Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 17 / 200

Versija: LV 7.2.0

Ryan_Cortel

Nariai
 • Pranešimai

  115
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

58 Pažengęs

Apie Ryan_Cortel

Profilio informacija

 • Vieta:
  Turtuolių g.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

703 profilio peržiūros
 1. Taip nes čia yra kai su /bega jau, naudoti galima todėl čia ir rašo. O kitoje rašo naudojama ji su /bega . Tai reiškiasi su /bega tegali jis čiupti. Čia dvi taisyklės ir yra, pirma tą kur numetei tai ji ir yra nes turėtų pirmoji būti /bega tai ir parašyta jog galima naudoti ją.
 2. Nieko čia nesimato. Ar tu su tokiais įrodymais įtarinėji žaidėjus? Bėga nesimato. Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose: /atimtinark, /atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /isodinti, /bauda, /ant, tačiau tik ant tų žaidėjų, kurie būdami paminėtose zonose yra pažymėti bėglio režimu.
 3. Ryan_Cortel

  Nubaudė už nieką Alcapone_Pablito

  Tai,kad čia nieko nematau aš. Kur bėga?? Tu turi daryti konkrečius įrodymus kaip šaudo. Ir negali bausti kai yra saugiose zonose Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose: /atimtinark, /atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /isodinti, /bauda, /ant, tačiau tik ant tų žaidėjų, kurie būdami paminėtose zonose yra pažymėti bėglio režimu.
 4. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ryan_Cortel 2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Alcapone_Pablito 3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Ginklų naudojimą, užpuolimą. Saugioje zonoje įtarinėja. - Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose: /atimtinark, /atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /isodinti, /bauda, /ant, tačiau tik ant tų žaidėjų, kurie būdami paminėtose zonose yra pažymėti bėglio režimu. 4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:
 5. Anketa: Vardas_Pavardė(Žaidime): Ryan_Cortel Peikiamojo Vardas_Pavardė(Žaidime): Alcapone_Pablito Kuom nusižengė Spec Darbuotojas: Nebuvo /bega uždėjo įtarimus saugioje zonoje, prašau pateikti įrodymus kur buvo uždėta /bega ir pateikti įrodymus kur buvo naudojimas ir užpuolimas. Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose: /atimtinark, /atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /isodinti, /bauda, /ant, tačiau tik ant tų žaidėjų, kurie būdami paminėtose zonose yra pažymėti bėglio režimu. Papeikimo įrodymai,|Nuotraukom,video|:
 6. Labas rytas, kam rytas o kam diena 

 7. Ryan_Cortel

  Instagram vs Facebook

  Facebook nebeaktyvus, atnaujinimai baisūs. Instagramas tampa populiaresnis.
 8. Ryan_Cortel

  Ryan_Cortel

  Ačiū už papeikimą, naudojimas tai išsitraukimas nebūtinai šaudymas nes už tai būtų teisėsaugininko užpuolimas.
 9. Sveikinu naująjį direktorių. Linkiu sėkmės, ir tikimės direktorius aktyvus bus
 10. Kibina? Ar tu nori kibina , čia tavęs nieks nekibina 

 11. Ryan_Cortel

  Ryan_Cortel Užblokavo James_Harden

  Dar keliu kelius video, kantrybės. Pažiūrėk į laikus, jis vėliau atsirado ant mašinos.
×