Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 300

Versija: LV 7.3.7

Brutal_Bass

Nariai
 • Pranešimai

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Naujokas

Apie Brutal_Bass

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Kontaktai

 • Facebook:
  Nojus Krajašas

Žaidimo duomenys

 • Darbas:
  Maisto išvežiotojas
 • Patirtis:
  Kyla
 • Pinigai:
  Kyla
 • Tr. priemonės:
  Feltzer

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva/Kaunas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

139 profilio peržiūros
 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Brutal_Bass Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Esu dirbęs, bet trumpą laiką. (Nepamenu dėl ko) Jūsų aktyvumas [dirbant] - 180min. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Išdirbti, kuo ilgesnį laiką. Kažko pasiekti įmonėje. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 240min. Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Turiu, bet nesinaudoju, nes neturiu mikrafono. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Per pirmąją savaitę jau būčiau ,,įsivažiavęs'' į darbą. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Ar jus pasiruošę pradirbti savaite ir tik kitą savaitę gauti jūsų atlygi [depozitinė alga] - Taip, pasiruošęs.
 2. Anketą į firmą 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Brutal_Bass 2. Jūsų [/info > patirties taškai] nuotrauką: https://imgur.com/kB199L1 3. Trumpai papasakokite kodėl norite į taksi firmą?: Noriu į taksi firmą, nes man patinka tiesiog važinėti su transporto priemone. 4. Kaip įsivaizduojate taksi darbą?: Taksi darbą įsivaizduoju kaip daug ištvermės, atsakomybės ir kokybės reikalaujantį darbą. 5. Jūsų algos lūkesčiai?[Į savaitę]: 25 tūkst./sav. 6. Nuo kelinto rango yra /tzenklas?: Net neįsivaizduoju. 7. Keliom dienom duodamą darbo sutartis taksi firmoje?: Nežinau. 8. Jeigu važinėjote važinėjote ir baigėsi kuras ką darote?: Kviečiu mechanikus. 9. Kiek reikia pradirbti į dieną, kad negauti įspėjimo?: 60min. 10. Kokios darbinės transporto priemonės turi 4-duris?: Taxi, Sultan. 11. Koks 7 rango pavadinimas?: ,,Žaibas Makvynas" 12. Nuo kiek iki kiek galima gauti į minutę dirbant taksi?: Nuo 48eur/min iki 58eur/min. 13. Kaip išversit šiuos žodžius "Jūsų pinigai mūsų kokybe"?: Jūs mokat pinigus, mes rodome kelioės kokybę. 14. Kada įvyko Žalgirio mušis ir Saulės mušis?: Žalgirio mūšis - 1410m. Saulės mūšis - 1236m. 15. Kas dabartinis Lietuvos prezident-as(ė)?: Gitanas Nausėda.
 3. Ką daryt, jei pas mane GTA San Andreas failuose nėra folder'io "User Tracks"?
 4. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Brutal_Bass 2. Administratoriaus slapyvardis: The_Deus 3. Administratoriaus pagyrimas: Norėčiau šį administratorių pagirti už jo pastangas padėti naujokams, jo požiūrį į pradedančiuosius. Taip pat norėčiau jį pagirti už jo pagalbą man. 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 5. Emigracijos anketa : Jūsų Vardas_Pavardė mūsų projekte: Brutal_Bass Jūsų Vardas_Pavardė projekte iš kurio emigruojate: Brutal_Bass Jūsų TAB ir /info lentelių nuotraukos iš seno projekto: TAB: https://imgur.com/92hyo62 /info: https://imgur.com/92hyo62 Kas Paskatino jus prisijungti prie mūsų projekto?: Pats susidomėjau šiuo SAMP serveriu Man jis pasirodė įdomus ir neklydau . Kiek laiko žaidėte senajame projekte?: Senajame projekte žaidžiau apie 4-5 metus. Nuotrauka sename projekte kaip rašote " Emigruoju į Las-Venturas.lt projektą su V_P " jeigu su kitu nick'u prirašote " Su nauju nicku V_P " : https://imgur.com/eXSipXG
×
×
 • Kurti naują...