Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 59 / 300

Versija: LV 7.3.6

Louis_Morello

Nariai
 • Pranešimai

  515
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Viskas, kas paskelbta nario Louis_Morello

 1. @Arminas_Elegy phj, su macro pisa , atmesta. :) ačiū

 2. chebra, nuo kada žmogui gali būti patogiau šaudyti su 40FPS negu su 100FPS :DDDD, *Keberiokšt* Duke'ai rimtai galvą išsiplauk, ar kas tau yra, pailsėk biški.

  1. Jeo_Vega

   Jeo_Vega

   Man geriau su 30fps negu su 100

 3. prašom Lietuvis @Nico_Nivelli video su 40 FPS įmanoma cbugint
 4. per šita video, tu net nepacbuginai, ir nepataikei net 2 kulkų :DDDDD , o kaip nefilmuoji pisi kaip rusu dmeris
 5. @John_Duke nusiramink, paklausydamas šitos dainos.

   

 6. o kodėl visuomet nešaudai kaip per mano video galę sušaudei dvi serijas? hmm, įdomiai aimus išjungi tuo momenti, ar šiaip, debilu apsimeti?
 7. tai įkelk to momento kur šiandien ar vakar šaudei, bet nepašaudei, o čia žėk kažkada patvirtintas banned tavo taip kad nėra ką bazarint, daugiau man su tavim , postų turiu pakankamai, laukiam @Arminas_Elegy atsakymo, o realiai tai naktį nepašaudai, o diena dmeris?
 8. 1. Jūsų slapyvardis: Louis_Morello2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: @John_Duke3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas4. Papildomi komentarai: žiūrėti nuo 0:405. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): o kitas video, kad jis vpš nepašaudo ir lempinis konkorežis. Ir kitam video 3:37 ir viską įrodo koks tu verksnis esi, jau geriau net nebežaistum po @Žukas_Otsvideo :DDDd
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Louis_Morello 2. Jūsų [/info > patirties taškai] nuotrauką: https://imgur.com/a/2XzUs6I 3. Trumpai papasakokite kodėl norite į GP firmą?: reikia darbo, ir nuotykių. 4. Keliom dienom duodamą darbo sutartis GP firmoje?: 7 5. Kiek reikia pradirbti į dieną, kad negauti įspėjimo?: 60 6. Kokios darbinės transporto priemonės turi 4-duris?: sentinelis 7. Kokia komanda reikia panaudoti norint pasiūlyti pirkti ginklą žaidėjui ? /gsiulyti 8. Kaip reikia pasiūlyti bauda ? negali gp siūlyt 9. Kiek ridos reikia pakelt per diena ? 0 Sąvokos : SG - shotgunas DGL - deaglas /PUSTI - pusti narkotikus Boxville - darbinis tr.
 10. 1. Jūsų slapyvardis: Louis_Morello2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: @Edas_Sultan (NERANDA FORUMO ACC TOKIO).3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas.4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 11. ką galiu pasakyti vieni iš šiukšliausių dainų pasaulyje t.y. dabartinės muzikos. Pripažįstu labiau tokias:
 12. kas laikėt teisės ir ar tarp 2018 metų K.E.T. labai daug kas pasikeitė į 2019 metus? Dėkoju, už išsamius atsakymus.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Louis_Morello

   Louis_Morello

   realiai dabar turiu užsilikusią 2018 metų knygutę, tai dėl to klausiu ar verta pirkt, ir mest tuos ~ 8-10 eurų į balą, ar ne? , nes vietoj to kad išmesčiau ant knygutės galėčiau teorija išsilaikyt, ar bent jau pamėginti išsilaikyti :D

  3. Owen_Mclaren

   Owen_Mclaren

   Kad ir kiek taupysi vstk nežinai kaip bus su islaikimu, jei teorija neislaikai vel - 13e lyg ir, o ka kalbet apie pravaziavima kur - 30e tai seni jau geriau investuok y ta pasiruosima kad ir daugiau bet garantuotai

  4. Louis_Morello

   Louis_Morello

   realiai jo teisybė sakai, regitros teorija 10eur, o važiavimas regitros 31eur. Bent jau Panevėžį.

 13. pilnamoj už, realiai tuos kuriuos pagautu už žvejybos botą, galėtu užblokuoti ir žaidėjui minusuoti lagamino vertės sumą, t.y. atimti iš žaidėjo pinigus ~ 400-500k. Manau būtu logiškiausia ir geriausia.
 14. Buvo, taip buvo. Bet pamėginti verta, gal atsigaus teisėsauga, prieš nusikalstamas grupuotės? Aš pilnai už.
 15. kaip ir vakar Invision_White sakė per pokalbių vakarą, galimas variantas kad bus per kitą atnaujinimą. Tad kad laukiam ir žiūrės, ar tai tik kalbos ar ir įvyks ir darbais.
 16. ai taip ramiai prieš miega

  https://imgur.com/a/AUbTB1H

  1. Eimis_Toshiba

   Eimis_Toshiba

   bbz ten tai su kojom ir as pasaudau

  2. Louis_Morello

   Louis_Morello

   as su ausim ten pisau

 17. pala pala, o kodėl buvo anksčiau galima naudoti? Manau yra , reikalas leist naudoti žaidėjams, kadangi gal kiti žaidėjai nesišaudo ir žaidžia laisvu styliumi, tokie kaip mechanikai, taksistai, ir panašiai, o realiai tie kurie šaudosi ŠIUO MOMENTU būtu galima banint, o ne kaip dabar bbž, už tai kad fps unlockas yra ir nieko blogo nedarai kitiems gauni baną, reikia logiškai apmąstyti viską, ir dėti tik tada taškus.
 18. realiai teisėsaugos valdžiai galėtu padaryti tada komandą /orderis su kurią būtu galimą įsiveržti į namą.
 19. Jūsų Vardas_Pavardė: Louis_Morello Neaktyvumo laikotarpis?: 11-9 iki 11-10 Kodėl būsite neaktyvus?: ne bobų reikalas
 20. 1. aimas labai kažkaip keistai veikt pradėjo. 2. reikėjo deaglo kulkų kaltink @Žukas_Ots kad negali iš blisto išimti. 3. nebeožink.
 21. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Louisas 2. Jūsų klausimas: kada mafijos bus vėl?
 22. Labas rytas, - https://imgur.com/a/XshlRsj

  1. Jonas_Nikez

   Jonas_Nikez

   Gal tu eik miegot. Ir namu darbus padaryk

×
×
 • Kurti naują...