Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 8 / 300

Versija: LV 7.3.4

Arnas_Toreto

Taksi direktorius
 • Pranešimai

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Arnas_Toreto

 1. Taksi - vienas iš neutralių darbų, kurio tikslas - vežioti serverio žaidėjus iš taško A į tašką B. Tarnybos numeris: ''/kviesti 1616 [Jūsų vieta]''. DARBO VALDŽIA: Direktorius: Arnas_Toreto Pavaduotojas (-a): Prižiūrėtojas (-a): REIKALAVIMAI NORINT PATEKTI Į DARBĄ: 1. Nebūti darbo juodajame sąraše bei neturėti darbo sutarties. 2. Turėti ''TeamSpeak 3'' programą. 3. Būti susipažinus su darbo temomis forume. 4. Turėti 3,000 serverio XP. 5. Turėti lengvosios tr. priemonės teises, pasą, vizą bei sveikatos pažymą. 6. Pažinti Las Venturo miesto vietas. DARBO TAISYKLĖS: 1. Draudžiama sukčiauti ar apgaudinėti žaidėjus. 2. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas (čytus). 3. Privaloma baigus darbą sunaikinti darbinę tr. priemonę (''/sunaikinti''). 4. Draudžiama vogti klientus iš kolegų. 5. Draudžiama prašyti valdžios, kad pakeltų rangą. 6. Draudžiama budėjimo vietoje AFK režime būti ilgiau nei 5 minutes. 7. Stengtis būti ''TeamSpeak 3'' programoje darbo metu. 8. Draudžiama įžeidinėti žaidėjus ar prie jų nepagarbiai elgtis. 9. Privaloma iki 00:00 pradirbti 60 minučių (sekmadieniais nereikia). 10. Privaloma klausyti valdžios ir jų nurodymų. 11. Stenkitės iškvietimą priimti per 20 sekundžių.12. Privaloma darbe išdirbti bent 7 dienas.13. Draudžiama šaudyti į žaidėjus su darbine uniforma.14. Privaloma į papeikimą atsakyti per 24 valandas. DARBO LAIKAS DARBO RANGAI DARBO KOMANDOS DARBINĖS APRANGOS 1. Taksistas (-ė) & 2. Taksistas DARBO TRANSPORTAI 1. ''Cabbie'' (158 km/h) 2. ''Taxi'' (161 km/h) 3. ''Sultan'' (188 km/h) DARBO BAZĖ
 2. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Toreto 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Jo. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15 val. iki 17:25 val.): Visi. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Jo.
 3. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Toreto 2. Susipažinote su lenktynių taisyklėmis ir jas žinote?: Jo. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:00 val. iki 17:15 val.): Visi. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Jo.
 4. Sveiki, @Geraldas_Nezinomas. Štai įrodymai, kad naujokas, kuris nepražaidęs 7-ių valandų serveryje ir ką tik užsiregistravęs. Nuotrauka: https://prntscr.com/p063s3
 5. Aloha, Lett_Life. Dėkui už nuomonę apie mane, o sėkmės prireiks! Sveikas, Francisco_Washington. Dėkui už nuomonę apie mane, nors tik vakar "Discord'e" susibendravom, bendravardi. Labas, Ignas_Drifter. Dėkui už nuomonę apie mane, o žaidėjų skaičių stengsiuosi pakelti priimdamas Juos į mūsų šeimą ir nesvarbu iš kur Jie bus atvykę!
 6. Arnas_Toreto (nemokamas administratorius) (2019-08-19) Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už nemokamo administratoriaus pareigą tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!
 7. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Toreto 2. Susipažinote su varžybų taisyklėmis ir jas žinote?: Jo. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 19:30 val. iki 21:17 val. ): Visi. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Jo.
 8. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Toreto 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Jo. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 14:00val iki 15:10val ): Visi. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Jo.
 9. Registracijos anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnas_Toreto 2. Ar pasižadate laiku būti renginyje?: Jo.
 10. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Arnas_Toreto 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Deividas_Gangsta 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. 4. Papildomi komentarai: Žaidėjų nuosavų automobilių naikinimas. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Vaizdo įrašas - https://www35.zippyshare.com/v/SbD4KQed/file.html Nuotraukos: https://www.part.lt/perziura/0ba8003a8a5a0411fd15661a9c5771b5327.png & https://www.part.lt/perziura/8d5ba5916dcf83609b39da9ce7e58a45963.png Užblokavimo nuotrauka - https://prntscr.com/nwm8ww
 11. REGISTRACIJOS ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Toreto 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Jo. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus): Visi. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Jo.
 12. Teisėsaugininkas esi, o taisyklėse neparašyta, kad teisėsaugos negalima žudyti.
 13. Taisyklėse neparašyta, kad negalima daryti teleport'o, kai užmeta H raidę.
 14. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Arnas_Toreto 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Vierchsss_Esu 3. Užblokavimo priežastis?: Netinkamas Vardas_Pavardė žaidime. 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://prntscr.com/nbrp9s
 15. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Arnas_Toreto 2. Administratoriaus slapyvardis?: Justas_Sanchez 3. Užblokavimo priežastis?: Čytas. 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://prntscr.com/n14i4s
 16. * Darbo tipas (avatar/sig/etc) - Forumo profilio nuotrauką. * Darbo dydis (default arba custom) - Profilio nuotrauką. * Pavyzdys (nebūtina) - * Paveikslėlis (būtų gerai, jei savo duotumėt) - Susijusio su Taksi. * Tekstai ir subtekstai - Arnas Toreto * Kiti reikalavimai - Viskas susijusio su Taksi.
 17. Registracijos anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Toreto 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Jo. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus): Visi. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Jo.
 18. Dviratis. Kūno kultūra ar dorinis ugdymas (tikyba)?
 19. Išpildyta, bet užrakins. Noriu 3.000k. kreditų.
 20. Teko. Niekada nežaidžiau žaidimo ''Fortnite''.
 21. Išbūti po juo labai ilgai. Būti Invision_White ar būti Max_Tosha?
×
×
 • Kurti naują...