Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.4.1

Minde_Boss

Nariai
 • Pranešimai

  694
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  12

Viskas, kas paskelbta nario Minde_Boss

 1. Jeigu viską atiduoti firmoms, tada klausimas, kam iš vis reikia to vip, arba admin?? Šiaip idėja gan nebloga, suprantu ką nori pasakyt, bet tam ir moki tikrus pinigus, kad bent jau kažkiek turėtum kažkokį tai pranašumą, prieš tuos, kurie to neturi, būtent todėl esu prieš. Tačiau tikrai šaunu, jog pasiūlei
 2. Tai va todėl ir norėjau pasiūlyti šią idėją, jog nėra daug serveryje žaidėjų, pasižiūrėk kiek stovi Taxi nenaudojamų tr. priemonių, ima tik geriausias pagal rangą. Specuose irgi skarbonkiu belekiek, o kiek su jom važiuoja?? max 5 naudojamos, apie FBI ranger net nekalbu. O ši idėja leistų direktoriui, kuo greičiau pakelti pelną, jog patobulinti savo inventorių, jog darbuotojai galėtų dirbti. Plius dabar pelnas yra tik algoms, kiek direktorių pasiima sau, po kadencijos... Padidintų šiek tiek ekonomiką ir pinigo vertę. Bet ačiū, už komentarą ir išreikšta nuomonę.
 3. Jeigu turit kokių pasiūlymų parašykit 🤠

   

 4. Anketos šablonas: 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak): Serveriui 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Pagerins ekonomiką. Padarys šiek tiek įdomiau pačiam direktoriui sugalvoti ko jam iš tikro reikia. 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Kiekvienam darbe būtų po vieną transporto priemonę ir skin. Norėdamas direktorius turėti šiek tiek daugiau tr. priemonių, skin pasirinkimo, turėtų investuoti tuos pinigus, kurie yra pelne, žmonės kurie paaukoja, arba pats darbas uždirba. Teisėsaugai galėtų būti geresni ginklai. Ši idėja padėtų ekonomikai, taip pat būtų galvosūkis direktoriui, nes jis turėtų pradžioje maža inventorių, o daugėjant darbuotojų skaičiui didėtų ir inventorius, nes kitu atvėju tiesiog darbuotojas neturės transporto priemonės, taip pat bus efektyviau naudojamas darbo pelnas. (Jeigu turite kažkokių papildymo šiai idėjai, mielai iš klausysiu komentaruose, aišku laikomės šios skilties taisyklių, jog nebūtumėte nubausti!!!)
 5. Jūsų Vardas Pavardė ?; Minde_Boss Ką ketinate daryti su pinigais ?; Pataupyt
 6. Sveikinu, @Rasta_Kentas. Tikiuosi suteiksi proga pamatyti Tavo vadovavimo. Analizė irgi gražiai padaryta, šaunuolis @Ernys_Myq, tobulėji!!
 7. Sveikas, Einarai. Tikrai džiaugiuosi ir suprantu, kodėl pasirinko antra karta į šias pareigas būtent Tave. Esi žmogus, kuris mėgsta pokyčius ir kuriam nepatinka rutina, tikrai esu įsitikinęs, jog bus daug pakitimų ir šiose pareigose būsi vienas iš geresnių. Kitas dalykas esi ne vienas, jeigu susidirbsis kartu, bus viskas tik lengviau. Todėl didžiausios sėkmės, manau greitu susimatysim. Dar kart Sveikinu!! #peace
 8. Sveiki, žiūrėkit. Jeigu kažkas darys komandą ir trūks žmogaus, arba norės prie komandos pasikviesti ir mane, tai parašykit į a.ž. arba kažkur, galėsiu padėti 🤠

   

  1. Bank_Note

   Bank_Note

   Tai registruokit komandą ir galiu būti vairuotojas,šturmanas,ekipažo narys. Lauksma naujienų.

  2. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Taigi ten ne dviejų reik.. :D

 9. Prieš! Nebeliktų šturmo prasmės ir laikui bėgant, šturmas taptų toks pat retas, kaip GW arba brawl. Jeigu norit labai veiksmą daryti, susitariat arba brawl, arba GW ir jums linksmą ir jiems gerai. O jeigu jau nori pasislėpti, tai turit interjerus klano zonose, sulendat ir galima sakyt ramu.
 10. Nu tai ką, ilgai laukta dienelė.😁 Kitų savaitgalį susimatysim zuikiai mano mieli!! 🤗❤️🐇

 11. Nu tai iki 31d... 😁🤬

  1. Franklin_White

   Franklin_White

   Labas, iki 31 d.

  2. Jeo_Vega

   Jeo_Vega

   Sveiks, Mindi, kaip tu issilaikes? Jau maciau savaitgaliams paleis ane

  3. Minde_Boss

   Minde_Boss

   @Jeo_Vega, Sveikas... Iš tikro matėm mes tą straipsnį, bet jis greičiau yra Lietuvos piliečiams, nei kariams. Mums reik įsakymo iš vado, kol kas jo nežinau... O šiaip tai normaliai išsilaikęs, jeigu grįšiu greitu metu, tai susitiksim dc :)

 12. Anketa Jūsų slapyvardis žaidime: Minde_Boss Kam išleisite pinigus: Neleisiu, taupysiu ant namo, kai grįšiu žaist
 13. Sveikučiai, kaip laikotės? 🤔🤠

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Karolis_Slimis

   Karolis_Slimis

   Labutis, puikiai! Kaip Jūs? 

  3. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   Labas, kada žaisim samp?

  4. Minde_Boss

   Minde_Boss

   @Karolis_Slimis, nu kol kas neblogai, po parinio pusiau gyvas :D

   @Dominykas_Miguel - Kai grįšiu namo, nežinau kada tas bus :D

 14. Gero pirmadienio chebra (Užkabino dainuške šitą)

  https://youtu.be/9ojaKTbcImU

  1. Jeo_Vega

   Jeo_Vega

   Dekui, tau taip pat 

 15. @Gandzia_Sampp, Tuoj vietoj specu, bus kariuomenė pas Tavę. Jeigu jau šauktinius padarei, padaryk ir profus (PKT) :D

 16. Sveiki, kas naujo LV? 🤠🤔

  1. Monte_Gangga

   Monte_Gangga

   Sv, nu kas nu kas į PD nepriėmė. Kas pas tave gero? 

  2. Minde_Boss

   Minde_Boss

   @Monte_Gangga, tai eik į kitą teisėsaugos firmą. Pas mane tai chuine... Nežinau kada namo paleis, uždarytas esu, bazinį kursą kartoju ir tiek :D

 17. Šablonas klausimams užduoti 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Boss 2. Kokius norite klausimus užduoti (jeigu daugiau nei vienas - numeruokite) : 1. Koks Tavo gyvenimo tikslas? 2. Kaip save motivuoji atlikti kažkokį rimtą darbą?(išsivaizduokim, kad neturi noro) 3. Kas padeda numalšinti stresą ar įtampa, bei susijaudinimą? (čia, kai buvai prezidentas ir jeigu teko kalbėti viešai, prieš mokynius) 4. Ką ketini veikti po karantino? 5. Ką palinkėtum Las-venturas.lt bendruomenei, tavo manymu, ko labiausiai trūksta, ar kas tavo manymu turėtų būti kitaip, nei šiuo metu yra. Ačiū, už atsakymus!!
 18. Idėjos pagrindas labai geras, žymiai geresnis, nei dabar. Tačiau, reikėtų pagalvoti ties čia idėja, kaip ją būtų galima įgyvendinti, jog viskas būtų aiškiau, esu Už šią idėją. Šaunuolis, kad pagalvojai ir pasidalinai!!
 19. Super naujienos!! Sveikinu @Hot_Anonymous ir @Aurimas_Bosas. Jeigu taip ir toliau, nusimato puiki ateitis
 20. Super!! Miela malonu, kad šitaip padirbėjai. Ačiū!
 21. Super, tikiuosi chebra naudos šiuos Parašus! Man abu patinka, nežinau kurį užsidėti reiktų Ačiū, kad negalėjai laiko!
 22. Sveiki, kaip karantinas? Tiesa, ar jūs matėt, kiek turėsit veiklos?? 🤔😳 

  Stiprių ir gražių margučių ❤️🤠 Su Velykom visus!! 🐇🥚🐣

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Minde_Boss

   Minde_Boss

   @Andriuhha_Nike Dėkui, čia irgi bus, tai įsivaizduosiu, kad kartu daužom ❤️🤗😂😂

  3. Jeo_Vega

   Jeo_Vega

   Sveikas, aciu ir tave su sv.Velykom

  4. Arnas_Toreto

   Arnas_Toreto

   Sveikas, dėkui!! 🥚

 23. Woww!! Kiek daug veiklos, turbūt pirmą kartą tiek matau visko. Tikiuosi visiems šios Velykos tikrai patiks ir bus įsimintinos. Sėkmės visiems dalyviams, bei konkurso organizatoriams. Linkiu gero ir puikios šios savaitės!!
×
×
 • Kurti naują...