Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 20 / 300

Versija: LV 7.5.2

Kamille_Bev

Nariai
 • Pranešimai

  150
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Kamille_Bev paskutinį kartą laimėjo Liepa 5

Kamille_Bev turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

280 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

Apie Kamille_Bev

 • Rangas
  Apsipratęs
 • Gimtadienis
  Gegužė 20

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Bedarbis

Profilio informacija

 • Lytis:
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

3.892 profilio peržiūros
 1. Primename, jog jau visai greitai vyks pokalbiai su teisėsaugos bosu @Lokys_Grizlis, kuris nepriėmė manęs į darbą. Nepraleiskite progos pasiklausyti antrojo “KTČ” sezono pokalbių. @Bruno_Linn dalins kreditus ir visą savo turtą, kurį užkaupė papuolęs į komandą. 

  Nepamirškite užduoti daug įdomių klausimų, jog galėtumėme antrąjį “KTČ” sezoną pradėti geriausiais pokalbiais. 

  1. Bruno_Linn

   Bruno_Linn

   kakoj visą turtą 

  2. Kamille_Bev
  3. Bruno_Linn

   Bruno_Linn

   visų pirma reikia jį turėti 🙂🙂

 2. Nesitikėjot? Nes aš irgi nesitikėjau

  Nusimato labai įdomūs pokalbiai “KTČ” su rimtu veidu @Lokys_Grizlis. Jau ilgai norėjai paklausti bei sužinoti, kodėl šis žaidėjas serveryje laksto su tamsintais infernuso langais ir tik su šortais? Nesidrovėk, užduok klausimą ir pasiimk 200 kreditų. 

 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kamille_Bev. 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec. Pajėgos, pavaduotoja. 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Pasitraukti privertė daug dalykų, įvairiausių priežasčių, į kurias dabar gilintis atrodo visai nebereikalinga. Labiausiai pastūmėjo spaudžianti laiko stoka, kuri įgavo tokį pagreitį, jog laiko skirti virtualiam pasauliui praktiškai nebeliko. Iš tiesų gaila, jog kai kurios idėjos nebeturi ateities, jog kai kurie ilgai kurti planai taip ir neišvydo dienos šviesos. Bet tuo pačiu, noriu ir pasidžiaugti, jog per šį laikotarpį atsirado tokių žmonių, kurie net neprašomi tiesėte pagalbos rankas ir motyvavote judėti tik į priekį. Pirmiausia, tai didelį ačiū norėčiau tarti Specialiųjų Pajėgų direktoriui @Flat_Mat bei @Dominykas_Miguel už suteiktą galimybę ir didelį tikėjimą bei pasitikėjimą mano jėgomis, kai atrodė, jog net pati jomis netikiu. Ir dar didesnį ačiū tariu savo "neoficialiai" komandai, kuri visomis jėgomis prisidėjote prie mano idėjų įgyvendinimo! Motyvatoriui ir neaktyvumo pildymo, vasaros laikotarpiu, skatintojui @Minde_Boss, Specialiųjų Pajėgų fotografui (kuris, beje, neprašomas dirbo puikiai), psichologui @Lokys_Grizlis, kolegų šnipui @Wandaliux_Opa. Taip pat, dėkoju @Vytas_Likes už įdomiausius konfliktus ir pipiriukus bei savo kursų mokytojams " Kaip sukurti temą forume " @Arsenas_Taksioras bei @Camel_Kerr. Linkiu didžiausios sėkmės tiems kolegoms, kurie buvote tokie pikti ir įtūžę. Žinokit, nuoširdžiai dabar laikau už jus špygas, grįžkite ir pasiimkite valdžią! O pasinaudodama šia proga, palinkėsiu visam teisėsaugos kolektyvui tapti komanda, nes talentas gal ir sucbugins, tačiau komandinis darbas surinks narkotikus... 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 35 dienos. P.S. Aš vis dar pasivaidensiu teisėsaugoje, tai neatsipalaiduokit.
 4. Užduočių atlikimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kamille_Bev. 2. Kokiam darbui atstovaujate: Spec. Pajėgos. 3. Jūsų pareigos firmoje: Pavaduotoja. 4. Kurias papildomas užduotis atlikote?: Iš darbuotojų, mašinų ir kito firmos inventoriaus sudėlioti raides LV| 2 taškai |https://imgur.com/a/FarzBBd 5. Kurias atskiras, pritaikytas jūsų firmai, užduotis atlikote?: 5,7,8. Sėkmingai konfiskuoti ginklų prekeivių furgonus ginklų transportavimo metu. Atvežtų fūrų limitas užmokesčiui - 6. | 1 furgonas - 1 taškas | https://imgur.com/a/yobVtsv Laimėti narkotikų zonos veiksmą. (maks. 10 taškų per savaitę) | 1 taškas |https://imgur.com/a/3lwtSwa Laimėti ginklų vagonų veiksmą (maks. 7 taškai per savaitę) | 1 taškas | https://imgur.com/a/EtKPLYu 6. Kiek taškų iš viso susikaupė?: 8 taškai. 7. Įrodymai: -
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Kamille_Bev. 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Spec.pajėgos, pavaduotoja. 3. Kokią atranką organizuojate: Forumo. 4. Tiksli atrankos data: 2021-07-02 / 2021-07-04 18:00val.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kamille_Bev. 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec. pajėgos. 3. Jūsų užimamos pareigos: Pavaduotoja. 4. Neaktyvumo priežastis: Laiko trūkumas. 5. Neaktyvumo laikotarpis: 07-01. 6. Jus pavaduojantis asmuo: Vytas_Likes, Mobis_Cancel.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Kamille_Bev 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Spec. Pajėgos, pavaduotoja. 3. Kokią atranką organizuojate: Žaidimo. 4. Tiksli atrankos data: 2021-06-30 17:00 val.
 8. Darbuotojas Augenij_Dekanidze išmetamas iš darbo už darbo komandų piktnaudžiavimą, nepagarbą civiliui ir darbo taisyklių laužymą.
 9. Darbuotojas Liosa_Hater įspėjamas 1 žodiniu įspėjimu už neapdairumą. Kitą kartą atidžiau pažiūrėk ar žaidėjas nėra ginklų prekeivis ir ar nepriklauso karo tipo klanui.
 10. Sveikas, mielas Carl_Phelps Atostogos prasidėjo, oras nuostabus, gal lįsk į lauką, akivaizdžiai galva perkaito nuo tokio papeikimų kiekio rašymo. Situacija: Provokuoji Spec. Pajėgų darbuotoją Liosa_Hater, todėl buvai stebimas. Stebint pradėjai įžeidinėti serverio žaidėją Liosa_Hater. Žaidėjo Liosa_Hater įrodymai: https://imgur.com/a/vLMNsj2 Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/Lmq9nNs Cituoju: " Padzeutas. Mentas. Aš ant tavo mamos veido snd taip kzn. Liosa susiimk pasportuoka. 200 ciuvas sveria" Geros dienos.
 11. Žaidėjas Liosa_Hater nebedirba Specialiosiose Pajėgose.
 12. Darbuotojas Liosa_Hater įspėtas 1 darbo įspėjimu už darbo komandų išnaudojamą netinkamiems tikslams.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kamille_Bev. 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec. Pajėgos. 3. Jūsų užimamos pareigos: Pavaduotoja. 4. Neaktyvumo priežastis: Suplanuotos kelionės. 5. Neaktyvumo laikotarpis: 06-18 — 06-24. 6. Jus pavaduojantis asmuo: @Flat_Mat
 14. 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Kamille_Bev. 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec. Pajėgos. 3. Jūsų užimamos pareigos: Pavaduotoja. 4. Neaktyvumo priežastis: Laiko stoka. 5. Neaktyvumo laikotarpis: 06-17. 6. Jus pavaduojantis asmuo: @Flat_Mat
 15. Kviečiu pasveikinti mano mielą draugą @Camel_Kerr su gimtadieniu! Siųskite jam sveikinimus ir pamaloninkite jo širdelę! 🎁🎈 

  Mielas @Camel_Kerr

  Visi sveikiname tave ir siunčiame tau linkėjimus. Laukiame sugrįžtančio žaisti kartu su mumis. :) 

  Happy Birthday GIF by MOODMAN

×
×
 • Kurti naują...