Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 47 / 300

Versija: LV 7.4.1

Jason_Carter

Nariai
 • Pranešimai

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Naujokas

Apie Jason_Carter

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

418 profilio peržiūros
 1. Turėti antrąją pusę, nes antroji pusė ir padaro tave laimingu ir turtingu iš vidaus. Turėti verslą, kuris stabiliai atneša tau pelną kas mėnesį, ar turėti verslą kuris tau atneša daug daugiau pinigų, tačiau tai nebūtų kas mėnesį, pastovios pajemos?
 2. Visada visur laimėti. Daugiau laiko užtruks ir bus ką veikti, o ne iškarto turėti milijoną rankose. Būti Spec. Pajegų direktoriumi ar Policijos direktoriumi?
 3. Būti Spiderman. Kažkaip, Spiderman labiau patinka negu Batman. Turėti gražius namus ar prabangų automobilį?
 4. Paslaugus, draugiškas. Džiaugiuosi, kad projektas turi tokį puikų Nemokamą Administratorių!
 5. Kiekviename leidinyje privalo būti bent menkas tobulėjimas. Kadangi, šiuo metu tik pradėjau dažniau lankytis Forume. Nustebau, kad yra Serverio žaidėjas, kuris raso įvairius dienraščius, laikraščius. Nors ir išgirdai pakankamai nemažai kritikos, į tai žiūrėk pozityviai. Žmonės nori, kad tu tobulėtum. Tobulėk! Asmeniškai aš lauksiu, ne tik tavo progreso, bet ir naujojo laikraščio!
 6. Martin_Hard, Richard_Grose, Thomas_Bennet, Lucas_Crawder, Matt_Versetti, Mark_Street.
 7. Mechanikų direktorius. Kažkaip visada domino Mechanikai, darbo specifika ir kt. Būti nemirtingam ar būti milijonieriumi?
 8. Kepti kiaušinį. Man asmeniškai virti neskanūs. Gyventi be priešų ar su priešais?
 9. Gaut RCON užblokavimą. Koks normalus žmogus save kankintų dėl 3 lvl Administratoriaus paslaugos? Žaisti SA:MP ar žaisti Counter Strike; Global Offensive?
 10. +2 kiaušiniai. Turėti milijoną ar išgelbėti draugo gyvybę?
 11. Gražios ir kūribingos nuotraukos! Nors SAMP ir nėra modifikuotas, tačiau tai netrugdo, atrodo įspūdingai. Savo darbus tęsk!
 12. Instagram. Paprasčiausiai dėl to, kad dažniau tenka naudoti Instagram, žiūrėti įvairius Story, naujas įkeltas nuotraukas. Facebook - mano manymu, jau pakankamai pasenęs ir pagyvenęs dalykas, niekas nesikeičia jau pakankamai laiko, nebent LIVE transliacijos.
 13. Gal ir neblogai eina, bet vistiek nėra Startinis žaidėjas, kad ir kaip norėčiau. Man labiau stringa D. Sabonio žaidimas.
 14. 0, gražūs grafikos darbai, kiek kainuoja?
×
×
 • Kurti naują...