Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 22 / 300

Versija: LV 7.3.8

Louis_Morello

Nariai
 • Pranešimai

  572
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Louis_Morello paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 26 2019

Louis_Morello turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

390 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

2 sekėjų

Apie Louis_Morello

 • Rangas
  pro dmeris
 • Gimtadienis
  Vasaris 19

Profilio informacija

 • Vieta:
  Panevėžys
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

9.286 profilio peržiūros

Vienas būsenos atnaujinimas

Peržiūrėti visus nario Louis_Morello atnaujinimus

 1. 4/300 :) 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  10 daugiau
  2. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Faktas, čia vienas kita kritikuoja belekaip stipriai ir kartais net neargumentuotai, o po to, kai to žmogaus nėra, sako blem koks neblogas jis buvo. (Panašiai su Liepsna buvo) 

  3. James_Makar

   James_Makar

   @Invision_White kažkaip kartais net keista matyt, kai kurie serveriai su platintais GM šiek tiek paeditintais surenka panašų žaidėjų skaičių kaip ir čia, šiuo metu. Atsimenu 2014 metus kai pradėjau žaist šitam serveryje buvo begalė veiklos. Vėliau kažkaip kiekvienais metais žaidėjų skaičius ėmė kristi ir kristi.. Klausimas kodėl? Kartais galbūt ir Jūs priimdavot prastus sprendimus? Pavyzdžiui kai buvo padarytas verslų wipe, kažkas turėjo verslą ilgai ant jo kaupė ir žaidė, o čia pyst ir tas verslas buvo atimtas ir žaidėjas tiesiog paliko servery. Taip pat, mano nuomone, prastas sprendimas buvo priimtas dėl oficialių mafijų panaikinimo, tai buvo kažkas tokio, ko už kreditus nenusipirksi. Čia tik keletas iš pavyzdžių, gal būt Jūsų kaip administracijos per didelis kišimasis, nusistovėjusios tvarkos kaitaliojimas ir privedė prie dabartinės situacijos? Kaip va ne vienas pateikė pavyzdį apie kitą serverį - administratorius nebuvo prisijungęs tris mėnesius, atnaujinimai ypač reti, tačiau žmonės vis tiek renkasi ir žaidžia. Kitas dalykas yra tai, kad Jūs neleidžiat naujokam padoriai užsidirbti. Daugumai patinka turėt daug pinigų, tačiau leisti realius pinigus nori ne visi. Naujokui yra ypač sunku įsitvirtinti serveryje, o darbai be pakvietimo neneša jokio didelio pelno ir po 30 minučių tas darbas atsibosta. Kitas dalykas, išėmėt ne vieną darbą iš serverio, bet taip jokio naujo darbo su pakvietimu ir nepridėjot, mano nuomone, radistų darbas buvo tas, kuris būtent šiuo metu galėtų gyvint serverio viešą chat'ą su įvairiausiais žaidimais/pokalbiais/interviu, anksčiau kai buvo didelis žaidėjų skaičius tai gal kiek ir trukdydavo, bet visada galėdavai išsijungti, kad tų pranešimų tau nerodytų. Kitas dalykas, kas šiame serveryje yra blogai - tai teisėsauga prieš paprastą civilį yra aukščiau už Dievą, gali jį surakinti, vežioti, prikrauti star, pasodinti į kalėjimą ir panašiai. Dažniausiai iš pirmo įspūdžio ir susidarai nuomonę apie serverį. Kad ir pats prisijungiu į serverį, kaip pasiekęs viską ką norėjau šiame serveryje, pasėdžiu /tplv 5-10min paplepi su kuo nors ir iš neturėjimo ką veikt tiesiog atsijungi. Tie patys event'ai ar organizuojami kažkokie turnyrai spontaniškai tave serveryje užlaiko. 

  4. Louis_Morello

   Louis_Morello

   @Invision_White Tikrai ne aš sakiau. Galėtum padaryti bent jau ta išimti bent jau pusei metų ir pasižiūrėti kaip vyksta su mafijomis kaip vyko viskas anksčiau. Juk manau verta pamėginti, negu kas nors per galvą duos? - juk kažką per TS pokalbius buvai minėjas kad žaidėjų jūsų norai, tai CMON Invi padaryk mums išimti ir grąžink MAFIJAS/GAUJAS bent jau pusei metų ir pažiūrėsim kaip čia sekasi. O jeigu ir grąžinsi palik ir klanus didesni veiksmai bus tarp nusiklastomų grupuočių ir teisėsaugos tvarkdarių? - tarkim su mafija užimi, poto kažkiek laiko nebegali užimti su mafija, pist greitai su klanu veiksmą susuki , opa vėl veiksmo pilna, kitokia rūtina serveryje būtu ir kaip tik būtu daug maloniau žaisti kaip ir 2013-2015 metais. Ar ne tiesa Invi? Išpildyk nors šį mūsų norą, štai temą kur gali peržvelgti kiek buvo pabalsavę teigiamai už mafijas...  NETGI 134 žmonės buvo už... @Invision_White Tikiuosi perskaitysi ir duosi atsaką. - 

    

×
×
 • Kurti naują...