Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 65 / 300

Versija: LV 7.4.1

Vuffalo_Horgrav

Nariai
 • Pranešimai

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

6 Naujokas

Apie Vuffalo_Horgrav

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

244 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vuffalo_Horgrav Darbo dydis?: Toks koks pavyzdyje. Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ?: Avataras. STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?: Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Fraxxio. Ar paspaudėte "patinka" mygtuką ant pagrindinės parduotuvės temos (viršuje) ?: Taip. Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: Kažką panašaus kaip pavyzdyje.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vuffalo_Horgrav Darbo dydis?: Toks koks pavyzdyje. Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ?: Avataras. STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?: Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Fraxxio. Ar paspaudėte "patinka" mygtuką ant pagrindinės parduotuvės temos (viršuje) ?: Taip. Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: -
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vuffalo_Horgrav Darbo dydis?: Toks koks pavyzdyje. Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ?: Avataras. STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?: Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Fraxxio. Tiesiog F raidė kaip ir pavyzdyje ir apačioje Fraxxio. Ar paspaudėte "patinka" mygtuką ant pagrindinės parduotuvės temos (viršuje) ?: Taip. Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: Sėkmės.
 4. Sveiki visi, dalinuosi savo darbu. Vertinkit.
 5. Sveiki visi, dalinuosi savo mapp darbu.
×
×
 • Kurti naują...