Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 35 / 300

Versija: LV 7.3.5

Josh_Makar

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

10 Naujokas

1 sekėjas

Apie Josh_Makar

 • Rangas
  Užsiregistravęs
 • Gimtadienis
  1999.09.18

Kontaktai

 • Skype:
  Loading..
 • Facebook:
  Loading..

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Medikas
 • Patirtis:
  dvamk+
 • Pinigai:
  1 Euras
 • Tr. priemonės:
  -*Sultan*-

Profilio informacija

 • Vieta:
  Vilnius.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

365 profilio peržiūros
 1. Kvalifikatoriaus ataskaitą 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Josh_Makar 2.Kuriam darbuotojui pravedėte kvalifikacija?: Samanta_Meh 3.Darbuotojas perėjo kvalifikacija?: Taip. 4.Įrodymai,jog darbuotojas perėjo kvalifikacija: https://imgur.com/a/KEwR2Cp 5.Kiek klaidų padarė?: Padare 1/3 klaida, bet viska atliko puikiai. Darbuotoja pasirode puikiai, pradžioje vežiojo vaistinėles iki /kursuzeistas. Tuomet praktika su sraigstasparniu apskrido tiltus, reikėjo skristi per juos laikančius blokus taip parodė darbuotoja jog moka valdyti sraigstasparnį. Tuomet buvo reakcija, kai tam tikrą distancija begiojant reikėjo tūpti stotis, kažką parašyti ir testi bėgima, tai atliko geriausiai.
 2.  

  Žinot ką daryti :)

  1. Rowland_Quradose
  2. James_Makar

   James_Makar

   Tikrai taip mano sūnau

  3. Josh_Makar

   Josh_Makar

   Tavo gyvenimo pėdsakais tik tėti!

 3. Išpildyta, bet ji jau pas Delca. Noriu padovanoti gėle merginai, kurios neturiu
 4. Sveika. Sekmės serveryje, jei reiks pagalbos - Kreipkis.
 5. Kvalifikatoriaus ataskaitą 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Josh_Makar 2.Kuriam darbuotojui pravedėte kvalifikacija?: Ervinas_Martini 3.Darbuotojas perėjo kvalifikacija?: Nepraėjo 4.Įrodymai,jog darbuotojas perėjo kvalifikacija: Nepraėjimo įrodymai numesti direktoriui. 5.Kiek klaidų padarė?: Tris. Sekmės sekantį kartą bandyti mūsų firmoje.
 6. Anketos šablonas ➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Josh_Makar ➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne mechanikų? : Turiu daug patirties, noras padėti žaidėjams mano prioritetas. ➂.Kuo būsite mums naudingas? : Kuom tik įmanoma, pagalba visur ir visada laiku ir ne. ➃.Kokius tikslus keliate ateidami į ligoninės firmą? : Siekti kuo daugiau firmoje. ➄.Ar turite kokių nors idėjų firmai? : Taip turiu. ➅Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : 2 men. ➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : Iki 23h. ➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti tr priemone. ➈.Ar galima pasakyti TS3 slaptažodį platinti? : Griežtai draudžiama. ➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : Sekmė nepadės, tuomet linkiu tik noro.
 7. Galbūt esate kas nors susidūrę su iphone 5s deaktivacija. galbūt yra kas yra sutvarkę be taisyklos? Patys? Reiktų pagalbos.
 8. Parasyk windows laukelyje dxdiag, tuomet spausk display ir parodyk visa lentute.
 9. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Josh_Makar Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Mašinos Kodėl tai yra naudinga?: Geriau galima bus reguoti į tai ko nori žaidėjas, kokios tiksliausios vietos nori jis. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Taigi, idėja tokia, Reiktų išimti taksometra is taksistu, ir padaryti taip, iskvietus taksista, žaidėjui ilipus į tr priemone pas taksistus jiems rodytų lentelę, kurioje rodytų visas serverio vietas pvz: Taksistai nuo tplv, priklausys kaina nuo distancijos pvz nuo tplv iki taksistu tokia ir tokia kaina, iki kokios nors vietos, kurioje nėra lentelėje, galėtų pasirinkti žaidėjai patys, pasirinkę savo variantą, taksistams rodytų mini mapp, raudonu tašku. Kaina priklauso nuo distancijos nuo dabartinės vietos iki norimos vietos. / Žaidėjai, kurie yra pasirinkę vieta, pusiaukelyje islypa, jiems pinigai nebus grąžinami.
 10. Visai gerai padariai, šaunu, jog kažkas vis daro video šiame projekte, smagu. Yra kur tobulėti, bet nėra kur ir pasiduoti, tad galiu palinkėti sėkmės, kūryboje!
 11. Nėr gerai nėr gerai..

 12. Didžiausia problema yra VASARA, vasara. tai ne koks šaltasis metas, nėra noro sedėti prie kompiuterio, sekantis dalykas, dėl kurio krenta žaidėjai ar bent laikosi kažkiek, tai problema yra veiksmo trūkumas, mažiau veiksmo, mažiau žaidėjų. Serveryje darbuose nelabai kažką ir nuveiksi, aišku idėjų nesiūliau, bet nemanau, jog tikrai "žaidimo kokybė jų prioritetas". Nėra ypač stengiamasi prie darbų, aišku mapp darbai gan geri jie, bet mapp darbai, juk nesuteiks darbuotojui daugiau darbo, tai tik tereikia atsižvelgti į pastatą koks jis yra, tai estetinis vaizdas ne koks. Reiktų čia gero skriptelio, sukurti kažką tobulo, sukurti daugiau veiklos, kad būtų įdomu žaisti, gauti kažką serveryje o ne tik tada, kada tik žaidi ir atima iš tavės P.S /misijos, xd Neblogai kerta. Bet yo, reiktų idėti darbo. Linkiu tik sekmės augant....
 13. Tikrai esu UŽ šią idėją, tai tikrai paįvairintų taksisto kasdienybę nuveikti kažką naudingo.
×
×
 • Kurti naują...