Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 26 / 300

Versija: LV 7.4.1

Santa_Boy

Nariai
 • Pranešimai

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Naujokas

Apie Santa_Boy

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

139 profilio peržiūros
 1. Anketa Jūsų slapyvardis žaidime:Santa_Boy Kam išleisite pinigus:Ginklams, narkotikams, mergoms, alkoholiui, investuose į nekilnojamaji versla, investuosiu į ateitį.
 2. https://imgur.com/a/8P6guJB Tam yra skelbimų kontorą.
 3. Būtinai reikės dalyvauti ne tik event'uose o galbūt ir klanai ka nors itin idomaus ir smagaus sugalvos
 4. Sveikas, jeigu aš dužęs, tai jis išvis sudužęs
 5. Sveikutis, kada galėsim pašert tik setupa persiųst teks ir man jau Sveikas, malonu susipažinti, dėkui už sėkme tikiuosi padės Sveikutis Lauri, I'm back
 6. Nei aš prašau nei aš ką, tiesiog dėdulei dėmesio stoka bus :)*
 7. 1. Jūsų tikrasis vardas: Marius2. Kiek jums metų?: 183. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva4. Jūsų gyvenamasis miestas: Šakiai5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 126. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Krepšinis, gulėjimas lovoje7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Krepšinį8. Jūsų zodiako ženklas: Avinas9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Lenkai ten alkoholis pigesnis10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Pora sesių11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu bet geriau nekelsiu12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Veiksmo,komedijos13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Pop'as,trap'as,rep'as14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kūncė15. Jūsų gyvenimo tikslas: Pora vaikų, ištikima žmona, gerai apmokestinamas darbas su kuriuo turėčiau galimybe išlaikyti šeima ir leist daugiau nei tik sumokėt mokesčius.16. Apibūdinkite savo charakterį: Lengvas charakteris, mėgstu baisiai bendrauti :3 17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Lojalius18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Nelojalius19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Tikslas vienas - linksmai praleisti laika20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Baigti vidurinį išsilavinimą, galbūt įstoti į KTK o jei ne tarnauti savanoriu kariuomenėje o toliau kaip Dievas duos21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): https://www.instagram.com/mariusvalavicius Fotkes rasit čia.
×
×
 • Kurti naują...