Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 33 / 300

Versija: LV 7.3.8

Laurynas_Joma

Nariai
 • Pranešimai

  646
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Laurynas_Joma paskutinį kartą laimėjo Gruodis 30 2019

Laurynas_Joma turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

662 Turintis nepriekaištingą reputaciją

Apie Laurynas_Joma

Paskutiniai lankytojai

5.752 profilio peržiūros
 1. Bendri klausimai: Jūsų slapyvardis žaidime: Laurynas_Joma /info > Patirties taškai nuotrauka: 3,4k XP yra tikrai, no lie. Aktyvumas serveryje minutėmis: 60 minučių galiu tikrai skirti. Apibūdinkite save, kaip žaidėją, serveryje: Nesu nei tylus, nei aršus, paprastas žaidėjas kaip kiti. Jūsų motyvai, kodėl pasirinkote teisėsaugą ir būtent Spec. Pajėgas: Turi žymiai daugiau privilegijų nei kitos teisėsaugos sritys. Teisėsaugos klausimai: Žaidėjas, esantis „The Trinitarios“ klane yra ieškomas 5 įtarimo lygiais, jūs surakinate jį ir jis prašo baudos, ką darysite? Klano nariams yra neprivaloma duoti baudos, todėl jis keliaus į kalėjimą. Vyksta narkotikų sandėlys ir Ginklų prekeiviai tuo pat metu grobia „Jizzy“ klubą, kuriam veiksmui teikiama pirmenybė? Narkotikams, jie svarbesni Kiekvieną kartą prisijungus į žaidimą, ką iš karto darysite: Pasiimsiu ginklų iš bazės ginklų sandelio, jog būčiau visada pasiruošęs veiksmui, įsijunksiu filmavimo įrangą, jog prireikus įrodymai būtų vietoje, aktyviai seksiu /rt /r, jog visa teisėsauga galėtų komunikabikuoti. Paaiškinkite „N.K.P“ ir „N.G.P.K“ padalinių specifiką: Vieni užkerta kelią ginklų siuntoms, vieni narkotikų platinimui ir pnš.
 2. Nebūk molis būk Las-Venturas brolis. :D

 3. Įdomus naujojo medikų direktoriaus askleidimas „SPOILER“ pagalba. Labai išsami, informatyvi apžvalga.
 4. Nors ši tema ne tam, tačiau who cares? Asmenybė, kuri nesivaiko savo įsitikinimų bei nėra nusistačiusi tam tikrų standartų. Bendrą kalbą randa su visais. Labai geras bruožas kaip jaunam žmogui. Su tokiu žmogumi tikrai norėčiau bendrauti, to ir tikiuosi.
 5. Netikiu, jog 2020 is the end of @Max_Tosha dinasty. *sutrikęs*

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Frankis_Electro

   Frankis_Electro

   Kodėl taip manai?

  3. Max_Tosha

   Max_Tosha

   Sukurti atskirą „Pletkai“ kanalą?

  4. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Tik tokiu atvėju jeigu ir pats įsitrauktumėte į diskusiją. 

 6. Vienas iš tų naujokų, kuris per labai trumpą laiką sugebėjo pritapti nepaisant projekto bendruomenės. Linkiu toliau išlikti Las-Venturas.LT projekto žaidėju, kartu jį puoselėti.
 7. Jūsų slapyvardis žaidime: Laurynas_Joma Laikotarpis, kurio būsite neaktyvus: Šiandien Priežastis kodėl jums prireikė neaktyvumo: Reikia išvykti, bet ten kur nebus SAMP
 8. Taip, rutina šiek tiek erzino, tačiau suvenyrai ir t.t buvo puikus to rezultatas arba kitaip reward'as. Norėjosi, jog pats eventas būtų truputėlį ilgesnis nei viena diena.
 9. Nors Las-Venturas.LT projekte nebuvo labai daug žaidėjų, tačiau vis tiek sugebėjome linksmai ir įdomiai praleisti laiką. Įvyko mišios LV bažnyčioje bei pinigų padalijimas. :D

  jwu5HSh.png

  kCeCOpb.png

  YukDRb8.png

  Shotautas @Sergio_Llull @John_Volfs bei kitiems, kurie padėjo kartu visiems smagiai praleisti laiką.

  Sergėjus -300k :D

  1. Jack_Montecarlo

   Jack_Montecarlo

   Mišios sekmadieniais pagrinde būna

  2. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Kunigas su marškiniais buvo, sakė norėjo greičiau kažkur varyt penktadienio vakarą, tai sakė padarysiu dabar.

 10. Pasikartotų situacija su dabartiniu neapgalvotu sprendimu, kai buvo išimtos ir vėl grąžintos papildomos lentelės prie šviesosoforų. Prieš, bet idėja įdomi.
 11. Jūs turite sukurtą EVENT rengimo sistemą, tikrai galėjote įdomiau pateikti tradiciją tapusį „Naujokų vakarą“. Nemanau ar naujokas bus suinteresuotas prisijungti į serverį ir sudalyvauti renginyje, kuriame bus rengiami tie patys event'ai, kuriuos jis gali pamatyti bet kurią kitą dieną. Galų gale jį lydės nuomonę, jog Komanda negali kokybiškai tęsti tradicijos, o nuomonę bus sunku pakeisti. Blogos nuomonės apie visą Komandą nesu, tačiau norėtusi, jog tradicija būtų tęsiama truputėlį įdomiau. Just saying. :)

  1. The_Deus

   The_Deus

   Grynai naujoku apskritai nebus, paprasta diena daugiau naujoku ateitu, nei butent si vakara. Susikurs naujus acc ar pns ir viskas :D. 

  2. Mode_Wtf
  3. Edgaras_Nesakysiu

   Edgaras_Nesakysiu

   Geriau daryti kažką nei nieko ir stovėti vietoje bei netobulėti. Taip, sutinku, nieko naujo neįtraukiau, bet kodėl gi to nepalikus kitam kartui? :) Ačiū už "spyrį" į užpakalį, būtinai pasitaisysiu ir kitą kartą pasistengsiu labiau. ;) 

 12. Dainos pavadinimas bei nuoroda į ją: Post Malone - Circles https://www.youtube.com/watch?v=wXhTHyIgQ_U Muzikos stilius (Rokas, popmuzika, repas ir t.t): REPAS, nor yra truputį popmuzikos. Dainos išleidimo data: 2019
 13. Kiekvienas turime savo muzikos skonį, klausomės tam tikrų muzikos atlikėjų, dainų. Tačiau ne visada pavyksta atrasti gerų, kurios maloniai pakutentų ausis. Na dabar viskas bus paprasčiau. Šios temos pagalba kiekvienas galės dalintis savo pamilta daina ir ieškoti naujų, taip kurti "Geriausių klausytų dainų sąrašą". Skatinu prisidėti! ✌ TAISYKLĖS ✌ Komentuoti tik pagal anketą, kitu atvėju moderatoriai turės teisę jus nubausti. Viename komentare daugiausiai gali būti tik 2 dainos. Komentarui susilaukus bent 2 reakcijų pateks į "Geriausių klausytų dainų sąrašas". Laikytis bendrųjų forumo taisyklių FORUMO TAISYKLĖS ČIA< ✌ ANKETA ✌ Dainos pavadinimas bei nuoroda į ją: Muzikos stilius (Rokas, popmuzika, repas ir t.t): Dainos autorius: ✌ GERIAUSIŲ KLAUSYTŲ DAINŲ SĄRAŠAS ✌ Dainos pavadinimas bei nuoroda į ją / Muzikos stilius / Dainos autorius ✦ REPAS ✦ Circles (Dainos nuoroda)/ Repas / Post Malone Kurupt Cwalk (Dainos nuoroda) / Repas / Joshua Sodium (Slowed) - Bones (Dainos nuoroda) / Repas / Catalyst ✦ POPMUZIKA ✦ Baauer - One Touch (ft. AlunaGeorge & Rae Sremmurd) (Dainos nuoroda) / POPmuzika / TrapMusicHDTV ilomilo (Dainos nuoroda) / POPmuzika / Billie Eilish Disfruto (Dainos nuoroda) / POPmuzika / Carla Morrison Still (Dr Dre ft. Snoop Dogg - Still Dre cover) (Dainos nuoroda) / POPmuzika / JJ Нашёл другую (Dainos nuoroda) / Repas / Аркайда - Topic ✦ ROKAS ✦ ✦ ELEKTRONINĖ MUZIKA ✦ Purple noise (Dainos nuoroda) / Elektroninė muzika / Boris Brejecha ✦ DŽIAZAS ✦ ✦ SUNKUSIS METALAS ✦ Dabar kol kas yra pridėti tik pagrindiniai muzikos stiliai! ✦ Tikiuosi, jog tema bus redaguojama ir forumo moderatorių!
×
×
 • Kurti naują...