :D 0 knowledge at the game whatsoever, sunku priprast prie visų animacijų

 15. UŽPILDYTI ATLYGINIMO GAVIMUI (IKI SEKMADIENIO 19:00) Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kenny_Silver Nuotraukos įrodančios konfiskuotus ginklų krovini siunta: nėra. Nuotraukos /statistika savaitės pradžioje ir pabaigoje:nėra. Nuotrauka /savaite >> Daugiausiai laiko pradirbta: https://imgur.com/a/1qi5sT2 Nuotrauka įrodančios sunaikintu narkotiku:https://imgur.com/a/IU2ManP Iš viso kiek turite gauti algos: 3680 + 47100 = 50780
 16. https://liquipedia.net/counterstrike/KennyS tokia ir istorija šiaip dabar tai visai neblogai skamba, asmeniškai patinka man mano V_P.
 17. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kenny_Silver 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip.
 18. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Kenny_Silver 2. Administratoriaus slapyvardis?: Sistema 3. Užblokavimo priežastis?: Neleistinas pasigydymas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/EqImdXp
 19. https://www.youtube.com/channel/UCfJ4hWHvU8fiLwJdmbEUgfg turėtų užtekt
 20. Come on down to Florida, I got somethin' for ya
  We could see the kilos or the Keys, baby, oh, ya
  Guns in the summertime, chic-a-Cherry Cola lime
  Prison don't mean nothing to me, if you'll be by my side
   

 21. Žinoma, jog Discord. Manyčiau, jau būtų pats laikas rinktis manatkes iš TS ir šokt prie DC, nes viskas ten geriau, pradedant nuo susirašinėjimų ir kalbėjimų, baigiant kanalais.
 22. gal šiek tiek sumažinti, bet ne taip, kad turi būt centimetro artumu prie žmogaus. kaip ir Laurynas sakė, Teisėsaugininkams darbas žymiai pasunkėtų, o ir dabar nėra vienas iš lengvesnių.
 23. iš brito zjbs pasidergta, atnaujinimai irgi mldec. nematytas eventas, manau, skatins žaidėjus prisijungti į serverį. Visiems skanaus ir gardaus Helovino!
×
×
 • Kurti naują...