Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 28 / 300

Versija: LV 7.3.8

Tiesiog_Matas

Nariai
 • Pranešimai

  43
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

9 Naujokas

Apie Tiesiog_Matas

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis žaidime? - Tiesiog_Matas 2. Jūsų šiuo metu turimas rangas bei norimas rangas? - 2, noriu į 3 3. Įrodymai - https://imgur.com/a/RIp8DhI
 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Tiesiog_Matas 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Edgar_King 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. 4. Papildomi komentarai: Video matosi kaip priekį jo buvo sunaikintos dvi nuosavos tr.priemonės ir tuo pačiu metu chat'e rodė, kad spaudė CTRL arba kairį pelės klavišą. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 3. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? - Tiesiog_Matas 2. Jūsų šiuo metu turimas rangas bei norimas rangas? - 1, noriu 2. 3. Įrodymai - https://imgur.com/a/vWKMXg3
 4. 1.Jūsų slapyvardis žaidime? - Tiesiog_Matas 2.Jūsų /info ---> patirties taškai (į imgur būtina) - https://imgur.com/a/iHvWI8v 3.Kodėl pasirinkot būtent medikų firma o ne tarkim mechanikus? - Medikuose dar nebuvau, o norėčiau išbandyti ir susipažinti su medikų sistemom. 4.Nuo kelinto rango tr "Raindance"? - Nuo 6. 5.Koks jūsų vidutinis aktyvumas per dieną? - 60-160min. 6.Kiek manote prabūsite laiko mūsų firmoje? - Kaip ir visi privalomai išbūsiu 7 dienas, manau pasiliksiu ir sieksiu kažko aukštesnio medikų firmoje. 7.ka reikia padaryti baigiant darbo dienai? - Sunaikinti darbinę tr.priemonę /sunaikinti ir persirengti /persirengti 8.iki kelintos valandos reikia pradirbti 45min? Iki 23:00. 9.Keliais sakinukais aprašykite ,kodėl turėčiau priimti būtent jus o ne kokį kitą asmeny į savo kolektyvą? Dėl to, kad stengsiuos dirbti ir tą įrodysiu medikų valdžiai. 10.Jeigu negerbti savo valdžios bei kolegu kas gali atsitikti? - Galimas 1įsp. 11.Kokia jūsų manymu medikai atlieka paskirtį serveryje? Vyksta į iškvietimus, gydo žmones ir t.t. (Daug nežinau, nes nedirbes) 12.Jūsų palinkėjimai kitiems pildantiems žaidėjams į šį darbą - Sėkmės jums.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Tiesiog_Matas Kokiam laikotarpiui imate nedarbingumą? 2dienas Dėl kokių priežaščių negalite būti darbingas? Brolis savaitgaliui is armuchos grizo tai kompo iki sekmadienio reik.
 6. •RANGŲ PASIKELIMO ANKETA•1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Matas2. Pradirbtų minučių skaičius: 123min.3. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: https://imgur.com/a/VSzWttk4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais]: 4.
 7. •RANGŲ PASIKELIMO ANKETA• 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Matas 2. Pradirbtų minučių skaičius: 121 3. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: https://imgur.com/a/6kdmcPT 4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais]: 3.
 8. •RANGŲ PASIKELIMO ANKETA• 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Matas 2. Pradirbtų minučių skaičius: 124 minutes. 3. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: https://imgur.com/a/C1n5yLS 4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais]: 2.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Matas 2. Pradirbtų minučių skaičius: 120minučių. 3. Jūsų įrodimai [nuotrauka]:https://imgur.com/a/OReeks2 4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais]: 1.
 10. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Tiesiog_Matas Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Neturiu darbo patirties, dėl to ir pildau šią anketą. Jūsų aktyvumas [dirbant] - 120min drąsiai. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Būti neišmestam per 7dienas, draugiškai bendrauti su kolegom ir valdžia ir būtinai einu užsidirbt. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 200min+ Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip turiu ir naudoju. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip suprantu. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Stengsiuos, tai turbūt koks tik gali būt naujokui Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Esu draugiškas ir mėgstantis bendrauti, nesiveliu į "bazarų kovas" ir su kolegom tikrai sutardavau, tikiuosi, kad čia bus tas pats. Ar jus pasiruošę pradirbti savaite ir tik kitą savaitę gauti jūsų atlygi [depozitinė alga] - Taip, visiškai.
 11. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tiesiog_Matas Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Trikojai matuokliai. Kodėl tai yra naudinga?: Teisesauga tures daugiau veiklos Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Tarkim kazkuris darbuotojas is teisesaugos raso /trikojis ir padeda i norima vieta trikoji. Darbuotojas privalo buti prie matuoklio. Kai pravaziuoja zmogus trikojis siuncia informacija i darbo racija t.y ar zaidejas turi staru, ar turi tech.apziura ir ar uzsiseges dirza. Siulyciau, kad sia sistema pakeistu vietoj moonbeamo.
 12. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Tiesiog_Matas 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Andriukas_Fuel 3. Užblokavimo priežastis?: Čytas. 4. Papildomi komentarai: Važiavo kiaurai sienas, teleportavosi prie mašinų nors vipo neturėjo (dėl to įrdm ntr) 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 13. Štai, chat'o viršuje galima matyti kaip mane pavadinai - "asile". Štai įrdm - https://imgur.com/a/JjK7KfV Ačiū už dėmesį
 14. ANKETA1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Matas2. Nuotraukos ar vaizdo įrašai: https://imgur.com/a/Ce4YK77
×
×
 • Kurti naują...