Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 44 / 300

Versija: LV 7.3.6

Kenny_Silver

Nariai
 • Pranešimai

  144
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Būsenos atsakymai paskelbė Kenny_Silver

 1. @Benjamin_Orbit@Kenny_Silverservas nuluzo reiskia reikia eit miegot.

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   o aš kaip klounas 5min refreshinu sampą ir į servą bandau jungtis :D:D:D

   ok, labanakt, dieną vėl judam

  2. (Peržiūrėti 4 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 2. nu nh tu tai cia neblogai pradejes nert

 3. o čia DPi kyla tokios mintys kada nors pakeist anketos tipą ir klausimus, ar 5 metus į priekį naudosit tuos pačius?

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   įdomu šiaip žiauriai, kodėl tosha nenori inovatyvių naujovių tuose rinkimuose, kai serverio padėtis tokia prasta

  2. (Peržiūrėti 15 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 4. o čia DPi kyla tokios mintys kada nors pakeist anketos tipą ir klausimus, ar 5 metus į priekį naudosit tuos pačius?

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   nice, smagu zinot kad bent jau planuojate judeti i prieki

  2. (Peržiūrėti 15 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 5. o čia DPi kyla tokios mintys kada nors pakeist anketos tipą ir klausimus, ar 5 metus į priekį naudosit tuos pačius?

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   nu plbm taip ir bus :D po to verkia, kad vos 2-3 žaidėjai užpildo

  2. (Peržiūrėti 15 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 6. Projekto tobulinimui praktiškai kiekvieną dieną yra skiriama laiko, atnaujinimai vyksta reguliariai kas mėnesį ar pusantro. Tai, kad nevyksta kuponų ar premijų vakarai kiekvieną sekmadienį tikrai yra ta problema, kodėl žaidėjų aktyvumas kritęs? Tikrai ne. Nesijaučiu visiškai kaltas dėl to ir nematau, kodėl dėl aktyvumo Max_Tosha turėtų būti kaltinamas. Kartoju jau kelis metus ir kartosiu toliau: pradėkite vieną kartą priimti žaidėjus į serverį, padėkite jiems įsitvirtinti bendruomenėje, o nebūkite bendruomenės vėžiai, kurie atstumia naujus žaidėjus, o po to skundžiasi, jog projektas žlunga - administracija kažką darykit. Kodėl nuolatos atėjus į forumą būsenos atnaujinimuose yra kažkokie apkalbinėjimai, bandymai pasirodyti prieš kitus ir kitų žaidėjų atbaidymas? Projektas yra jau senų seniausiai suteikęs VISAS galimybes čia žaisti, kuriomis, dėja, didžioji žaidėjų dalis nemoka pasinaudoti. Jeigu jūs manote, kad LV yra blogas projektas - pasitraukite iš šio serverio ir tiesiog neberodykit savo neargumentuoto nepasitenkinimo viešai. Pagaliau pasiekit aukštesnį brandos lygį ir leiskit žaisti tiems žaidėjams, kurie iš tiesų čia nori žaisti, o tokių tikrai yra.

  Aš labai viliuosi, tačiau atvirai sakant nebetikiu, jog bus bent dalis žmonių, kurie perskaitys šį komentarą ir supras, jog ir patys gali kažką padaryti projekto labui ne tik kaltindami vieni kitus. Geros dienos!

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   @Last_Fiight ash kalbu ne apie klaniškius, yra ir tų normalių, esmė tame kad senbuviai išsikelia save virš invio ar toshos, kad čia chebros turi daugiau nei smegenų galvoj ir kad jokios taisyklės jiems negalioja - negali ne žodžio pasakyt, jei esi naujokas, o jeigu dar iš ryžyno tai ant dviejų raidžių pasiųs. visks gerai su tais klanais, tiesiog yra tokių žmonių dėl kurių žaist nebesinori

  2. (Peržiūrėti 29 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 7. Galbūt jau tikrai reikėtų susiimti dėl serverio tobulinimo bei žaidėjų aktyvumo kėlimo ? Nes jau realiai gaila darosi, jog toks projektas žlugo, o ne žlunga. Jeigu 10-20žaidėjų jums dar ne žlugimas, tai nežinau. Gal, kai liks 5 žaidėjai susiimsit ? Komanda lakstosi iš čia ir tegalima suprast kodėl taip yra. Jackai, prieš tave nieko neturiu, bet gal tau reikia išeit iš komandos ir užleist vieta jaunesniam daugiau laiko turinčiam žmogui ? Tas pats ir su tosha, tavo žadėti visokie premijų savaitgaliai nuėjo šuniui ant uodegos, padarei tokį savaitgalį turbūt vieną per visą vasarą, tai gal ir tau reikia pasitraukti iš komandos ? ir maybe po kelių savaičių atsiras nauji žaidėjai komandoje, kurie vis dėl to sugebės atgaivinti serverį nuo 20 žaidėjų, bent iki kokių 60.  O taip pagalvojus laiko daug nereikia, ypač tokiam, kaip tosha, padarytu kiekvieną sekmadienį visokių renginių ir pnš, tai automatiškai kiltų žaidėjų skaičius, bet......... yra kaip yra.

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   @Jamal_Murrayžinot, tokiais stipriais kaltinimais svaidytis nepagrįstai irgi nusikaltimas - turit įrodymų?

  2. (Peržiūrėti 14 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 8. Projekto tobulinimui praktiškai kiekvieną dieną yra skiriama laiko, atnaujinimai vyksta reguliariai kas mėnesį ar pusantro. Tai, kad nevyksta kuponų ar premijų vakarai kiekvieną sekmadienį tikrai yra ta problema, kodėl žaidėjų aktyvumas kritęs? Tikrai ne. Nesijaučiu visiškai kaltas dėl to ir nematau, kodėl dėl aktyvumo Max_Tosha turėtų būti kaltinamas. Kartoju jau kelis metus ir kartosiu toliau: pradėkite vieną kartą priimti žaidėjus į serverį, padėkite jiems įsitvirtinti bendruomenėje, o nebūkite bendruomenės vėžiai, kurie atstumia naujus žaidėjus, o po to skundžiasi, jog projektas žlunga - administracija kažką darykit. Kodėl nuolatos atėjus į forumą būsenos atnaujinimuose yra kažkokie apkalbinėjimai, bandymai pasirodyti prieš kitus ir kitų žaidėjų atbaidymas? Projektas yra jau senų seniausiai suteikęs VISAS galimybes čia žaisti, kuriomis, dėja, didžioji žaidėjų dalis nemoka pasinaudoti. Jeigu jūs manote, kad LV yra blogas projektas - pasitraukite iš šio serverio ir tiesiog neberodykit savo neargumentuoto nepasitenkinimo viešai. Pagaliau pasiekit aukštesnį brandos lygį ir leiskit žaisti tiems žaidėjams, kurie iš tiesų čia nori žaisti, o tokių tikrai yra.

  Aš labai viliuosi, tačiau atvirai sakant nebetikiu, jog bus bent dalis žmonių, kurie perskaitys šį komentarą ir supras, jog ir patys gali kažką padaryti projekto labui ne tik kaltindami vieni kitus. Geros dienos!

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   būtų 3x daugiau žaidėjų, jei ne LV “senbūviai” gangsteriai:)

  2. (Peržiūrėti 29 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 9. giphy.gif

  @visiems Kiek iš Jūsų besinaudojate „Discord“?

  Atsakymus į komentarus, ačiū.

 10. naujos taktikos? http://prntscr.com/oskjd7

  be to gal kažkas turi pieštuko vidosą? draugas ieško

 11. sveikas drauguzi, ka beveiki

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   nk, vaziuoju atostogaut savaitgali menesiukui :D smagu, kad vis dar gyvas

  2. (Peržiūrėti 1 kitą atsakymą į šį būsenos atnaujinimą)

 12. nu tai svsv :D  

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   žiūriu, nepasiilgot :D :D:D 

   @Mister_Tedis tai gal vis dėlto mane ir reikėjo rinktis :D 

  2. (Peržiūrėti 6 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 13. Turbo_Max nušalintas nuo Policijos departamento direktoriaus posto. Dėl vykdomos nelegalios veiklos su klanais (pardavinėjimas narkotikų krepšių). Rinkimai greitu metu. 

 14. Kadangi jau ilgai laukiame PD analizės, rezultatus paskelbsiu aš. Dėkui kandidatams už jūsų pastangas, tačiau kompeticiją tarp jūsų buvo silpną ir laimėtojas visiems aiškus.

   

   

  Sėkmės kenni_silvr

  mažheikeyy kontroliuos LV kaimelius.

   

 15. Nenorit pabandyt, papeikimų temas užrakint kokiai savaitei?:D @Max_Tosha

  1. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   @Lett_Life ką sedėjimas Teisėsaugoj turi bendro su papeikimais ir taisyklėm? :)  

  2. (Peržiūrėti 10 kitus atsakymus į šį būsenos atnaujinimą)

 16. ė kodėl kaime žaidžia tiek mažai žmonių? po 40 į dieną bežaidžia, kas nutiko???

 17. e prasau, jei nusprendet balsuoti, tai prisiminkit, kad cia ne mis lietuva 2019 rinkimai, o prezidento. Tad po sio sakinio tikiuosi suvokiat uz ka reikia balsuot. gl

 18. e prasau, jei nusprendet balsuoti, tai prisiminkit, kad cia ne mis lietuva 2019 rinkimai, o prezidento. Tad po sio sakinio tikiuosi suvokiat uz ka reikia balsuot. gl

×
×
 • Kurti naują...