Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.5.9.1


Lukas_Frederick

Nariai
 • Pranešimai

  257
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Lukas_Frederick paskutinį kartą laimėjo Liepa 11

Lukas_Frederick turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

162 Pripažintas

2 sekėjų

Apie Lukas_Frederick

 • Rangas
  Patyręs

Paskutiniai lankytojai

2.744 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas: Vardas_Pavarde: Lukas_Frederick Spėjimas: 7
 2. Bandė perleist, tačiau Direktorių Prž. direktoriaus neperleido. Noriu pamatyti @Corny_Horny
 3. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Frederick Jūsų dainos nuoroda: Mamis - Atsakymas (Official Video) - YouTube
 4. atsigaunam biski su aktyvumu kas darosi saika
 5. prieme i kpd, bet per klaida noriu nusipirkti dune
 6. GTA_SA_MP 2022-08-27 20-12-52 (streamable.com) as nezinau kodel tu taip darai
 7. man asmeniškai tai nesusižiūri. turi būti ir mažesni ir kažko naujo norėtųsi, nes tarsi toks jausmas, kad kažkur mačiau aš tokius rangus kad ir kaip ten yra, keep it up!
 8. Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Frederick 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikai, direktoriaus pareiga. 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Šiandien lygiai du mėnesiai kaip užimu Mechanikų direktoriaus pareigą. Pareigose buvo visko, pradžia buvo sudėtinga, nes buvau naujokas ir pirmąją savaitę firma buvo tuščia, dėl žaidėjų skaičiaus. Po truputį, pareigose įsitvirtinau, praėjus laikui, supratau darbo specifiką ir subūriau kokybišką ir efektyvią darbuotojų komandą. Tikiuosi, kad buvusio DPi nario @Red_Sky lūkesčius viršinau ir iškėliau Mechanikų darbą į aukštumas, ko nebuvo tikėtąsi man gavus direktoriaus pareigas. Esu dėkingas visiems, kurie prisidėjo prie mano direktoriavimo. Ačiū tariu savo ištikimiausiems darbuotojams, @Zygis_Inferno (nors su aktyvumu buvo problemų.), @Andriuha_Teitavicius (nors ir šviežias ir naujas žaidėjas, bet ateitis šviesi šiame servery, jeigu užsiliksi žaisti.), @Josh_Vercetti (atsiprašau, kad nesuteikiau pavaduotojo, nors buvai aktyviausias darbuotojas.) ir visiems kitiems, kurie dirbo mano direktoriavimo metu. Pareigose įvykdžiau visus savo tikslus, kuriuos buvau išsikėlęs, todėl dirbti toliau šioje firmoje nematau priežasties, nes tai manęs jau nebemotyvuoja. Direktorių komanda suburta aktyvi ir geranoriška, todėl tikiuosi, kad naująjį Mechanikų direktorių priimsite šiltai. Iki susitikimo. 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 61 diena. 5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):
 9. Anketos šablonas: Vardas_Pavarde: Lukas_Frederick Spėjimas: 588 min.
 10. special order @Aim_Greg mano tema
 11. Užduočių atlikimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Frederick 2. Kokiam darbui atstovaujate: Mechanikai 3. Jūsų pareigos firmoje: Direktorius 4. Kurias papildomas užduotis atlikote?: Neatlikau. 5. Kurias atskiras, pritaikytas jūsų firmai, užduotis atlikote?: „Partempti 15 serverio paliktų mašinų ant kelio į KMA aikštelę.“ „Atstatyti 3 mašinas serverio žaidėjams.“ „Atlikti 50 tuningavimo veiksmų.“ „Atlikti firmos akciją 2 kartus.“ 6. Kiek taškų iš viso susikaupė?: 11 taškų. 7. Įrodymai: Nuorodos viršuje.
 12. Ačiū tariu ne tik savo vardu, bet ir viso savo kolektyvo. Malonu, kad įvertini, Andriuha!
 13. Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Frederick 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius 4. Neaktyvumo priežastis: Visą dieną buvau užsiėmęs ir nepavyko suderinti to su žaidimu. 5. Neaktyvumo laikotarpis: 2022 m. Rugpjūčio 17 d. 6. Jus pavaduojantis asmuo: -
×
×
 • Kurti naują...