Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 108 / 300

Versija: LV 7.4.0

Kamille_Bev

Nariai
 • Pranešimai

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

49 Pradedantis siekti tikslų

5 sekėjų

Apie Kamille_Bev

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Bedarbis

Profilio informacija

 • Lytis:
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

1.492 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas norint pasikelti Guminukus 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kamille_Bev 2. Kokius guminukus rinkote?" Dinukus ir Haribo. 3. Kiek surinkote guminukų?: 35 visų rūšių, 18 Dinukų. 4. Įrodymai: [ Sudalyvauti veikloje / treniruotėje ] https://imgur.com/a/gkbW85k - 15 visų rūšių guminukų. [ Pasikeltas rangas ] Pasikelti 2 rangai. https://imgur.com/a/paUU9JI - 18 visų rūšių guminukų. [ Pradirbti 60 minučių ] Pradirbta 300min. https://imgur.com/a/4gJpnEF - 10 Dinukų. [ Priimtas iškvietimas ] 2 iškvietimai. https://imgur.com/a/GFBRchH - 4 Dinukai. [ Nuvežtas vienas klientas iš budėjimo vietos ] https://imgur.com/a/xcNIvkR - 4 Dinukai. [ Laimėtas žvejybos varžybos ] https://imgur.com/a/SQ1NRc8 - Visų rūšių 2 guminukai.
 2. Anketos šablonas norint išsikeisti guminukus 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kamille_Bev. 2 Kiek guminukų turite ir kokių rušių?: DINUKUS 97. 3. Į ką norite išsikeisti guminukus?: 3 rangas.
 3. Anketos šablonas norint išsikeisti guminukus 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kamille_Bev. 2 Kiek guminukų turite ir kokių rušių?: 45 Dino. 3. Į ką norite išsikeisti guminukus?:iš 1 į 2 rangą. Anketos šablonas norint pasikelti Guminukus 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kamille_Bev. 2. Kokius guminukus rinkote? DINO. 3. Kiek surinkote guminukų?: 52 DINO. 4. Įrodymai: [ Pradirbti 60 min. ] Pradirbta 180min. https://imgur.com/a/4fDw9OO - 6 Dinukai. [ Nuvežtas klientas iš budėjimo vietos ] 10 klientų. https://imgur.com/a/18udtYk - 40 Dinukų. [ Priimtas iškvietimas ] 3 priimti iškvietimai. https://imgur.com/a/D6cOJeb - 6 Dinukai.
 4. https://imgur.com/a/vHzhpOK

  Chebra, kam jūs taip prikolinat? 

   

  1. Zygis_Inferno

   Zygis_Inferno

   @Kamille_Bev būkim biedni , bet teisingi serveryje vyksta korupcija kas ką nori , tas tą daro :( 

  2. Arminas_Elegy

   Arminas_Elegy

   TAIP TAU IR REIK ;DD

  3. Kamille_Bev
 5. Užsakymo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Kamille_Bev Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Automobilis. Jūsų norimas užsakymas: Turismo. Apmokėjimo nuotrauka(link) https://imgur.com/a/efzcpIX
 6. http://92466eae495e5f4a2e7f84e3ca684143201.png

  Ginti.Saugoti.Padėti. :((((((((((((((((

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Kamille_Bev

   Kamille_Bev

   @Witch_Bitch Tu paruoši už mane

    

  3. Witch_Bitch

   Witch_Bitch

   Kas ir kiek užduota? 

  4. Matt_Jace

   Matt_Jace

   teks tapti e-whore tikriausiai nes 16 eurų matau beturi lv serve

 7. Ką tu bandai įrodyt? :DD Pats privarei sakai nemoki važinėt iš oro, pasakiau žodį iš karto įsižeidė tai kažinau, žmogau :DDD
 8. Taip, žinoma, būtinai taip ir padarysiu. Nes juk sampas tai tikras gyvenimas kur geriau laikyti liežuvį už dantų, stebėti kiekvieną ir jo veiksmus, tylėti ir su viskuo sutikti.
 9. Tai tame ir yra problema. Niekas nenori žaist serveryje kur pilna taisyklių ir įtampoj turi žaist, nes netinkamas žodis ir sedėsi užtildytas ir nusodintas.
 10. Visiškai sutinku su tuo. Bet galėtum pradėti nuo savęs. Ką manai? Naujokus blokuoji dėl netinkamo V_P nors serveryje kažkodėl iki šiol žaidžia toki kaip: Verslioru_Verslioras ar Verslo_Klase. Dėdi mute vos ne kas antram žaidėjui už vieną žodį, kai pats elgiesi nemandagiai ir grubiai su žaidėjais. Ir pats savo poelgius nuleidi ant juokų, bet jei jau tau kažkas kažką pasako tai jau viskas davai naudojam visam admin komandas. Reikia pradėt nuo savęs.
×
×
 • Kurti naują...