Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 30 / 200

Versija: LV 7.1.4

Laurynas_Joma

Forumo moderatoriai
 • Pranešimai

  245
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Laurynas_Joma paskutinį kartą laimėjo Birželis 7

Laurynas_Joma turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

197 Pripažintas

5 sekėjų

Apie Laurynas_Joma

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  1 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Taksistas
 • Tr. priemonės:
  Bullet'as

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.311 profilio peržiūros
 1. Sveiki, nusprendžiau sukurti diskusijų temą, kurioje jūs mieli forumo nariai ir lankytojai galėtumėte išreikšti savo nuomonę apie būtent šiuos klausimus. Kodėl verta mokytis iki 12 klasės? Kodėl kai, kuriems užtenka ir 10 klasių. Kodėl žmogus baigęs 10 klasę turi geresnį darbą? Ar jūs eisite tik iki 10 klasės? Taigi linkiu aiškiai ir tiksliai pateikti savo nuomonę. 🇸🇴🇸🇴🇪🇭 Ir kiekvenas atsakymas bus įvertintas reputacijos tašku.
 2. Laurynas_Joma

  Informacija apie transportą

  Informacija naujiems transporto savininkams Sveiki, nusipirkote naują transporto priemonę ir nežinote kaip su ja elgtis? Esi naujokas? Ši pamoka kaip tik tau! Transporto priemonės privalumai: Į nuosavą transporto priemonę yra įmanoma įsidėti narkotikus ir ginklus. Turtint nuosavą transporto priemonę galite nevaržomai keliauti po visus GTA žaidimo kampelius. Transportui yra ridą ,kurią keliant galite užsidirbti ,pardavus kitam žaidėjui arba serveriui. Kaip elgtis įlipus į transporto priemonę? Paspaudus "F" mygtuką įlipsite į transportą. Tada paspaudys "Y" mygtuką ,kuris įjungs transporto priemonės valdymą. Patariam įlipus įsijungti šviesas! ; Norint atidaryti bagažinę paspauskite "BAGAZINES VALDYMAS" ,kad atidarytumėte bagažinę. Tada išlipus ir priėjus prie transporto galo parašykite /bagazine. Spidometras suteikia jums informacijos apie jūsų greitį. Kai pasiekiate 120km/h greitį jūsų greičio rodyklis nusidažys raudona spalva. Mieste maksimalus greitis leidžimas yra 120km/h. Mieste yra greičio matuokliai per ,kuriuos pravažiavus greičiau kaip 120km/h galite gauti įtarimo lygį. Transporto informacija Parašius komandą: /trinfo ,parodys jūsų nuosavos mašinos informaciją. Šią nuotrauką turite parodyti ,kai norite parduoti savo tranportą forume. Parašius komandą: /transportas parodys GUI lentelę ,kurioje yra išvardintos visos Transporto sistemos komandos. Ką reikia žinoti įsigijus transporto priemonę? Turint transporto priemonę yra būtina tūrėti tos transporto priemonės kategorijos teises. Su transporto priemone praeiti technikinę patikrą jos nepraėjus ,teisėsaugininkas jus gali nubausti. Visada važiuoti užsisegus diržą. Laikytis KET eismo taisyklių. Būti draugišku ir maloniu vairuotoju.
 3. Laurynas_Joma

  Pagalbos profesoriai

  Sveikas, gali būti ,kad turi žaidimą ,kuris ubdeitinasi ,tačiau to nežinai ,todėl tas labai pakelia ping'ą. Siūlau persižiūrėti programas ir žaidimus ,kurie galbūt ubdeitinasi arba yra paslėptos daug interneto duomenų reikalaujančios programos.
 4. Laurynas_Joma

  Žinutės palikimo idėja.

  Tokiu atveju būtų dedamas cenzas, kuris uždengs bet kokį wwe.pavyzdys.lt tekstą ir reklamuotojas negalės prireklamuoti. Leisti palikti žinutę tik žaidėjui, kuris yra pražaidęs daugiau kaip 7 valandas. Palikti žinutę galėtų tik 3 asmenims, todėl sumažėtų reklamos pastebėtojų asmenų. Šauni idėja ir būtų išties naudinga ją matyti ir mūsų projekte, nes tikrai prireikia tos trumpos žinutės, kurią užmiršai pasakyti ar šiaip nori įspėti. Man patinka ši idėja.
 5. Laurynas_Joma

  "Las-Venturas kraštas" #16

  Atsisžvelgus į pačius sakinius ir jų struktūrą ,galiu psakyti ,kad temą buvo kurta atmestinai ir ant greitųjų. Sakiniai nerišlūs ir nesiskaito. Tačiau negaliu nieko sakyti ,nes pats nevisada suformuoju taisiklingą sakinį. Bet jei kitiems patinka toks žodžių ir sakinių žaismas ,tai kodėl gi ne. Aš visada esu UŽ tokius linksmus pasiskaitymus ,tačiau jei čia yra laikraštis ,tai norėčiau matyti tinkamai suformuotą temą. Norėjai kritikos ,gavai. Tačiau jokiu būdu nesustok kurti, nes kiek matau auditorijai patinka.
 6. Laurynas_Joma

  Parduodu Sultan automobilį!

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Laurynas_Joma Kokią transporto priemonę parduodate?: Sultan automobilį. Pradinė kaina: 190,000 tūkstančių. Ar domina mainai? Kokie?: Domintų mainai į Bullet automobilį. Vaizdinė informacija ,kuri suteikia daugiau informacijos apie transportą:
 7. Laurynas_Joma

  Pasiulymas - padidinti forumo avataro matmenys

  Daug, daug kartų siūlyta idėja, tačiau ar jie ją nori įgyvendinti, aš nežinau? Tačiau kaip ir minėjau, didesni forumo avataro dydžiai praplėstų geresnių ir gražesnių avatarų įvairovę.
 8. Laurynas_Joma

  [A. Torres] Parašų lenta!

  Sprendžiant iš kampo pozicijos ,matosi ,kad tekstas yra nelygiai sustatytas, bet tikriausiai tik dėl kameros kampo. Atsisžvelgus į ,tai kad tokią lentą mes jau turime ir nemanau ar yra reikalas ją keisti ar tobulinti ,nes beveik viską ką tu patobulinai ,tai tik didys ir fono spalva ,o visa kita tas pats. Jeigu jau reikėtų keisti tą lentą ,tai būtų šaunu ją matyti tik tame kampe ,o ne ten kur dabar ji yra. Tai kolkas tik ižvelgiu tokį pliusą. Geriausia siūlyti tik naujus ir niekur nematytus dalykus ,nes yra žymiai didesnė tikimybė.
 9. Laurynas_Joma

  [Diskusija] Rūkymas, ar tai kieta?

  Kiekvienam rūkymas yra savaip suprantamas dalykas, vieni rūko, nes jiems, tai padeda nusiraminti, o kiti dėl to, kad tai yra madinga ir šaunu. Per kiekvieną ilgąją pertrauka eidavome į parką parūkyti, tačiau tos cigaretės dūmų netraukdavome į plaučius, nes kaip ir sakiau, rūkydavome tik dėl šaunumo, kaip šauniai atrodo rūkymas. Bet, tai labai patikdavo merginoms, todėl karts nuo karto ir jos prisijungdavo prie mūsų kompanijos. Tada po kiek laiko į rinką įėjo elektroninės cigaretės, va tada prasidėjo didžiausia garinimo laikai, kiekvienas mūsų klasėje turėjo savo nuosavą „elektronkę“ ir, tai taip pat buvo šaunu madinga. Eidamas pro parduotuvę pastebėjau vaiką su jauna gražia mergina. Tačiau kas mane papiktino, tai kad tas ale vaikinas buvo nesiprausęs, kokių 10-11 metų, jam bliamba iš po nosies snarglys kabėjo, marškiniai iki žemės irgi purvini, tačiau JIS turėjo merginą ir jau tokio amžiaus, plius ji buvo maždaug mano amžiaus. Ir taip susitikęs tą merginą, paklausiau, kodėl tu su juo esi ir t.t. Ji atsakė jis man perka cigaretes, kebabus ir panašiai. Grįžęs namo susimąsčiau, kodėl man nepradėjus rūkyti, gal pagaliau susirasiu merginą, tačiau mano geras draugas mane įvedė į tą doros kelią ir dabar esu patenkintas šiuo paauglystės periodu, nes turiu draugišką ir linksmą mergina, kuri žalingus įpročius bando apeiti, o ne iškentėti. O ar rūkymas yra madinga ir būtent jaunimo tarpe? Manau, taip madinga, o kodėl būtent tarp jaunimo, nes visi žinome jog vaikai-paaugliai pirmieji išbando, prisigalvoja įvairiausių dalykų, kurie kartais nėra naudinga jų sveikatai.
 10. Laurynas_Joma

  LV 7.1.4 versijos atnaujinimai

  Va čia, tai pasistengiai. Tkrai geri atnaujinimai.
 11. Laurynas_Joma

  [Forumo žaidimas] Would You Rather?

  Name Ką pasirinktum, pirmąją koja ar antrąją?
 12. Laurynas_Joma

  Naujovė mechanikų darbui

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laurynas_Jona Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Mechaniko darbo sistemai. Kodėl tai yra naudinga?: Mechanikams bus daugiau darbo. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Mechanikai savo bazės garaže atrastų atsiradusią naują mašiną, kurią reikia sutvarkyti ir paruošti važiavimui. Žodžiu atsiradus naujai mašinai žaidėjas tūrėtų parašyti /naujatr ir tada jis galėtų ją pradėti ruošti. Mašina stovės ant konvejerio ir bus atidarytos visus durys ir kapotas, bagažinės durelės. Pirmiausia mechanikui reikėtų pakeisti ratus. Parašius komandą: /keistiratus, kamera rodytų tik vieną padangą, o norint atsukti ją reikėtų spaudyti raides, kol atsukti vieną ratą, tada jį pakeitus uždėti vėl ta pačia mygtukų pagalba. Pakeisti tepalus, parašius komandą: /keistitepalus kameros pozicija rodys tik variklį nu tą vaizdą po mašinos kapotu. Piltusi stabdžių skystis, langų skystis, vanduo į radijatorių. Pilant ta skystį rodytų progress bar, o jis eitu lėtai, kad darbuotojas dirbant prie automobilio užsibūtų ilgiau. Supylus viską, užsidarytų kapotas arba vėl kurti komandą su kuria uždarytumėte kapotą. Tada priėjus prie bagažinės reikėtų ją išvalyti su komanda: /valytibagazine nu ir vėl reikėtų spaudyti klaviatūros raides. O priėjus prie bagažinės rodytų kameros poziciją virš bagažinės. Viską baigus automobilį užvesti įlipus į jį, jei užsikurs vadinasi jums pavyko viską atlikti gerai, tačiau jei vietomis suklydote ir spausdami klaviatūros raides tada automobilis neužsivest, todėl reikės laukti sekančios apžiūros. Už puikiai atliktą darbą mechanikas gautų atligį į algą, o tvarkingas automobilis keliautų į saloną arba turgų.
 13. Laurynas_Joma

  Atsiliepimas apie serverį - Jeremy_Osama

  Serveris padaugėjo dar vienu Laurynu! Sveikinu prisijungus prie projekto bendruomenės, tikimės tau čia patiks. Geras atsiliepimas. Šaunuolis!
 14. Laurynas_Joma

  [A. Torres] Forumo rangai!

  Aš, net nesuprantu kam tu tuos darbelius viešinai, nes tokie darbai yra daryti atmestinai ir juos, net nėra reikalo vertinti. Akivaizdus bandymas pasipelnyti reputacijos taškų.
 15. Po LV7 versijos išėjo daug atnaujinimų ir gana greitai. Visi padaryti atnaujinimai po naujos versijos yra savaip naudingi ir reikalinga. Gražiausias - Nauji spalvoti spidometrai, Naudingiausias - išimta dauguma karo zonų, Didžiausias - Smogikų sistema. Atsisžvelgus kiek greitai tobulėja serveris, galime prognozuoti, kad LV8 versiją išvysime kiek anksčiau nei LV7.
×