Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 19 / 300

Versija: LV 7.3.4

Mode_Wtf

VIP prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  661
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Viskas, kas paskelbta nario Mode_Wtf

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Joe_Vega3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Jack_Sun3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Luke_Sheepard3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: John_Duke3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 5. Ajj kažkoks randomas. Sveikinu prisijungusi prie komandos.
 6.  

  Registruojames ezi pinigai ir kredai. 

 7. @Mister_Tedis Kada tu čia į Unban prižiūrėtoja eisi, nes žiūriu beveik tavo vieno banedai😂😂😂

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Mister_Tedis

   Mister_Tedis

   tcypa as dpi. 

  3. Mode_Wtf

   Mode_Wtf

   Tipo Monte yra irgi Dpi, tai Unban nėra 😉

  4. Alcapone_Pablito

   Alcapone_Pablito

   nu jo unban prižą tedžiui duokit kuris nesupranta kada šaudoma su macrosu kada be jo, kaip ir tosha, būtų fun, kas moka bšk pacbugint nebegalės šaudyt lv :D 

 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Efka_Rodz3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Kennedy_Thal3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Edvinas_Bsg3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Alcapone_Pablito3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Rokas_Bmw3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama reklamuoti kitus SA-MP projektus, jų tinklapius [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Porn_Star3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Zakas_Fresco3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Mini_Kart3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti neleistinas, žaidimą lengvinančias programas ar modifikacijas [3 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 16. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Vardu_Eimantas3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama naudoti teleportacijos komandas bėgant nuo teisėsaugos [2 įspėjimai] 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 17. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Marcelo_Fabela3. VIP nario nusižengimas:11. 1. VIP narys privalo komandą /(e)vis naudoti tik svarbiai informacijai skelbti [1-2 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/iyeBuic
 18. Dėkojame, kad giriate mūsų VIP narį! Linkime jam tolimesnio tobulėjimo
 19. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Edas_Bmw3. VIP nario nusižengimas: 11. 3. VIP narys negali keiktis ar įžeidinėti kitus žaidėjus [1 įspėjimas] 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/Y4vXpl6
 20. Mano nuomonė yra du geri direktoriai ta @Jamal_Murray kodėl? Nes žmogus tikrai stengėsi ir matos, kad turi noro kažką daryti negu kiti direktoriai, pastaruoju metu labai retai mačiau serveryje, bet žinau, kad turi problemų su Kompiuterių, tai ką laikyk ilgai ta drk ir įrodyk, kad gali būti geresnis negu, kaip Epu direktorius. Antras direktorius tai mano nuomonė tai @Arminas_Carleone matos, kad stengėsi ir turi motyvacijos kažką daryti. Dar patinka tai, kad jis išklauso kitų nuomonių ir tas yra šaunu, nes tai padaro gera direktorių. Sėkmės tau su direktoriu. O apie pavaduotojus tai geriausi yra mano manymu tai, @Jeo_Vega matos, kad turi motyvacijos ir noro užsiimti su firma, o ne tiesiog sėdėti su pavaduotojo pareigom, o antras tai tas @Turbo_Max kiek laiko dirbau Ginklų prekeivių, tai mačiau turi tu įdėjų ir motyvacijos, tai nežinau todėl ir pasirinkau, cj nepardavinėsi Gp guru mentams?
 21. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mode_Wtf2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Gabrius_Bmw3. VIP nario nusižengimas: VIP nariui draudžiama reklamuoti kitus SA-MP projektus, jų tinklapius [3 įspėjimai] 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
×
×
 • Kurti naują...