Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 35 / 300

Versija: LV 7.4.2

Lars_Anton

Nariai
 • Pranešimai

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

33 Pradedantis siekti tikslų

Apie Lars_Anton

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

178 profilio peržiūros
 1. Skersai išilgai ištikimi lašinių augintojai, bei cbug dievai. Kietcai pavarėt, chuj pariš pasislėpsiu po lapų.
 2. Dwj. Per TeamWiewer tikrinkit per kur norit leidžiu pajibat
 3. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Lars_Anton 2. Administratoriaus slapyvardis?: Visma_Wtf 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/oKAUgR2 @Max_Tosha @Karolis_Slimis Tosha sudrausminkite Karoli ačiū.
 4. 1. Jūsų slapyvardis: Jack_Duke (Pildo Lars_Anton) 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: @Hot_Anonymous 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas (Aimbotas) 4. Papildomi komentarai: Numesk iš savo perspektyvos video. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): dwj
 5. Ooo taip keistas labai. Su gopro dar gal pafilmuoti jums reikės?
 6. Dar vienas turėkis. Tuoj dar dievas parašys Dwaynas,žinoma kaip be cheatu eksperto, taigi jis čia kiečiausias yra. Dwaynai kur tu pradingai nieko man nesakei išėjai.
 7. Imk, dar ne tokius rdm supisčiau kaip tu. Laisvas tešlagalvį. Tokia kaip Excite ar kas ten chuj paris šaudo betka banink ir juos, o ne naujokus . Gl dwj dideli žmogau.
 8. Tuoj aš tau sumesiu tas vietas palauk bicas. Dar tokiam kaip tu rdm kepala sumusčiau. Tuoj sec.
 9. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Lars_Anton 2. Administratoriaus slapyvardis?: @Petras_Rimkus 3. Užblokavimo priežastis?: Čytas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): @Max_Tosha @Karolis_Slimis @Invision_White
 10. Ieškau šito viso gta kur yra video.
 11. Tavo pačios nuotraukose matosi kur esi parašęs quadas. Kad buvo spausta c ir dešinys. Visame video matosi kad yra spausta c raidė. Nu tau į ta galva nepasakysi nieko,nes tu savo isikliopinai ir viskas. Nekartosiu nieko aš tau.
 12. Auto tu bent žinai kaip atrodo? Manau kad ne nueik į yt pažiūrėk video kaip daužo su auto, kratos kaip koks vaiduoklis. Parašyk savininkam ir paklausk ar buginta sistema yra ar ne. Tada ir banink.
×
×
 • Kurti naują...