Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 34 / 200

Versija: LV 7.2.4

Airis_Space

Medikų direktorius
 • Pranešimai

  260
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

128 Pripažintas

Apie Airis_Space

 • Rangas
  Patyręs
 • Gimtadienis
  2002.09.17

Kontaktai

 • Skype:
  Airikaka
 • Facebook:
  Loading...

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Sidabrinis
 • Darbas:
  Medikas
 • Patirtis:
  Kyla
 • Pinigai:
  Mažėja..
 • Tr. priemonės:
  Slamwan

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva..
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

434 profilio peržiūros
 1. Airis_Space

  Medikai - Algos sistema.

  10k bus pridėta.
 2. Airis_Space

  Medikai - Rangų sistema.

  Rangas sėkmingai pakeltas iš 1 į 2.
 3. Airis_Space

  Medikai - Rangų sistema.

  25 Taškai bus pridėti.
 4. Sveiki, pasibaigus atrankai, norėčiau paskelbti patekusius į Medikų firmą, Iš tikro keista, jog pildė tik 4 žmonės. Tikėjausi daugiau, bet ką padarysi. Susisiekti dėl priemimo galite kreiptis pas mane - Airis_Space. Tam turite 24 valandas. Pildė - 4 Pateko - 3 Nepateko - 1 Netempkite gumos, ir einame prie žmonių analizavimo. Steve_Malboro - Anketa buvo tikrai nebloga, ir į klausimus atsakyta buvo tikrai teisingai, bet kaip matau vakar nuėjai į Mechanikus. Todėl esi atmestas. Dėja, bet esi atmestas. Curtis_Belloni - Anketa užpildyta neblogai, aktyvumas yra geras, tad tikėkimes dirbant šioje firmoje, aš jį išvysiu. Į sąvokas atsakyta teisingai, tik 4-ame klausyme sumaišiai sužeistą su aktoriumi, bet jo sužeisto esmę pasakei, todėl tai viską pateisina. Į mano pagrindinius klausimus atsakiai tokiais atsakymais, kokiais ir norėjau, ir tas tave priveda prie patekimo į firmą. Sveikinu prisidėjus prie Medikų komandos. Black_James - Kaip matau esi senas serverio žaidėjas, ir kiek žinau tai į projektą grįžai nesenai, bei džiugiu, jog renkiesi mus. Anketoje į klausimus atsakyta ganėtinai teisingai, bei sąvokas taip pat žinai gerai, o kalbant apie tavo bendravima tai kiek teko vakar su tavimi kalbėsi per žaidimą, susidariau įspūdi jog esi tikrai linksma, bei gana draugiška persona. Sveikinu prisidėjus prie Medikų komandos. Tokyo_Sensei - Esi paskutins užpildęs anketą, tačiau tai nėra blogai, kiek mačiau tai esi vienas ir Medikų firmos darbuotojo draugas, kuris man tave rekomendavo paimti į firmą, bet neskaitant jo prašymų, aš vertinu anketą, o ne žaidėjų norą. Į anketos klausimus atsakyta teisingai, sąvokos teisingos. Todėl esi reikalingas mūsų firmoje. Sveikinu prisidėjus prie Medikų komandos.
 5. Airis_Space

  Atrankų registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Airis_Space2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidime3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): Šiandien 17:00. Mokėkit info.
 6. Sveiki, pirmą kartą naudojausi editinimo programa, todėl video nėra toks geras, nėra jokių gerų edit, tik muzika ir viskas. Bet manau tiem kurie nebuvo prisijunge, arba negalėjo, galės bent įsivaizduoti kas vyko tą vakarą. Gero žiurėjimo. Ir yra problema, jog bandicam ženkliukas rodomas ant viršaus, bet kituose video, kai kursiu turėtu jų nebebūti.
 7. Airis_Space

  Šratasvydžio nuo šaknų patobulinimai

  Šaunios įdėjos. Aš už.
 8. Sveikinikai direktoriui. Sekmės.
 9. Airis_Space

  Firmų savaitės ataskaita

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Airis_Space, Medikų direktorius. 2. Kaip sekėsi vykdyti ataskaitas ir ar pavyko susidoroti su visomis užduotimis, kokių minusų įžvelgiate?: Viskas ok, tik su mašinom tą firmos vardą sudėti buvo reikalų 3. Firmų ataskaita ↲ užduotis: Nuotrauka užduotis: Nuotrauka užduotis: Nuotrauka užduotis: Nuotrauka užduotis: Nuotrauka užduotis: Nuotrauka užduotis: Nuotrauka užduotis: Nuotrauka užduotis: Tokios nelabai yra
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Airis_Space 2. Peikiamojo SP darbuotojo Vardas_Pavardė: Aurimas_Quatro 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją ? Šaudymas į žmonęs. 4. Įrodymai :
 11. Atranka į Medikus. Atranka vyks iki rytojaus 18:00. Tad turite tikrai daug laiko. Taisyklės >> Turėti 2000 XP << >> Turėti visas teises, pasą, vizą << >> Draudžiama kopijuoti anketas << >> Draudžiama keisti anketos sriftą << >> Nebūti Medikų Juodajame Darbuotojų Sąraše << Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje ? : 2. Jūsų aktyvumas į dieną ? : 3. Ar turite patirties Medikuose, jei taip kiek XP ? : 4. Jūsų tikslai firmoje, ar dirbsite tik dėl malonumo ? : 5. Ar turite TeamSpeak, ir ar mokate naudotis ? : 6. Per kiek laiko reikia priimti iškvietimą ? : 7. Ar būtina imti sužeistus ? : 8. Kam privalote skirti pirminybę | Klanui | Darbui | ( Pabraukti ) ? Sąvokos 1. Einaras_Bmw - ? : 2. Medikas - ? : 3. Ambulance - ? : 4. Sužeistas - ? : 5. Naujokų vaistinėle - ? :
 12. Airis_Space

  Atrankų registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Airis_Space2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Forume3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): Paskelbsiu dabar ir vyks iki rytojaus 18:00. Sekmės.
 13. Nebijok heiteriuk, jau buvau nubaustas dviem ispėjimais. Sekmės kitą kartą !
×