Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 44 / 300

Versija: LV 7.3.0

Laurynas_Joma

Nariai
 • Pranešimai

  448
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Laurynas_Joma paskutinį kartą laimėjo Birželis 7 2018

Laurynas_Joma turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

390 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

Apie Laurynas_Joma

 • Rangas
  American GANG
 • Gimtadienis
  2018.08.31

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  1 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Policininkas
 • Tr. priemonės:
  Bullet

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.513 profilio peržiūros
 1. Laikas bėga iš tiesų labai greitai ir kartais nepastebime įvykusių įvykių per prabėgusį laiką. Buvau vienas iš nedaugelių, kurie pasiliko žaisti ir nepaliko projekto išėję į kitus serverius, todėl žinau tikrąją naudą tavo prisijungime. Pagalbos projektui reikėjo jau seniai, tai akivaizdžiai matėsi, nes Karoliui buvo sunku dirbti ties technikiniais dalykais kai dar ant kulnų lipa Komandos narių padarytos klaidos. Ir tada prisijungei TU!? Tavo atėjimą vertinau skeptiškai, nes man nelabai patiko tavo savotiškas charakterio bruožas, be to tavęs dar nesu buvęs matęs niekur kitur. Tačiau tapęs Komandos dalimi atradau visiškai kitokį tave, tokio jauno ir protingo žmogaus nesu matęs, pošlus žmogus šiaip esi. Apibendrinus, tavo prisijungimas atgaivino serverį ir į jį atnešė naujų spalvų, todėl manyčiau, kad kiekvienas, kuris tada žaidė/žaidžia turėtų būti dėkingas už atgaivintą ir kokybiškesnį žaidimą. AČIŪ, Artūrai.
 2. Deividą imti į Direktorių prižiūrėtojaus postą būtų tas pats kaip pasodinti šunį ant tualeto ir liepti jam pašikti. Tiesiog nemanau, kad jis dar yra pasiruošęs tokioms svarbioms pareigoms. Žaidėjas aktyvus ir paslaugus, tačiau šios pareigos nemanau, kad jam. Kiek mačiau Artūras davė progą pasireikšti Erniui. Iš ties nustebino. Niekada ne būčiau pagalvojęs, kad užkietėjęs teisėsaugininkas moka pagaminti puikias analizes ir išrinkti puikų ir ilgaamžį direktorių. Ilgas buvimas teisėsaugoje suformavo pastabumo ir disciplinos vaisių. Norėčiau, jog jis būtų sekantis Direktorių prižiūrėtojas.
 3. Nelabai suprantu kam neutraliam darbui reikalingas „nelegalus pajamų šaltinis“, darbas yra priskiriamas neutraliems darbams, todėl nematau didelio reikalo iš jo daryti „mišrainės“. Be to kam valdžiai papildomas rūpestis ties ne atsakingais darbuotojais, kurie tikrai bandytų įrodyti savo teisybę papeikimais forume. Ne pritariu!
 4. Fortnite ar AM kategorijos motoroleris su 70 cc nežymėta grupe? 

  Šiuolaikinio jaunimui dienos klausimas. :)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Simonas_Brother

   Simonas_Brother

   fortnite, mažiau pysiaus prie kinietiškos grupės ir nebus didelių išlaidų apart už elektra ir mountaindew su doritos

  3. Lett_Life

   Lett_Life

   Nežymėta grupė, yra lenkiška. Kinietiškos negaminamos 49 pyrdoms ;) 

  4. Makvynas_Zukas
 5. Nevartojau Niekada per kalbėjimą nesu buvęs paleides šaibos.
 6. Galiu pasigirti, kad vienas iš pirmųjų pamačiau ši video. Išties labai patiko, ypač vieta, kurioje „nuskridai“ nuo kelio. Kurk toliau!
 7. Tedi susuk ir man, p* tas amžius. :D

  1. Mister_Tedis

   Mister_Tedis

   Da vienas yra ateik :D

 8. Kas ten ant safos tris stovi? Šaunus esi žmogus, sėkmės!
 9. Lietuvos kalbininkai niekada ne taiso klaidų viešai. Kaip tokioje analizė klaidos nenulemia darbo produktyvumo ir šaunumo. Graži analizė, Erny. Stenkis taip toliau rodyti norą ir pagalbą ir ką čia gali žinoti, gal pavyks greitu metu tave pamatyti DP poste.
 10. Labai geras ir naudingas atnaujinimas. Šaunu, jog pagrindinė administracija atsižvelgia į žaidėjų idėjas ir pasiūlymus.
 11. Tu nori rasti alternatyvą, jog visas serveris galėtų vykti į narkotikų rinkimą ir taip sudaryti įspūdingą veiksmą? Idėja iš ties gera, tačiau neveiksminga. Pirmadieniais civiliai gali imti narkotikus, tačiau net tada jų nepastebiu veiksmo metu, tai kodėl tu manai, jog jie vyks ir tada. Jei jie net dabar neišnaudoja jūsų duodamų galimybių. Nematau iš to jokios naudos. Kas norės veiksmo įsidarbins į teisėsaugą arba paprašys pakvietimo į karinio tipo klaną. Nebent civiliams narkotikų rinkimo metu bus išduodami nemokami ginklai.
 12. Svarbu, kad neužmigtų ant laurų šitas jaunas vaikinukas.
 13. Simple dalykas, bet naudingas tiems, kurie nenori baltos liemenės. Šaunuolis, kad daliniesi!
 14. Sveikinu savo buvusias Kolegas su naujomis pareigomis. Tačiau su naujomis pareigomis ateina ir didelė atsakomybė, ypač prižiūrėtojams. Sėkmės ir šaunuoliai! :)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Slaptas_Mod

   Slaptas_Mod

   jimmy fallon agree GIF

   Žinau už ką balsuosiu mero rinkimuose! ;)

  3. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Aš, tai už Paksą. 

  4. Slaptas_Mod

   Slaptas_Mod

   Aš, už Laurynas_Joma - nuomonė pasikeitė 360° kampu

×
×
 • Kurti naują...