Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 40 / 300

Versija: LV 7.5.3

Antanas_Banditas

Nariai
 • Pranešimai

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

3 Naujokas

Apie Antanas_Banditas

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų vardas_Pavardė?: Antanas_Banditas Jūsų amžius?: 20 metų Kodėl nusprendėt įsidarbinti į Taksi?: Senai dirbau šioje firmoje ir vėl noriu į šią firma ir be to esu užpildęs į direktoriaus pareigas tai reikia būtinai isidarbinti į firmą ir toliau kelti patirtį. Ar sutinkate gauti 7 dienų darbo sutartį?:Taip Kiek laiko planuojate išdirbti Taksi firmoje?: Kiek išeis tiek bet manau iki kol išrinks direktorių tol dirbsiu.
 2. Pirkėjo anketa 1. Jūsų slapyvardis: Antanas_Banditas 2. Jūsų perkamas retas daiktas (iš /retidaiktai)(iš /lagaminai)?: 7 /retidaiktai bronziniai nes tiek truksta iki evento ivikdymo šiandiena reikia man kuo skubiau tuo geriau 3. Siūloma kaina: Siulykit patys nezinau kiek vienas vertas.
 3. Bet as juk net nebuvau atejes i kanala ir ant taves net nestumiau nes kazka ne to supratai net ne as ten buvau kazka tu sumaisei nes as jokio antro acc neturiu tik sita turiu mano sitas acc antanas_banditas tik vienintelis tera.
 4. Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Antanas_Banditas 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Arminas_Carleone 3. Jūsų kaltinimai: Na tiesiog pildziau į medikų darbą užpildęs į medikų darbą pažiūrėjau analize ir žiūriu kad nepatekes net nesupratau tiesiog manau šis direktorius suklydio kažka nes as jokio antro acc neturiu ir nesu jokiame rcone ir as jo net neizeidinejau ir as net nebuvau atejes i kanala ir as net nekonfliktuoju. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 5. Sėkmės tau @Koala_Stonkus šiame serveryje ir linkiu praleisti linksmai laiką ir pasiekti LV komandą.
 6. Emigracijos anketa : Jūsų Vardas_Pavardė mūsų projekte:Antanas_Banditas Jūsų Vardas_Pavardė projekte iš kurio emigruojate: Antanas_Banditas Jūsų TAB ir /info lentelių nuotraukos iš seno projekto:https://imgur.com/a/XjuetBw Kas Paskatino jus prisijungti prie mūsų projekto?:Šio projekto žaidėjai Kiek laiko žaidėte senajame projekte?:4 metus Nuotrauka sename projekte kaip rašote " Emigruoju į Las-Venturas.lt projektą su V_P " jeigu su kitu nick'u prirašote " Su nauju nicku V_P " https://imgur.com/a/vtzDKp8
×
×
 • Kurti naują...