Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.5.9.1

Louis_Morello

Nariai
 • Pranešimai

  613
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Louis_Morello paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 26 2019

Louis_Morello turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

455 Senbuvis

2 sekėjų

Apie Louis_Morello

 • Rangas
  pro dmeris
 • Gimtadienis
  Vasaris 19

Profilio informacija

 • Vieta:
  Panevėžys
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

17.871 profilio peržiūros
 1. Tu biški atsipalaiduok, nebūk toks įsitempės. Jei turėčiau vaizdo įraša bent kokį įmesčiau jei ir prisigaučiau. @Kevin_Costner niekas cia tu rolinsu nemegsta tik kad pakenkt teisybe sakei apie lv ;Dd @Porn_Star Laukiam tavo verdikto.
 2. Nefilmuoju žaidimo kai tik prisijungiu ir iki pat atsijungimo.
 3. ką žinau norėjau miego numėčiau fūra į vandenį, kam jum ta fūra be manęs reikalinga , norit galit gta papke patikrint gal laimingesni būsit, P.S. Lucy x toshiba gta naudoju, patikrinkit papke bus aišku. Bet iš esmės, sudėjot "ĮTARIMO LYGĮ" specialiai palaukiau iš principo kad pasibaigtu laikas, jailo, ir mute, dabar kaip matai atsijungiau, tai kad seniuk, įrodymų trūkumas. Šiaip belekuris žaidėjas būtu taip padaręs. CLEO PAPKĖS FOTO: https://imgur.com/a/W2GSLYg P.S. Kur tu ta videka numatęs, kur tave @Javan_Hoonigey užbanino, tai "KIEK JŲ TEN DAUG", pramušė. :DD iš to ir įmanoma spręst kad wh turi. O pas mane, kur ? Tiesiog fūra į vandenį ir labanaktis norėjau sakyt Las-venturui serveriui.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Louis_Morello2. VIP nario @Vardas_Pavarde: @Andrius_Rimuoja3. Peikimo priežastis: /vch teršimas/žaidėjų negerbimas/įžeidinėjimas.4. Vaizdinė medžiaga (būtina): https://imgur.com/a/s5rKNgE
 5. 1. Jūsų slapyvardis: Louis_Morello2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: @Camel_Kerr Spec. Pajėgų direktorius.3. Jūsų kaltinimai: Ne tokiam žmogui, būti direktoriaus pareigose. Kitu žaidėjų negerbimas/įžeidimas.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/4FT58bd , https://imgur.com/a/vJxoyjT
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Louis_Morello2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Jeo_Vega3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Trūkdymas policijos darbui, o tiesiog Ekko iškvietė, kad išvežti į jailą, beto neatvažiavo pats Ekko, o padarė /pas Jeo_Vega4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://imgur.com/a/x9HPuTQ @Misteris_Smitas
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Louis_Morello2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Project_Ekko3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Ne tai kad įtarimą uždėjo, įtarimą uždėjo @Joe_Vega, o šalia buvus Ekko, jis tiesiog drąstiškai pasakė kad negausi. 4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://imgur.com/a/x9HPuTQ @Misteris_Smitas Ne pirmas kartas, atsižvelk. Ir per daug greitai žino mano lokacija kur esu, vėžant ginklus. Nemanau kad vien /sekti naudoja. P.S. Esu civilis, tiesiog fūristas dirbantis savo darbą, jei man susibugino ir neberodo priekabos, po avarijos metu, tai aš nekaltas.
 8. ir nedėk tiek daug efektų nes, neįmanoma įžiūrėti kaip ka čia šaudai
 9. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: Louis_Morello Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė?: Siaudas_Drift Pagyrimo priežastys: Greit pripildo į fūras kuro.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Louis_Morello2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Vito_Cartellio3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Šaudymas ginklų iškrovime.4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://imgur.com/a/YqDJ7VO
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Louis_Morello2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: @Dwayne_Stevenson3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Šaudymas ginklų iškrovime.4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://imgur.com/a/YqDJ7VO @Misteris_Smitas Šeip darbuotojas po šito papeikimo turėtu būti atleistas, kadangi ne pirmas papeikimas, ir daugkartinis nesąmonių darymas.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Louis_Morello2. Turimi balai: 36 balai3. Į ka norite iškeisti balus: Į rangą. 1 ---> 5 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Louis_Morello2. Turimas rangas: 1 3. Į kuri rangą norite pasikelti: 1 ----> 5 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Louis_Morello2. Kurias užduotys atlikote: Rida, minutės, žvejyba, pervėžimai. 3. Įrodymai(imgur.com): /dstatistika - https://imgur.com/a/7mRfccO . /zvejyba - https://imgur.com/a/neN6kTr (600min) 12 valandų pradirbtų - 12 balai, 400 km pravažiuota - 8 balai, degalų cisternų atvežta 20vnt - 6 balai, Tr.priemonių detalių atvežta 10vnt - 1 balas, Ginklų dėžių atvežta 10vnt - 2, žvejyba - 4 balai. (Kaupiami balai 3 balai). 36 balai.
 13. čia to 2 video ane? Neišeina prisijungt, net ištrinus gta_sa.set faila, iškarto crash.
×
×
 • Kurti naują...