Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 45 / 200

Versija: LV 7.2.7

Dyglas_Fingeris

Las-Venturas Komanda
 • Pranešimai

  1.054
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Dyglas_Fingeris paskutinį kartą laimėjo Gruodis 19 2018

Dyglas_Fingeris turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

761 Žvaigždė

Apie Dyglas_Fingeris

 • Rangas
  kai kurios galima praleisti pro aki
 • Gimtadienis
  2001.07.24

Kontaktai

 • Skype:
  waikeliukas420

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Darbas:
  Policininkas
 • Tr. priemonės:
  Picador

Profilio informacija

 • Lytis:
  Neatpažinta

Paskutiniai lankytojai

11.180 profilio peržiūros
 1. Buvo malonu.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  19 daugiau
  2. Emigrantas_Isdubajaus

   Emigrantas_Isdubajaus

   Kox ce miestel givenims ryzka cipa

  3. Erikas_Respect

   Erikas_Respect

   Sveikinu, pagaliau pamatysi gyvenimą, jkj, gaila nu

  4. Dave_Jefferson

   Dave_Jefferson

   realiai geresnis servas nei sitas

 2. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Įveskite slaptažodį
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Dyglas_Fingeris 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Maksim_Galkins 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: https://imgur.com/a/kzkERex, https://imgur.com/a/di59aVf 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 4. LV komanda? wow wow wow

  1. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   prasimušęs belekaip. o tau kaip be admin prižo?

  2. John_Tropez

   John_Tropez

   liux, dėkui ;D

 5. sweiki kalegas

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Matt_Jaces

   Matt_Jaces

   sveikas vade

   Redaguota nario Matt_Jaces
   Atnaujinta nuoroda
  3. Arunas_Shift

   Arunas_Shift

   Sveikas,spd direktoriau,o aš būsimas spd darbuotojas.

  4. Frankis_Electro
 6. Dyglas_Fingeris

  Las-Venturas.LT 2018 Metų apdovanojimai

  2018 metų žaidėjas (Vardas_Pavardė): - 2018 metų komandos narys (Vardas_Pavardė): @Hot_Anonymous 2018 metų administratorius (Vardas_Pavardė): @The_Deus 2018 metų valdžios atstovas (Vardas_Pavardė): @Mister_Tedis 2018 metų klano vadas (Vardas_Pavardė): @Remigijus_Narcissus 2018 metų šaulys (Vardas_Pavardė): @Remigijus_Narcissus 2018 metų teisėsaugininkas (Vardas_Pavardė): @Nikodemas_Vytuvis 2018 metų lošėjas (Vardas_Pavardė): - 2018 metų mergina (Vardas_Pavardė): - 2018 metų įvykis (įvykio pavadinimas): Eglutės įžiebimas.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Dyglas_Fingeris 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Frank_Jonson 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: atsiprašau 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę: https://www.youtube.com/watch?v=mJ4cckZfUeI
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Dyglas_Fingeris 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Matt_Jace 3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas 4. Papildomi komentarai: sr 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę: https://www.youtube.com/watch?v=P47jZnAYeFs
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Dyglas_Fingeris 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Aidas_Gangster 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Aim. 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę: https://www.youtube.com/watch?v=GAKeSwn6pi8 /// https://www.youtube.com/watch?v=MaPgN_txGdM
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Dyglas_Fingeris 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Zetro_Gaming 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 11. Dyglas_Fingeris

  Pasiūlymas - /apranga

  Kitokiems reikia būti serverio sistemuose, jog šios išsiskirtų nuo kitų, būtų originalios, kurios priviliuotų daugiau žmonių, o ne keisti kokias nors komandas, kurių niekas nepastebės ir tik užduos naujokui daugiau klausimų.
 12. Dyglas_Fingeris

  Pasiūlymas - /apranga

  Nors ir ale logiškiau būtų naudot žodį apranga vietoj persirengti, tačiau reikia suprasti, jog tokia komanda yra naudojama beveik visuose lietuviškuose serveriuose, dėl to naujokui nereikia apsikrauti visokiom naujom komandom, dėl ko šiam yra lengviau įsivažiuoti.
 13. Dyglas_Fingeris

  Dyglas_Fingeris (Nemokamas administratorius)

  Ačiū, tikrai ne best, bet reikia stengtis tokiu tapt.
 14. Dyglas_Fingeris

  Dyglas_Fingeris (Nemokamas administratorius)

  NU TAI KAM TĄ PREMIUMĄ PIRKT ALIOOOOO? Jei rimtai, tai ir tau paslaugą darau, greit įprotis bus visada /vaist rašyt :)))) Ačiū. Ačiū, malonu. Ok.
 15. Dyglas_Fingeris

  Dyglas_Fingeris (Nemokamas administratorius)

  Tai jau reikia pradėt, ką padarysi O tai kaip daugiau reikia kilti karjeros laipteliais sampe? Jeigu čia dėl SPD direktoriaus, tai prisimink, jog bet ko nepriimsiu, jeigu ne, tai galim išsiaiškint privačiai. Ačiū, malonu. O žaidimą nuo tikrovės visada reikia skirt, nes po to bus tokios situacijos, kad stebėsiu įtartiną asmenį 2 valandas iki kol pačytins (Ledas taip darydavo, sad). Ačiū, malonu. Deagle>>>>>>>>>>>>Shotgun, todėl. Cringe :< Ačiū, o dėl rėkimų tai tikrai bandau primažint, kaip užeina, kokia diena, kartais išvis nenoriu tokio š daryt, o kitą belekai varau. Kai tavo gynyba pasieks Ledo lygį, kuris ir taip yra tragiškas. Iš šalies kai kada pažiūrėjus tai irgi mane patį užknistų kai kurie mano veiksmai, bandau šiuos primažint, ačiū. Kaip jau ir minėjau, bandau primažint, nepyk Ačiū, dėl aktyvumo, tai reikia prisiminti, jog visi turim tikrą gyvenimą ar ne vien tik sampą žaidžiam. Ačiū, o dėl SPD, tai išsiaiškinę turbūt jau esam, tikiuosi. Ačiū, malonu, aišku, minusų iš savo pusės tikrai pastebiu, nėra taip, jog flawless viską darau, tai bandau savo klaidas mažint. Forumo gangsteris buvau, iki šiol bijau tavo įspėjimų, nors ir nebeturi pareigų Ačiū. Oj tie laikai, kai beveik niekas manęs nepažinojo, realiai randomas buvau , pats pirmas postas dar buvo, kur mum nelabai sekėsi. Ačiū, malonu.
×