Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.3.2

Lucyzas_Blatata

Nariai
 • Pranešimai

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

19 Naujokas

Apie Lucyzas_Blatata

 • Rangas
  Užsiregistravęs
 • Gimtadienis
  Vasaris 10

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

277 profilio peržiūros
 1. brangioji, sia daina skiriu tau @Liepsna_Fire

   

 2. 1. Filmo pavadinimas: Svolochi (liet. niekšai) 2. Išleidimo metai: 2006 3. Žanras: Veiksmo, drama. 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 6,2 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Antro pasaulinio karo metu, paaugliai, kurie prieš tai darė nusikaltimus išsiunčiami į alpęs, kuriose patiria daug sunkumu ir yra treniruojami kovoti už tėvynę.
 3. 1. Filmo pavadinimas: Bumer (liet. bumeris) 2. Išleidimo metai: 2003 3. Žanras: Kriminalinis, drama 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 7,2 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Keturi draugai kurie vykdo nelegalias veiklas, tačiau juos puikiai saugo BMW automobilis.
 4. 1. Filmo pavadinimas: Peaky Blinders 1/2/3/4 (liet. birmingemo gauja) 2. Išleidimo metai: 2013/2014/2016/2017 3. Žanras: Kriminalinis, drama 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8,8 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: 1919m. Anglijos gauja, kurią valdo keli broliai, tačiau veikloje kurie ją vykdo dalyvauja visa šeima. Užsiima nelegalia veikla, tačiau po to bando legalizuotis. Daug pagrindinio veikėjo meilės vingių.
 5. 1. Filmo pavadinimas: Offender (liet. nusikaltėlis) 2. Išleidimo metai: 2012 3. Žanras: Kriminalinis, drama, trileris 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 6,2 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Mergina buvo sumušta, nes pateikė parodymus policijai prieš žinomus rajono nusikaltėlius, todėl jie ją naktį sumušė, todėl ji persileido (neteko kūdikio), ji palieka vaikiną, nes mano, jog negali būti meilės be kūdikio, todėl jos vaikinas sumuša pareigūną ir patenka į kalėjimą, kad atkeršytų savo merginos skriaudėjams.
 6. 1. Filmo pavadinimas: Brigada 2. Išleidimo metai: 2002 3. Žanras: Veiksmo, kriminalinis, drama 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8,4 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Keturi draugai, kurie buvo paprasti pacaniukai, tačiau po to tapo mafija, kuri baugino visą Maskvą ir net Rusiją, taip pat matysite daug sekso scenų, bei pagrindinių veikėjų meilės siužetų.
 7. 1. Filmo pavadinimas: Stranger things 1/2 (liet. keisti dalykai) 2. Išleidimo metai: 2016-2017 3. Žanras: Drama, Fantastinis, Siaubo 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8,9 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Iš miestelio dingsta vaikinukas, tačiau draugai įnirtingai ieškodami jo atrandą kitą pasaulį, kuriame viskas kitaip, labai baugu.
 8. 1. Filmo pavadinimas: The end of f***ing world (liet. suknisto pasaulio pabaiga) 2. Išleidimo metai: 2018 3. Žanras: Nuotykių, kriminalinis, komedija 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8,1 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Skirtingo tipo mergina ir vaikinas pabėga iš namų (nemokėdami mylėti ar reikšti jausmų) ir bekeliaujant daro nusikaltimus kurie juos suveda.
 9. 1. Filmo pavadinimas: You (liet. tu) 2. Išleidimo metai: 2018 3. Žanras: Drama, kriminalinis, romantinis. 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 7,8 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Vaikinas įsimyli merginą iš pirmo žvilgsnio, dėl jos pameta galvą, todėl ją persekioja visur kur tik įmanoma - socialiniuose tinkluose, realybėje..
 10. sv draugai, kaip siulot issitaisyti situs pusmecius?

  • su chemijos mokytoja neimanoma susitart, nes uzsisedus ant manes, o chemijoje is vis nesigaudau, todel atliekant uzduotis gautusi sudas.

  • su matematikos mokytoja irgi neimanoma susitart, nes ne karta turejom gincu, btw abu pusmecius isejo po dvejeta, tai reikia 5-to metiniam, any ideas kaip issitaisyt? i matke nejau gal 4men, tai pasivyti ir atsiskaityti is to, ka einame praktiskai neimanoma.

  • it - px, issitaisysiu.

   

  f.png

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Ray_Lillard

   Ray_Lillard

   kaip įmanoma dailės 5.4 ?:DD

  3. Lluke_Sheepard

   Lluke_Sheepard

   pohui ta mokykla ir tie perkelimai, keep goin lucyzai as irgi dura stumiau va dabar sedz antrus metus 10kl

  4. Lucyzas_Blatata

   Lucyzas_Blatata

   @Max_Tosha pirmas variantas skamba vulgariai, o turėti lytinių santykių su 60-mete aš nenorėčiau, na o antrasis išbandytas, kiek daręs su panele, tas pats, visiškai nieko neįkertu, tai man gaila jos nervų ir pastangų :D

    

   @Einaras_Bmw kas juokingiausia, kad jį man davus daug papildomų darbų, prirašęs gal 2 sąsiuvinius po 12 lapų ir praktiškai nei vieno darbo neįvertino, kelis, ir tai 4-etais, tai.. O, dėl pagalbos, būtinai kreipsiuosi ačiū. ryt pabandysiu gražiai pakalbėti, i hope, kad pavyks.

    

   @Lvkas_Lektka pagnali, seni.

    

   @Last_Fiight vedžiausi soc. pedagogę, nes labai gerai sutariu, tačiau ir tai nepadėjo, nes matematikos mokytoja yra direktorės draugė, o prieš direktorę nieko ji negali padaryti.

    

   @Ray_Lillard čia ne dėl to, kad piešt nemoku ar panašiai, bet aš tiesiog neinu į mokyklą, o jei nueinu tai pamiegot ant suolo, tai taip ir renkasi 1-netai už neatliktus darbus klasėje, nerašytus kontrolinius. https://imgur.com/a/GzR6D3O

    

   @Lluke_Sheepard oj ne, svajūnai, aš noriu į 11-tą klasę pereit.

    

    

 11. Kaip tu drįsti! Lietuvių kalbos negalima užmiršti, nors ir esi veltėdis emigrantas, tai yra tavo gimtoji kalba. Ją turi puoselėti! O dėl klaidų, na, taip, visi darome klaidų, bet ne dvidešimt devynias vienoje pastraipoje.
 12. Labas, Lukuti!! Taigi, turiu susidaręs šiokią tokią nuomonę apie tave, esi labai draugiškas bachūras, bendraujantis ir tikrai smagu būti su tavimi kolegomis, per visa tą laiką, nei sykio nepavedei, na, būna, jog reikia tau bizūno išrašyti, bet ne bėda, greit mes tave patvarkysim, tai ir pana mylės, ir visi specai. Turbūt atsimeni tą banką :DD, Jėtau, kaip man tave gaila išmesti buvo , bet nieko, vėl specuose, ir vėl bachūras, niekados nesipykome, ir tikiuosi nesipyksim, ir sueisim visą laiką, tik nesikeik niekados! Prisimink, kas tavo draugai (bachūrai)! Tikiuosi ir paną atsivesi į spec. pajėgas! Beje, turi gražią paną! Mažiau gerk! ~~~ Gerb. Spec. Būrio. Aras direktoriau, Norėčiau jūsų paprašyti tvarkyti savo gramatiką, taipogi išmokti dėlioti mintis, nes jau bado akis. Prisiminkite, jog ne kiekybė svarbiausia, o kokybė. Visa nuomonė remiasi apie šio asmens drauge, nors nuomonę reikia rašyti apie jį, taipogi, kaip ir sakiau, kartojasi faktai - nustokite taip daryti. Kaip direktorius, turite mokėti rašyti taip, kad būtų kuo mažiau klaidų, tikiuosi priimsite tai ir taisysitės. - Ignas.
 13. Labai geras blogas, ir tikrai labai gerai pažįstama situacija. Aš buvau įklimpęs į tą patį kaip ir tu, todėl nieko nesmerkiu dėl to. Tačiau, ačiū dievui, man tas žaidimas pradėjo atsibosti ir gyvenime atsirado svarbesnių prioritetų, todėl žaidimo turtai tapo beverčiai, o pats žaidimas tapo tik laiko prastumimu.
 14. Visiškai pritariu, tie laikai buvo tokie, dėl ko atrodo sampas galėtų būti nemirtingas. Tačiau mieli žaidėjai, prisiminkit, kad projektas nepriklauso nuo savininkų, atnaujinimų ir kitų dalykų. Patį įdomumą kuriatės patys, kol to neišmoksit daryti - nebus įdomu žaisti, tereikia tik geros kompanijos, kurią tikrai labai lengva suburti. Man asmeniškai įdomiausia buvo žaisti 2013-2015 metais, realiai nežinau dėl ko, galbūt dėl to, kad nebuvau subrendęs ir kiekviena iškrėsta išdaiga serveryje man teikdavo laimę, ar dėl kompanijos.. Iš tiesų, pasiilgau visų senų žaidėjų kurie spinduliavo teigiamas emocijas ir yra sukėlę prisiminimų iki šiol. Mafijų (apie kurias puse dabartinių žaidėjų net nėra girdėję tikriausiai) irgi labai labai pasiilgau „Lucchese“ ir „Triads“ („Yardies“) - pačios pirmosios, kurios kovojo tarpusavyje. Tais laikais puse serverio būdavo mafijose, nes jas valdyti gaudavo patyrę žmonės, kas tikrai jas iškeldavo į viršų. Dabar viskas pasikeitė, mafijų nėra, tačiau jeigu jas ir įdėtų, vargu ar atsirastų kas jas atgaivintų iki 2014 metų lygio. Tais laikais net cbugo nebuvo ir teisėsauga šturmuodavo angarus su M4, o ne shotgunais slidindami ir cbugindami. Tačiau augant mums keičiasi ir mūsų pomėgiai, požiūriai. Nieko nėra amžino, todėl žiūrėti į sampą 6 metus iš eilės yra iš ties sudėtinga. Realiai, esu tas, kuris nesidžiaugia atnaujinimais, nes man jie nepatinka. Mėgstu paprastumą, įdomiausia buvo žaisti 2013 metais, kai visi atnaujinimai buvo tokie simple. Jeigu sugrįžtų senieji laikai (ko tikrai nebus) tai ir seni žaidėjai grįžtų, o dabar serverio bendruomenę sudaro nauja karta, į kurią yra įsivėlę keli ir senbuviai. Vaizdo įrašai iš tų laikų (autorių nežinau):
×
×
 • Kurti naują...